КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

 
ПЕРIОДИКА ЗА РУБРИКАМИ

Для дому, для сім'ї
Економіка
Краса та мода
Культура. Мистецтво.
Наука. Техніка
Педагогіка
Політика
Право
Ретро
Сільське господарство
Філологія. Художня література
Як підготуватися до свята
 
Переглянути все

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112
 

 

Директор школи. Шкільний світ
Аналітичний педагогічний журнал
 
 

Перше та єдине видання для зіркових керівників навчальних закладів України, що виходить за сприяння Міністерства освіти України.
Діловий аналітичний журнал, який допоможе керівнику-лідеру не потонути в сучасному вирі інформації та обрати успішну лінію розвитку власного закладу.
«Лише гострі теми, палкі дискусії, актуальні інтерв'ю та практичні поради. Жодного зайвого слова. Ми цінуємо ваш час та увагу, тому публікуємо перевірені та достовірні факти. Журнал «Директор школи. Шкільний світ» — найзатребуваніший майданчик для тих, хто не боїться говорити та бути почутим. Досвід директорів шкіл, зізнання міністерських чиновників, кулуарні інтриги, невідомі факти про діяльність закордонних колег — увесь спектр освітньої інформації за місяць в одному виданні. Ми пишемо про те, чим школа житиме завтра. Журнал — винятково для керівників-лідерів, що у без-компромісній боротьбі на освітянській ниві впевнено ведуть свій заклад до процвітання та добробуту.» - це слова редакційної колегії журналу.
Видається з 2007 року.
Виходить 1 раз на місяць
Видається українською мовою.
Відділ періодики отримує це видання з 2014 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті «Автономія в системі
загальної середньої освіти» за посібником «Законодавче та нормативно- правове забезпечення автономії ЗНЗ» Сазоненко Г., Паращенко Л., Шукевич Ю.
Вашему вниманию предлагается начало статьи.
Ознакомиться с этим и другими выпусками Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72Страницы журнала :   1 

 
 

Бюллетень Міністерства юстиції України
Загальнодержавне науково-практичне видання
 
 

На сторінках журналу аналізуються проблеми розвитку законодавства України та питання, пов'язані з практикою його застосування. Значна увага приділяється висвітленню діяльності Міністерства юстиції України, його територіальних органів та установ, оприлюдненню нормативно-правових актів та інформуванню громадян України про нові нормативно-правові акти, які стосуються прав, свобод і законних інтересів громадян, поширенню через бюлетень знань про державу і право, роз’ясненню чинного законодавства та поданню коментарів з практики його застосування та інше.
Засноване Міністерсвом юстиції України в 1998 році. Видається щомісячно.
Відділ періодики отримує видання з 1999 року.
Мова видання: українська.
Представляємо початок статті Німіжан І.Л. «Соціальні гарантії переселенців: юридична консультація».
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18,
Відділ періодики ДОУНБ.


Страницы журнала :   1 

 
 

Просценіум
Театрознавчий журнал
 
 

Журнал "Просценіум" був заснований у 2001 році Львівським національним університетом імені Івана Франка.
У часописі друкують статті з проблем розвитку сучасного українського та світового театру, з питань історії та теорії сценічного мистетцва, методології праці режисера, актора, сценографа. Окрім визнаних у театрознавстві учених та дослідників, відомих практиків театру, у журналі публікують свої статті і початкуючі театрознавці-студенти. Окрему увагу на сторінках видання приділено висвітленню театрально-педагогічного досвіду, регулярно виходять друком переклади п’єс зарубіжних авторів, апробовані сценою. Видання має гарну поліграфію з чудовими фотоілюстаціями.
Журнал виходить три рази на рік і познайомитись з ним можна за адресою пр. К. Маркса, 18, відділ мистецтва, тел.: 47-45-36

Страницы журнала :   1   2 

 
 

Театральний огляд 
 

Журнал присвячений подіям культурного життя в Україні, зокрема тим цікавинкам, що відбуваються в театральній сфері. Нові вистави, цікаві зустрічі, фестивалі, прм'єри та інше.
"...режисер все частіше говорить з глядачем через актора... бо інтерес до людини на сцені завжди щирий" (редактор журналу, театральний критик Людмила Томенчук)
У проекта "Театральний огляд" є інтернет-версія - на сторінках блогу "Україна театральна"

Страницы журнала :   1 

 
 

Палітра педагога
Видання для педагогів та батьків
 
 

Всеукраїнський, щоквартальний науково-методичний додаток до журналу "Дошкільне виховання".
Науково обґрунтовані, ефективні технологiї освіти дошкільнят і молодших школярів. Уроки, завдання, посiбники для дитсадка i початкової школи.

Засновник: Міністерство освіти і науки України.
Видавництво: Світич.
Виходить з 1997 року.
Мова видання :українська.

Відділ періодики отримує це видання з 1997 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті І. Кондратець «На шляху самопізнання: Рефлексивні тренінги для педагогів».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.


 
 

Охорона праці
Научно-производственный журнал
 
 

Ежемесячный всеукраинский единый государственный журнал оперативно поднимает актуальные вопросы охраны труда, социального страхования, профилактики аварийности, производственного травматизма и профессиональной заболеваемости, освещает действия государственных и общественных структур, направленные на улучшение условий и безопасности труда.
С 2006 года журнал выходит с дополнением, адресованным непосредственно специалистам по охране труда - "Библиотека специалиста по охране труда ". В дополнении предусматриваются рубрики: методическая помощь, юридические консультации, практические советы, опыт специалистов, а также официальный раздел, в котором будут публиковаться нормативные и законодательные акты по охране труда и комментарии к ним.
Издается c 1994 года.
Язык издания украинский и русский.
Отдел периодики получает этот журнал с 1994 года.
Вашему вниманию предлагается начало статьи А. Озаренко « Сім раз відміряй, один раз відріж», (про особливості підготовки спеціалістів по охороні праці».
Дочитать статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.Страницы журнала :   1   2 

 
 

Гірничий вісник
Збірник наукових праць
 
 

У збірнику викладено результата досліджень у галузі гірничих наук.
Значну увагу приділено питанням відкритої та підземної розробки рудних родовищ, збагачення руд, автоматизації контролю та управління технологічними процесами гірничого виробництва. Важливе місце займають питання енергозбереження, економіки, надійності, охорони праці, техніки безпеки і захисту навколишнього середовища.
Збірник розраховано на наукових і інженерно-технічних працівників, а також може бути використаний студентами старших курсів гірничих вузів і факультетів
Відділ періодики отримує це видання з 2012 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті М.С.Четверик, Е.В.Бабий, Е.А.Бубновой, В.В.Терещенко «Основные направления рационального природопользования при открытой добыче полезных ископаемых».
Вашему вниманию предлагается начало статьи.
Ознакомиться с этим и другими выпусками Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72


Страницы журнала :   1 

 
 

Вісник Криворізького національного університету
Збірник наукових праць
 
 

У збірнику викладаються результати досліджень у галузі технічних та економічних наук.
Значну увагу приділено питанням відкритої та підземної розробки рудних родовищ, збагачені- руд, автоматизації контролю та керування технологічними процесами гірничого виробництва. Важга ве місце займають питання енергозбереження, економіки, надійності, охорони праці, техніки безпекі захисту довкілля.
Збірник розраховано на наукових та інженерно-технічних працівників, а також може бути використаний студентами вищих навчальних закладів.
Відділ періодики отримує це видання з 2012 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті В.В Цариковського, С.В.Сиротюк «Взаимосвязь параметров горизонтальних рудных обнажений и процессов самообрушения рудного массива».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.Страницы журнала :   1 

 
 

Комсомольская правда в Украине.
Суспільно-політична газета
 
 

Російськомовна українська щоденна газета (входить до п'ятірки наймасовіших видань країни).На відміну від звичайних таблоїдів, «Комсомольская правда в Украине» друкує поряд з популярними («жовтими») матеріалами світоглядні та авторські статті, що призначені для інтелектуалів.
Аудиторія кожного номеру — близько 1 мільйона читачів. Згідно з незалежними соціологічними дослідженнями, читачі — люди в віці від 12 до 65 років.
«Комсомольская правда в Украине» друкувалася, окрім Києва, у Донецьку, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Криму. Кожен випуск «КП» включає світові, загальноукраїнські та місцеві новини. Виходять загальноукраїнський та регіональний випуски.
Перший номер газети вийшов в світ 4 жовтня 1996 року.
Наприкінці 2007 року газета здійснила наймасштабніший книжковий проект в історії незалежної України. Вона надрукувала книжкову колекцію класичної літератури «Великі імена XIX століття» загальним накладом більше 1 мільйона примірників російською та українською мовами.
Сайт газети — http://www.kp.ua— розробляється як окремий продукт з 2006 року. Поряд з матеріалами друкованої версії видання публікує поточні новини в режимі on-line. Входить у десятку найпопулярніших ресурсів українського сегменту Інтернет за версією bigmir.net
З 1999 року засновник та видавець газети — ЗАТ «Комсомольська правда — Україна»— структурна одиниця «Українського Медіа Холдингу», який у свою чергу входить до UMH group (UMH) — міжнародної диверсифікованої мультимедійної компанії.
Нагороди
• Орден Миколи Чудотворця «За примноження добра не землі» (1998 рік)
• Почесна грамота Госкомтелерадіо України (2008)
• Найкраща газета України 2008 року (в рейтингу національної програми «Людина року»)
Відділ періодики отримує загальноукраїнське видання з 1997 року.
З 1945 по 1996 рік отримували загальносоюзне видання «Комсомольская правда».
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Юлії Смірнової «Богатым стать просто: рано вставай, много читай и поздравляй бабушку с днем рождения».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.Страницы журнала :   1 

 
 

Інвестиції: практика та досвід
Науково-практичний журнал
 
 


Проблематика: Висвітлюються актуальні теоретико-методологічні та практичні проблеми інвестиційної діяльності і державної політики інвестування на національному й регіональному рівнях, а також питання формування умов для забезпечення ефективності інвестування та інвестиційного менеджменту в сучасних умовах ринкових перетворень та глобалізації.
Засновники: Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, ТОВ "ДКС Центр"
Періодичність: 24 рази на рік.
Мова видання: українська, російська, англійська.
Відділ періодики отримує це видання з 2003 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті В.В.Близнюк, Я.І.Юрик «Вплив зовнішньоекономічних процесів на потенціал соціально-економічних змін в Україні
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.


Страницы журнала :   1 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112
 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2006 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека