| КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ |
 |
ПЕРIОДИКА ЗА РУБРИКАМИ
Для дому, для сім'ї Економіка Краса та мода Культура. Мистецтво. Наука. Техніка Педагогіка Політика Право Ретро Сільське господарство Філологія. Художня література Як підготуватися до свята Переглянути все
|
| Наука. Техніка |
| [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 |
|
Проблеми керування та інформатики Науково-технічний журнал |
|
Періодичне видання понад півстоліття публікує роботи фундаментального та прикладного характеру, висвітлюючи проблеми автоматичного керування та інформатики.
Перший номер журналу «Автоматика» вийшов у 1956 році. Його вихід в світ став результатом енергійних зусиль групи київських вчених–ентузіастів на чолі з академіком НАН України О.Г. Івахненко, який на багато років став його головним редактором.
Поява нового журналу свідчила про існування київської школи фахівців в області теорії і практики побудови систем керування на чолі з академіками НАНУ О.Г. Івахненко та О.І. Кухтенко, яка на той час достатньо впевнено заявила про себе.
З 1994 року назву журналу було змінено на «Проблеми керування та інформатики», а з 2009 року — на «Міжнародний науково-технічний журнал« Проблеми керування та інформатики».
Журнал в повному обсязі перевидавався англійською мовою з 1968 року, з 1995 по 2020 рр. перевидавався під назвою «Journal of Automation and Information Sciences», входячи в базу даних Scopus.
Журнал видається за сприяння:
• Української Асоціації з автоматичного керування;
• Державного космічного агентства України;
• Академічних та галузевих наукових установ;
• Провідних вузів України та країн СНД;
• Вчених і фахівців країн далекого зарубіжжя.
Журнал включено до переліку фахових видань ДАК України; регулярно реферується в вітчизняних та зарубіжних виданнях.
Журнал також включено до переліку фахових видань ВАК України, а також до Міжнародного переліку журналів.
• Проблематика: Основні проблеми автоматичного керування, інформатики; загальні проблеми дослідження космосу, космічні інформаційні технології, космічний моніторинг; проблеми захисту інформації.
Рік заснування: 1956
Періодичність: 6 разів на рік.
Мова видання: українська, англійська.
Категорія: журнали НАН України.
Видавець: Інститут космічних досліджень НАН та НКА України
Засновники: Національна академія наук України, Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова (Відділення інформатики), Інститут космічних досліджень НАН та НКА України (Відділення інформатики).
Відділ періодики отримує це видання з 1994 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 87
Страницы журнала : 1 |
|
|
Мікробіологічний журнал Науковий журнал |
|
Мікробіологічний журнал публікує оригінальні експериментальні статті і аналітичні огляди з мікробіології, вірусології, біотехнології, імунології, молекулярної біології та цитології. У виданні публікуються закінчені експериментальні роботи, оглядові статті, короткі та дискусійні повідомлення, рецензії на видання, статті з історії науки та біографічні портрети видатних вчених, а також наукова хроніка в галузі загальної, ґрунтової, технічної та медичної мікробіології, фізіології промислових мікроорганізмів, експериментальної мікології, теоретичних та прикладних аспектів вірусології, генетики, біохімії та молекулярної біології мікроорганізмів, виробництва нових біологічно активних речовин мікроорганізмів, а також біотехнології та охорони довколишнього середовища з використанням мікроорганізмів.
Журнал заснований у 1934 році. Виходить один раз на два місяці.
Засновники:
Національна академія наук України,
Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України.
Видавці:
Національна академія наук України
Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Відділ періодики отримує це видання з 1968 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 87
Страницы журнала : 1 |
|
|
Biosystems Diversity Різноманітність біосистем Науковий журнал |
|
Biosystems Diversity фокусується на високоякісних дослідженнях, звітах про науково обґрунтовані спостереження та обґрунтовані висновки, які доводять нову та важливу інформацію до більш широкої міжнародної наукової спільноти. У журналі публікуються матеріали за такими основними напрямками: біохімія, мікробіологія, ботаніка, зоологія та екологія.
Biosystems Diversity публікує рецензовані оригінальні дослідницькі та оглядові статті з усіх аспектів різноманітності в біології та екології, від індивіда до рівня екосистеми. Публікуються статті щодо біорізноманіття, екології популяцій, еволюційної біології, багатовидових спільнот, біології збереження, теоретичних моделей, агроекологічних досліджень та управління біоресурсами. Приймаються як польові дослідження, так і лабораторні експерименти, а також дослідження у природних та антропогенно перетворених екосистемах, міських ландшафтах та агроекосистемах.
Видається з 1993 року (Перейменовано на Вісник Дніпропетровського університету. Біологія, екологія).
Періодичність: щоквартально. Мови: англійська.
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2018 року.
Вашій увазі пропонується зміст № 29(3) за 2021 рік.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80
Страницы журнала : 1 |
|
|
Journal of Psychology Research попередня назва - «Вісник Дніпропетровського університету. Серія психологія» |
|
"Journal of Psychology Research" (попередня назва - «Вісник Дніпропетровського університету. Серія психологія») – це науковий журнал, який приймає статті високої якості, підготовлені стосовно найрізноманітніших питань дослідження. Вісник видається щорічно та запрошує стати своїми авторами професорів, науковців, студентів, експертів та практиків, зацікавлених у публікації результатів своїх наукових здобутків у різних академічних галузях психології та освіти.
До редакційної колегії Вісника входять як професори Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, так і науковці інших регіонів України і світу.
Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації Серія КВ № 23096-12936ПР від 11.12.2017 р.
Видання внесено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»), в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук зі спеціальність 053 – Психологія. Затверджено наказом МОН України № 886 (додаток 4) від 02.07.2020 р.
ISSN print: 2663-2950
ISSN online: 2652-2969
Офіційна сторінка "Journal of Psychology Research" - http://psyresearches.dp.ua
Періодичність: Двічі на рік
Мови видання: українська, англійська.
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2018 року.
Вашій увазі пропонується зміст № 27(10) за 2021 рік.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80
Страницы журнала : 1 2 |
|
|
Ecology and Noospherology Екологія та ноосферологія |
|
Науковий журнал "Ecology and Noospherology”( «Екологія та ноосферологія») є друкованим науковим фаховим виданням, що виходить двічі на рік. Засновник – Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.
Журнал «Екологія та ноосферологія» внесено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з біологічних наук – з 1996 р., перереєстровано рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 06.03.2015 р. (Наказ МОН України від 06.03.2015 р. № 261).
Свідоцтво про Державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації – серія КВ № 21907-11807ПР від 23 лютого 2016 року. (перереєстрація)
Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 № 886 журнал «Екологія та ноосферологія» включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.
Науковий журнал «Екологія та ноосферологія» представлено у міжнародних та вітчизняних наукових базах даних, пошукових системах:
Ulrich’s Periodicals Directory;
Національна бібліотека імені В. І. Вернадського;
реферативна база даних “Україніка наукова”;
Index Copernicus;
Crossref.
ISSN 1726-1112; e-ISSN 2310-4309
Періодичність: Двічі на рік (№ 1 – червень-липень, № 2 – листопад-грудень поточного року)
Видається з 1995 р.
У журналі висвітлюються актуальні проблеми екології та ноосферології. Ноосферологія як загальнопланетарна наука, створена генієм В. І. Вернадського, залучає для вирішення своїх проблем фахівців із фундаментальної екології, ботаніки, зоології, ґрунтознавства, мікробіології, хімії, географії, геології, математики, фізики, інших галузей сучасного природознавства та суспільствознавства, зокрема фундаментальних та прикладних екологічних досліджень. Обговорюється консолідація інтелектуального та наукового потенціалу для розвитку екології, охорони навколишнього середовища, збереження здоров'я та життя людини
Значна увага приділяється сучасним методам екологічних досліджень на різних рівнях організації життя, мультидисциплінарності екології, розробці нових напрямків дослідження. Певна частина публікацій присвячена дослідженню окремих компонентів біогеоценозів та біосфери з обов’язковим врахуванням їх взаємозв’язків.
Авторами журналу є відомі вчені та фахівці України, Іспанії, Індії, Германії, Франції, Польщі та інших країн. Журнал розрахований на професійних науковців, науково-педагогічних працівник закладів вищої освіти, аспірантів, студентів, фахівців з екології та охорони навколишнього середовища людини.
Мови видання: українська, англійська.
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2020 року.
Вашій увазі пропонується зміст № 32(1) за 2021 рік.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80
Страницы журнала : 1 |
|
|
Енерготехнології та ресурсозбереження Науково-технічний журнал |
|
Проблематика: – розробка наукових засад підвищення ефективності використання природного газу та альтернативних теплоносіїв як основи для створення нових енерго- та ресурсозберігаючих технологій; – дослідження у галузі прикладної теорії горіння, термодинаміки, міжфазного тепло- і масообміну та розробка на цій основі нових теплотехнологічних процесів і обладнання; – дослідження з охорони довкілля з метою створення наукових засад розробки технологій і обладнання із захисту атмосферного повітря від забруднень, термічного знешкодження твердих побутових відходів та особливо небезпечних речовин та відходів; – дослідження та розробка нових наноматеріалів та нанотехнологій для енергетики; – дослідження та розробка технологій і обладнання з використання альтернативних джерел енергії.
Засновники: Національна академія наук України
Інститут вугільних енерготехнологій (Відділення фізико-технічних проблем енергетики)
Інститут газу (Відділення фізико-технічних проблем енергетики)
Установа-видавець: Інститут газу
Рік заснування:1960
Періодичність: 4 рази на рік.
Мова видання: українська, російська, англійська.
Відділ періодики отримує це видання з 2009 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел . (056) 731-92-87
Страницы журнала : 1 |
|
|
Journal of Geology, Geography and Geoecology Журнал з геології, географії та геоекології |
|
Міжнародний науковий журнал " Journal of Geology, Geography and Geoecology" друкується с 1993 года (до 01.04.2018 як "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Геологія, географія"). Засновник журналу - геолого-географічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Основна ціль журналу «Journal of Geology, Geography and Geoecology» - публікація високоякісних наукових робіт та надання відкритого доступу до статей. В журналі публікуються рецензовані оригінальні дослідницькі статті з різних аспектів у галузі геологічних, географічних та геоекологічних наук.
Матеріали будуть корисними для викладачів, наукових співробітників та студентів.
Журнал входить до переліку професійних видань, де можна публікувати основні результати дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата геологічних наук.
Всім опубликованим статтям буде присвоєний DOI, наданий Cross Ref.
До редакції журналу входять видатні вітчизняні та зарубіжні вчені з Великобританії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Тунісу, Португалії, Брунея, Швейцарії.
В журналі публікуються матеріали матеріали за такими основними напрямками: геологія, гідрогеологія, інженерна геологія, геоспадщина, палеонтологія, стратиграфія, геологія родовищ корисних копалин, геотектоніка, геохімія, геоекологія, геофізика, петрологія, мінералогія, геоморфологія, фізична географія, економіка.
Мова видання: англійська
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2019 до 2022 року.
Вашій увазі пропонується зміст.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80
Страницы журнала : 1 |
|
|
Communications and Communicative Technologies Науковий журнал |
|
Науковий журнал "Communications and Communicative Technologies" публікує оригінальні, завершенні роботи з актуальних проблем історії, теорії та практики соціальних комунікацій, видавничої справи, реклами та звʼязків з громадськістю.
Журналу присвоєно категорію "Б" у Переліку наукових фахових видань України. Галузь науки, назва спеціальності або галузь знань: соціальні комунікації, спеціальності - 061. Наказ МОН України № 530 від 06.06.2022 р. (РЕЄСТР наукових видань України)
З квітня 2023 року журнал працює за моделлю безперервного видання. Наразі онлайнова версія є повноцінною публікацією та гарантує можливість негайного цитування рецензованих статей.
Видання засновано у 1993 р. У період з 1993 по 2012 р. видавалося під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Літературознавство, журналістика".
З 2012 по 2017 рр. виходило під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Соціальні комунікації".
З 2018 р. видається під назвою "Communications and Communicative Technologies". ISSN (print) 2617-1813; (online) 2617-1821.
Періодичність: 1 раз на рік.
Мови видання: англійська, українська.
Видавець: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2019 року.
Страницы журнала : 1 |
|
|
Journal of Optimisation, Differential Equations and Their Applications Журнал з оптимізації, диференціальних рівнянь та їх застосувань Науковий журнал |
|
Наукове видання "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" (надалі JODEA) публікує оригінальні статті, дослідження, які пов'язані з новими результатами в теорії та застосуваннях звичайних диференціальних рівнянь, диференціальних рівнянь в частинних похідних, інтегральних рівнянь, функціональних рівнянь, стохастичних диференціальних рівнянь, оптимального керування, скалярній та векторній оптимізації та інших пов'язаних областях. В журнал приймаються до друку також статті з суміжних областей математики, таких як функціональний аналіз, теорія ймовірності, стохастичний аналіз, обернені задачі, чисельне моделювання, математична економіка, теорія ігор, теорія систем, і таке інше, за умови, що ці статті суттєво опираються на їх зв'язок з теорією оптимального керування та диференціальних рівнянь. Основна спрямованість журналу полягає в публікації статей, які адресовані не лише математикам, але також нженерам, фізикам та іншим науковцям, для яких диференціальні рівняння та методи оптимізації є базовими інструментами їх досліджень. До публікації в JODEA приймаються оригінальні статті, які містять нові нетривіальні результати, що не були попередньо анансовані в інших виданнях. Всі статті підлягають рецензуванню групою міжнародних провідних експертів в математичній теорії керування та диференціальних рівняннях.
Мови видання: Видання журналу здійснюється англійською мовою. Статті друкуються англійською мовою.
Науковий журнал "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" друкується за рішенням Вченої ради Дніпропетровського національного університету починаючи з 2018 року і є продовженням серії випусків наукового журналу “Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Моделювання ” (2009 – 2017, ISSN (Print): 2312-4547, ISSN (Online): 2415-7325) та збірника наукових праць «Диференціальні рівняння та їх застосування» (1968 – 2008), які щорічно друкувалися у період з 1968 по 2017 роки. Наказом Міністерства освіти і науки України № 1290 від 30.11.2021 р. журнал внесено до переліку наукових фахових видань України категорія "А", в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора філософії (фізико-математичні науки) за спеціальностями 111 – математика, 113 – прикладна математика. Журнал видається двічі на рік.
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2018 до 2021 роки.
Вашій увазі пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80
Страницы журнала : 1 |
|
|
Вісник Національної академії наук України Науковий журнал |
|
Видання широко висвітлює діяльність НАН України, основні проблеми організації та координації фундаментальних і прикладних наукових досліджень, актуальні питання розвитку науки та інноваційної діяльності, сучасний стан та перспективи досліджень з найважливіших галузей природничих, технічних і суспільних наук як в Україні, так і в світі, повідомляє про досягнення наукових колективів та окремих учених.
Мова видання: українська, англійська
Засновник: Національна академія наук України
Видавець журналу: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Періодичність: 12 разів на рік
Заснований у жовтні 1928 року
Скорочена назва: Вісник НАН України
Журнал входить до реферативної бази ERIH PLUS
Відділ періодики отримує це видання з 1994 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел. (056) 731-92-87
Страницы журнала : 1 |
|
| [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 |