КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

 
ПЕРIОДИКА ЗА РУБРИКАМИ

Для дому, для сім'ї
Економіка
Краса та мода
Культура. Мистецтво.
Наука. Техніка
Педагогіка
Політика
Право
Ретро
Сільське господарство
Філологія. Художня література
Як підготуватися до свята
 
Переглянути все

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111
 

 

Київ
Літературно-художній і громадсько-політичний журнал письменників України.
 
 

Літературно-художні журнали в історії української журналістики завжди були носіями національної ідеї, засобом утвердження українства. Своєю появою вони ознаменували початок зародження української журналістики. Саме літературно-художні видання стояли в центрі національного самоусвідомлення .
Коли вся Україна жила в умовах “заблокованого” простору літературно-мистецька преса взяла на себе обов’язок творити духовну альтернативу тоталітарній системі. Літературно-художні видання одними з перших спричинили переоцінку цінностей наприкінці 80-х років минулого століття та висунули ідею української незалежності, вона ж стала активним чинником її утвердження під час національного пробудження 90-х і творить багатоаспектний дискурс національної культури, формує культурологічний текст нашої доби донині
Журнал «Київ» має рубрики: «Публіцистика», «Поезія»,»Проза», «Критика», «Мистецтво».
Видається з 1983 року.
Щомісячник
Засновники:
• Київська міська рада
• Національна спілка письменників України.

Відділ періодики отримує це видання з 1983 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Ігора Гірича «Київський путівник».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.



Страницы журнала :   1 

 
 

Дзвін
Літературно-мистецький і громадсько-політичний часопис
 
 

Не зважаючи на постійні фінансові проблеми, «Дзвін» продовжує знайомити громадськість із сучасною українською прозою, поезією, друкує історичні розвідки, рецензії на книги та твори мистецтва.
На сайті журналу вже розміщено чимало матеріалів та розширених анонсів літературних творів із перших чотирьох чисел часопису «Дзвін» за 2012 рік. У такий спосіб його редакція хоче примножити аудиторію читачів журналу не лише в Україні, але й за її межами
Часопис заснований ще 1940 року. Із 1951—1989 роки часопис виходив під назвою «Жовтень». Однак у час національно-культурного відродження його назву було змінено.
Засновник: Національна спілка письменників України.
Виходить щомісячно. Мова видання : українська.
Відділ періодики отримує це видання з 1951 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Ірини Суховерської «Хвилина щастя за вічний біль».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.


 
 

Да!
Журнал по вязанию спицами и крючком
 
 

В каждом номере журнала Вы найдёте много новых авторских моделей вязания, а также, подробные описания по изготовлению всех предложенных изделий и схемы вязания к ним.
Журнал выделяется среди других изданий своей современностью, креативностью, доходчивостью восприятия и выполнения.
В журнале представлены модели вязания топов, маек, блузок, кофточек, свитеров, жакетов и других моделей вязания спицами и крючком, выполненных в самых разнообразных стилях и тематических направлениях.
Выходит ежемесячно. Издается на русском языке.
Отдел периодики получает этот журнал с 2012 года.
Вашему вниманию предлагается начало статьи «Модель 5. Пуловер, выполненный косами».
Дочитать статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.



Страницы журнала :   1   2 

 
 

Очарование
Журнал по вязанию
 
 

В каждом номере журнала Вы найдёте десятки великолепных моделей вязания одежды и подробные описания их создания, а также схемы вязания спицами, крючком.
Журнал «Очарование» занимает достойное место среди многочисленный изданий по вязанию. В нем представлены самые изысканные, оригинальные и яркие модели самых различных направлений моды, а также данное издание предлагает своим читателям одежду собранную и представленную в виде тематических мини-коллекций.
Выходит ежемесячно. Издается на русском языке.
Отдел периодики получает этот журнал с 2012 года.
Вашему вниманию предлагается начало статьи «Модель 1,2,3. Оливковый летний костюм».
Дочитать статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.


Страницы журнала :   1 

 
 

Музейний простір
Науково-популярний журнал
 
 

Журнал «Музейний простір» - якісний повно кольоровий ілюстрований щоквартальний журнал про музеї та культурну спадщину, що містить інформаційні та аналітичні матеріали з музейної теорії та практики, інтерв’ю фахівців, відомості про різноманітні музейні проекти, а також про видатних діячів музейної справи. Кожне число журналу супроводжується компакт-диском із мультимедійними пізнавальними матеріалами. Також читачі знайдуть в журналі акційні купони від музеїв України та інші приємні бонуси.
Журнал можна знайти у відділі документів з питань мистецтв за адресою: пр. К. Маркса, 18, к. 21


Страницы журнала :   1   2 

 
 

Журнал мод
Популяпный журнал
 
 

Журнал по вязанию крючком и спицами представляет коллекцию эксклюзивной женской одежды для летнего сезона. Элегантные и женственные модели платьев, кофточек, жакетов, юбок, топов, бикини, а также аксессуаров. Все они созданы с использованием интересных конструкторских решений и техник вязания, грамотно составленной композиции, изящного декора, актуальной цветовой гаммы и современной пряжи различной фактуры. Также в выпуске: интересные и полезные мастер-классы по разным техникам в’язаний.
Отдел периодики получает этот журнал с 1993 года.
Вашему вниманию предлагается начало статьи «Мастер-класс Ассии Валеевой».(Техника сцепного гипюра).
Дочитать статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.


Страницы журнала :   1 

 
 

Отдохни!
Популярный журнал
 
 

Еженедельный журнал о жизни знаменитостей: обо всем, что происходит с нашими любимыми звездами, известными личностями и светскими персонами, популярными сегодня и знаменитыми много лет назад. В каждом номере — приятный сюрприз: большое путешествие мечты и розыгрыш поездки на двоих в далекую страну.
Отдел периодики получает этот журнал с 2008 року.
Вашему вниманию предлагается начало статьи «Города Зеленого континента». (О городах Австралии).
Дочитать статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.



Страницы журнала :   1 

 
 

Дім, сад, город
Виробничо-практичний журнал
 
 

Найпопулярніше в Україні народне видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею. Журнал має три постійних головних розділи “Щедра грядка”, “Ходімте в сад” і “Домашня ферма”, які друкуються на 32 повнокольорових сторінках, а також безкоштовну вкладку (журнал у журналі) «Господар».
Тематика журналу формується головним чином на основі побажань читачів (городників, садівників, дачників, фермерів, народних умільців та винахідників), які надсилають до редакції листи з порадами, пропозиціями, побажаннями та статтями, в яких висвітлюють власний досвід господарювання. Журнал став істинно народним. А ще редакція плідно співпрацює з науковцями передових наукових закладів, що дозволяє мати змогу давати кваліфіковані поради фахівців, висвітлювати на сторінках журналу новини науки та передового досвіду.
Крім головних розділів журнал має ще ряд підрозділів і рубрик, які містять різноманітну корисну інформацію: юридичні консультації, служба взаємодопомоги, оголошення, місячний календар, секрети кулінарії, господарю на замітку, зроби сам тощо.
Виходить щомісячно.
Відділ періодики отримує це видання з 1989 року
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Кисленко О. та Овсієнко Р. «Цибуля: користь крізь сльози».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.


Страницы журнала :   1 

 
 

Квіти України
Популярний журнал
 
 

Якщо ви любите красу, то журнал “Квіти України – для вас! Найкращий всеукраїнський, повнокольоровий двомісячник. На сторінках журналу ви знайдете інформацію про найрізноманітніші квіти, агротехніку, вирощування у відкритому та закритому ґрунті, новинки вітчизняної і зарубіжної селекції, фоторепортажі з виставок квітів і конкурсів флористів, відповіді фахівців на листи читачів, поради ландшафтних архітекторів. Постійні рубрики, які полюбилися читачам, розкажуть про сади і парки, кімнатні рослини, ботанічні сади світу, сукулентні та водяні рослини, як прикрасити і упорядкувати садову ділянку, квітник, садибу, створити сад на підвіконні та в домі. Журнал уперше побачив світ у січні 1995 року.
Репортажі з виставок будуть розповідати про нові сорти, які з’являються на європейському ринку. За допомогою журналу ви зможете знайти партнерів по бізнесу в Україні та за кордоном.
Для квітникарів–початківців створено “Бібліотеку-квітникаря”. До неї входить 25 книжок, які присвячені різним квітам або групам квітів.
Полюбився читачам фотоконкурс “Діти і квіти”, редколегія вирішила продовжувати його і далі, бо тільки посмішка дитини може порівнятися з квіткою.
У кожному номері – безкоштовна лотерея, найактуальніша інформація про виставки, реклама про нові товари та послуги, каталоги квітів від фірм, поновлений каталог відділу “Насіння та книги – поштою.
Відділ періодики отримує це видання з 1995 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Машковської С.П. «Бегонія-рослина вічно квітуча».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.




Страницы журнала :   1 

 
 

Караван историй
Женский журнал
 
 

Благодаря уникальной концепции журнал «Караван историй» стал хитом на издательском рынке и сегодня является лидером в рейтинге ежемесячных женских журналов.Уникальность издания – в нестандартном для женских журналов содержании: материалы о ярких интересных личностях подаются в очень глубоком и объемном изложении и иллюстрируются эксклюзивными фотографиями, часто из личных архивов героев. Визитная карточка журнала – фотопроекты Екатерины Рождественской: портреты знаменитых российских и украинских современников в неожиданных образах
В январе 2003 года вышел первый номер журнала «Караван историй. Украина».
В декабре 2005 года для расширения аудитории журнала на рынок был выведен «Караван историй. Украина» мини-формата. В нем сохраняются все статьи и фотографии, присутствующие в журнале стандартного размера, но при этом цена более доступна широкой аудитории.
Отдел периодики получает этот журнал с 2003 года.
Вашему вниманию предлагается начало статьи Марии Черницыной «Ольга Кабо: мертвая петля».
Дочитать статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.




Страницы журнала :   1 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111
 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2006 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека