КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

 
ПЕРIОДИКА ЗА РУБРИКАМИ

Для дому, для сім'ї
Економіка
Краса та мода
Культура. Мистецтво.
Наука. Техніка
Педагогіка
Політика
Право
Ретро
Сільське господарство
Філологія. Художня література
Як підготуватися до свята
 
Переглянути все

Наука. Техніка

1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 

 

Communications and Communicative Technologies
Науковий журнал
 
 

Науковий журнал "Communications and Communicative Technologies" публікує оригінальні, завершенні роботи з актуальних проблем історії, теорії та практики соціальних комунікацій, видавничої справи, реклами та звʼязків з громадськістю.
Журналу присвоєно категорію "Б" у Переліку наукових фахових видань України. Галузь науки, назва спеціальності або галузь знань: соціальні комунікації, спеціальності - 061. Наказ МОН України № 530 від 06.06.2022 р. (РЕЄСТР наукових видань України)
З квітня 2023 року журнал працює за моделлю безперервного видання. Наразі онлайнова версія є повноцінною публікацією та гарантує можливість негайного цитування рецензованих статей.
Видання засновано у 1993 р. У період з 1993 по 2012 р. видавалося під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Літературознавство, журналістика".
З 2012 по 2017 рр. виходило під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Соціальні комунікації".
З 2018 р. видається під назвою "Communications and Communicative Technologies". ISSN (print) 2617-1813; (online) 2617-1821.
Періодичність: 1 раз на рік.
Мови видання: англійська, українська.

Видавець: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2019 року.


Страницы журнала :   1 

 
 

Journal of Optimisation, Differential Equations and Their Applications Журнал з оптимізації, диференціальних рівнянь та їх застосувань
Науковий журнал
 
 

Наукове видання "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" (надалі JODEA) публікує оригінальні статті, дослідження, які пов'язані з новими результатами в теорії та застосуваннях звичайних диференціальних рівнянь, диференціальних рівнянь в частинних похідних, інтегральних рівнянь, функціональних рівнянь, стохастичних диференціальних рівнянь, оптимального керування, скалярній та векторній оптимізації та інших пов'язаних областях. В журнал приймаються до друку також статті з суміжних областей математики, таких як функціональний аналіз, теорія ймовірності, стохастичний аналіз, обернені задачі, чисельне моделювання, математична економіка, теорія ігор, теорія систем, і таке інше, за умови, що ці статті суттєво опираються на їх зв'язок з теорією оптимального керування та диференціальних рівнянь. Основна спрямованість журналу полягає в публікації статей, які адресовані не лише математикам, але також нженерам, фізикам та іншим науковцям, для яких диференціальні рівняння та методи оптимізації є базовими інструментами їх досліджень. До публікації в JODEA приймаються оригінальні статті, які містять нові нетривіальні результати, що не були попередньо анансовані в інших виданнях. Всі статті підлягають рецензуванню групою міжнародних провідних експертів в математичній теорії керування та диференціальних рівняннях.
Мови видання: Видання журналу здійснюється англійською мовою. Статті друкуються англійською мовою.
Науковий журнал "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" друкується за рішенням Вченої ради Дніпропетровського національного університету починаючи з 2018 року і є продовженням серії випусків наукового журналу “Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Моделювання ” (2009 – 2017, ISSN (Print): 2312-4547, ISSN (Online): 2415-7325) та збірника наукових праць «Диференціальні рівняння та їх застосування» (1968 – 2008), які щорічно друкувалися у період з 1968 по 2017 роки. Наказом Міністерства освіти і науки України № 1290 від 30.11.2021 р. журнал внесено до переліку наукових фахових видань України категорія "А", в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора філософії (фізико-математичні науки) за спеціальностями 111 – математика, 113 – прикладна математика. Журнал видається двічі на рік.
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2018 до 2021 роки.
Вашій увазі пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80



Страницы журнала :   1 

 
 

Вісник Національної академії наук України
Науковий журнал
 
 

Видання широко висвітлює діяльність НАН України, основні проблеми організації та координації фундаментальних і прикладних наукових досліджень, актуальні питання розвитку науки та інноваційної діяльності, сучасний стан та перспективи досліджень з найважливіших галузей природничих, технічних і суспільних наук як в Україні, так і в світі, повідомляє про досягнення наукових колективів та окремих учених.
Мова видання: українська, англійська
Засновник: Національна академія наук України
Видавець журналу: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Періодичність: 12 разів на рік
Заснований у жовтні 1928 року
Скорочена назва: Вісник НАН України
Журнал входить до реферативної бази ERIH PLUS
Відділ періодики отримує це видання з 1994 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел. (056) 731-92-87


Страницы журнала :   1 

 
 

За рулем
Науково-популярне видання
 
 

Культовий автомобільний журнал, єдиний журнал про автомобілі на всьому пострадянському просторі, що має успішну історію видання з 1928 року. Видається щомісяця, на території України з квітня 2005р., і зараз є незаперечним лідером серед автомобільних щомісячників як в Україні. У журналі є все, що потрібно автомобілістам: тести силами російської та української редакцій, презентація нових авто та аксесуарів, ремонт та сервіс та ін.
Виходить: 1 раз на місяць.
З 2022 року виходить під назвою «За кермом – Україна».
Відділ періодики отримує це видання з 2018 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 87


Страницы журнала :   1 

 
 

Вокруг Света Украина
Науково-популярний журнал
 
 

Найстаріший науково-популярний і країнознавчий журнал, що випускається з 1861 року. Журнал в Україні видається до ліцензії .
Українська редакція журналу про себе говорить наступне: « Ми пишемо не тільки про подорожі, але і про цікаві події, які відбуваються в світі. Зазвичай сайти на туристичну тематику описують курорти, дають поради, як правильно подорожувати, але нечасто пропонують світові тревел-новини. Кожен матеріал на нашому сайті супроводжується гарними фотографіями, а іноді і тематичним відео».
Редакція ретельно відбирає теми публікацій, зауважуючи: « Ми не любимо насильство, жорстокість, фривольність. Ми любимо історії про унікальних людей і події; рейтинги, які дозволяють зрозуміти особливості одних країн в порівнянні з іншими; веселі і курйозні сюжети і факти. Ми турбуємося про добробут нашої планети, тому приділяємо особливу увагу екологічним проблемам».
Періодичність виходу 1 раз в місяць.
Відділ періодики отримує це видання з 1947 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 746-28-87


Страницы журнала :   1 

 
 

Інтелектуальна власність в Україні
Науково-практичний журнал
 
 

Це видання для фахових дискусій щодо набуття, здійснення та захисту прав на винаходи, торговельні марки, твори літератури, науки, мистецтва, комерційну таємницю тощо.
Рік заснування : 1998 р.
Періодичність: 1 раз на місяць.
Мова видання: українська, російська.
Видавець:
ТОВ «АСпект -2003»
Патентно-технічний відділ отримує це видання з 1998 р.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Патентно-технічний відділ ДОУНБ.
Тел.(056) 731-91-13


Страницы журнала :   1 

 
 

Кибернетика и системный анализ
Міжнародний науково-теоретичний журнал
 
 

Журнал до № 4 1991 року називався «Кибернетика, заснований у січні 1965 року в Інституті кібернетики АН УРСР.
Започаткував видання журналу основоположник iнформацiйних технологiй в Україні, засновник і перший директор Інституту кібернетики АН УРСР, віце-президент Академії наук УРСР, академік АН УРСР і АН СРСР Віктор Михайлович Глушков, який став першим головним редактором журналу.
Впродовж усього часу існування журналу до складу його редакційної колегії та міжнародної редакційної ради входили фахівці в галузі кібернетики та інформаційних технологій — вчені зі світовим ім'ям, які забезпечують якісне незалежне рецензування та відбір статей.
Журнал публікує оригінальні та оглядові статті, проблемні та дискусійні матеріали, звіти конференцій та нарад з питань кібернетики і системного аналізу, бібліографічні огляди, рецензії на монографії; інформує читачів про найновіші досягнення вітчизняної та зарубіжної кібернетики.
З моменту заснування журнал «Кибернетика и системний анализ» («Кибернетика») в повному обсязі перекладається англійською мовою різними видавництвами США та міжнародними видавництвами наукової літератури. На сьогодні журнал перекладається у США англійською мовою у видавництві Springer під назвою "Cybernetics and Systems Analysis" та реферується або індексується такими фірмами та агентствами: SCOPUS, INSPEC, Zentralblatt Math, Google Scholar, EBSCO, CSA, ProQuest, Academic OneFile, Academic Search, ACM Digital Library, Computer Science Index, CSA Environmental Sciences, EI-Compendex, Gale, INIS Atomindex, io-port.net, Mathematical Reviews, OCLC, SCImago, STMA-Z, Summon by ProQuest.
У 2010 році журнал приєднався до Комітету з видавничої етики (Committee on Publication Ethics — COPE) — недержавної організації видавців наукових журналів, зареєстрованої у Великій Британії. Це дало змогу підвищити рівень публікацій та забезпечити їх оригінальність.
Відділ періодики отримував це видання з 1966 по 2002 та отримує з 2016 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел . (056) 731-92-87


Страницы журнала :   1   2 

 
 

Інтелектуальна власність в Україні
Науково-практичний журнал
 
 

Це видання для фахових дискусій щодо набуття, здійснення та захисту прав на винаходи, торговельні марки, твори літератури, науки, мистецтва, комерційну таємницю тощо.
Рік заснування : 1998 р.
Періодичність: 1 раз на місяць.
Мова видання: українська, російська.
Видавець:
ТОВ «АСпект -2003»
Патентно-технічний відділ отримує це видання з 1998 р.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Патентно-технічний відділ ДОУНБ.
Тел.(056) 731-91-13


Страницы журнала :   1   2 

 
 

Теорія і практика інтелектуальної власності
Науково-практичний журнал
 
 

На сторінках журналу обговорюється широке коло питань теоретичного, практичного та методологічного характеру, ведуться наукові дискусії, висвітлюються вітчизняні та зарубіжні новини у сфері інтелектуальної власності.
Рік заснування : 2002 р.
Періодичність: 1 раз на місяць.
Мова видання: українська, російська, англійська.
Видавець:
Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.
Патентно-технічний відділ отримує це видання з 2002 р. З 2002 р. по 2005р. журнал називався «Интелектуальный капитал»
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Патентно-технічний відділ ДОУНБ.
Тел.(056) 731-91-13


Страницы журнала :   1 

 
 

Український математичний журнал
Науковий журнал
 
 

Проблематика: статті з основних напрямків теоретичної та прикладної математики, переважно з функціонального аналізу та теорії функцій, диференціальних рівнянь та математичної фізики, геометрії та топології, теорії ймовірності та теорії випадкових процесів, алгебри.
Засновники: Національна академія наук України, Інститут математики НАН України.
Виходить з 1949 у Києві, 6 разів на рік українською, російською, англійською мовами.
Відділ періодики отримує це видання з 1949 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 746-28-87



Страницы журнала :   1 

 

1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2006 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека