КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

 
ПЕРIОДИКА ЗА РУБРИКАМИ

Для дому, для сім'ї
Економіка
Краса та мода
Культура. Мистецтво.
Наука. Техніка
Педагогіка
Політика
Право
Ретро
Сільське господарство
Філологія. Художня література
Як підготуватися до свята
 
Переглянути все

Педагогіка

1 2 3 4 [5] 6 7 8
 

 

Відкритий урок: розробки, технології, досвід
Науково-методичний журнал
 
 

Професійний освітянський журнал.
Сенс журналу, що виходить на теренах країни вже 13 років, можна визначити так – "Найкраще для вас і про вас".
"Найкраще для вас" – освітян України – учителів, керівників навчальних закладів, управлінців, методистів. "Найкраще про вас" – офіційне, професійне й особистісне висвітлювання освітянських проблем і шляхів їх оптимальних рішень.
Провідна мета журналу – інформаційна, професійна й особистісна підтримка кожного українського педагога як учителя, лідера та просто людини, яка небайдужа до сучасного та майбутнього.
Журнал віддає свої сторінки перевіреному практичному досвіду вчителів і колективів шкіл з усіх напрямів роботи навчального закладу.
Наш журнал – це журнал для вчителя – майстра своєї справи чи початківця, мешканця мегаполісу чи сільського регіону, філолога чи математика.
Кожний освітянин – читач журналу, небайдужий до своєї професії, отримує своєчасні та необхідні ретельно перевірені матеріали щодо забезпечення своєї повсякденної професійної діяльності.
Структура журналу
Рубрики журналу. Матеріали в журналі поділені на три розділи: офіційний, професійний і особистісний, що значно полегшує пошук потрібної інформації тим читачам, які ставлять за мету опрацювати найбільш актуальні для себе матеріали.
Подія. Які найважливіші освітянські події відбулись? На що слід звернути увагу? Над чим варто замислитись? Над чим попрацювати?
Міністерство. Які нормативно-правові документи оприлюднені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України? Де з ними можна ознайомитись більш ретельно?
Акцент. Які знакові тенденції розвитку української освіти?
Школа. Над чим працюють школи-лідери? Як конкретно вирішуються проблеми освіти, виховання та розвитку учнів?
Інтерв’ю. Розмова з цікавим співрозмовником щодо особистісного бачення освітянських проблем.
Трибуна. Як працюється вчителю сьогодення? Що його турбує, а що надихає?
Мікрофон. Зіставлення різних точок зору на болючі питання життя школи.
Теорія. Яке наукове підґрунтя організації педагогічного процесу? Сучасні концептуальні психолого-педагогічні підходи.
Технологія. Як впровадити на уроках інтерактивність? Як організувати інформаційно-комунікативне навчання?
Виховання. Як виростити гідного громадянина? Як допомогти учню стати людиною? Чи можна осучаснити виховний процес у школі?
Психологія. Чи можна врахувати психологічні та вікові особливості кожної дитини на одному уроці?
Практика. Який урок можна вважати сучасним? Як його підготувати та впровадити? Що цікавого у ваших колег? У рубриці ви знайдете відповіді на ці та інші запитання, пов’язані з навчально-виховним процесом.
Майстерня. Які складові успіху та високих результатів роботи вчителя? А ви спроможні зробити краще?
Позашкілля. Де взяти конкретні розробки проведення класної години, виховного заходу, предметного тижня? Що нового пропонують класні керівники?
Родина. Як провести неформатні батьківські збори? Якщо вчителя та батьки – однодумці, то як налагодити комунікацію?
Особистість. Чи слід доводити, що вчитель – така сама людина зі своїми особистими проблемами?
Право. Як захистити права вчителя? А чи так вже й багато прав у вчителя?
Здоров’я. Хіба здоров’язберігаючі технології стосуються тільки учнів? А як щодня виглядати бездоганно?
Форум. Анотації всіх робіт учасників форуму педагогічний ідей „Урок” за останній місяць.
Дозвілля, перерва, велика перерва, гороскоп.
Засновник та видавець: Видавництво "Плеяди"
Національне публіцистично-педагогічне видання
Мова: українська, російська.
Періодичність: 12 номерів на рік.
Відділ періодики отримує це видання з 2001 року.
Вашої уваги пропонується перша сторінка статті О.Фуріної «Здоров’язберігаючі технології».
До Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.



Страницы журнала :   1 

 
 

Учитель початкової школи
Науково-методичне видання
 
 

Сучасне видання для сучасного вчителя, відкрите для обговорення гострих питань, сміливих педагогічних ідей, нетрадиційних технологій навчання. На будь-яке ваше запитання нададуть роз’яснення висококваліфіковані фахівці (юристи, психологи, медики, а також дизайнери та модельєри), щоб ваша робота була продуктивною, а дозвілля повноцінним.
Мета журналу, який видавається за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, — допомогти кожному педагогу початкової ланки освіти у його повсякденній професійній діяльності.

Тут Ви знайдете все для вчителя: нормативні вимоги, роз’яснення фахівців, готові практичні розробки: календарні планування, конспекти уроків, виховних заходів, ігри, конкурси, сценарії свят, класні години, батьківські збори тощо.

Керівники та методисти усіх рівнів отримають цінний методичний матеріал щодо ефективної організації роботи управлінської та методичної служб: зразки оформлення документації, рекомендації щодо атестації педагогів, допомогу у проведенні методоб’єднань, організації творчих майстерень, «Школи молодого вчителя», педагогічних фестивалів та інших заходів для розвитку творчого потенціалу вчителів.

Перші випуски журналу присвячені питанням впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, відмінностям нових навчальних програм від попередніх та особливостям їх реалізації у нових підручниках. Серед інших питань, що висвітлюватиме журнал –– забезпечення неперервності освіти, технології інтегрованого навчання, інтерактивні методики, впровадження курсів іноземної мови та «Сходинки до інформатики» як обов’язкових, а також методики викладання варіативних курсів.
Виходить 2 рази на місяць.
Видавець: видавництво «Світич», яке є видавцем журналів «Дошкільне виховання» (лідер серед фахових видань у дошкільній освіті), «Палітра педагога» та «Джміль (Дітям: живопис, музика і література)», а також методичного забезпечення курсу «Сходинки до інформатики».


Відділ періодики отримував це видання в 2012 році.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Стучинської Оксани «Інформаційні процеси: конспект уроку для 2 класу з інтегрованого варіативного курсу «Сходинки до інформатики».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.



Страницы журнала :   1 

 
 

Вісник Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Сер. Педагогіка та психологія
Науковий журнал
 
 

Висвітлюються актуальні питання сучасної педагогіки, психології та методики навчання іноземних мов.
Заснований у жовтні 2010 року. Виходить 2 рази на рік. Матеріали публікуються змішаними мовами (українська, російська, англійська).
Відділ періодики отримує це видання з 2011 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Тимченко-Михайліді Н.С. «Інтерактивні технології як засіб підготовки майбутніх митників до взаємодії у професійній діяльності».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.


Страницы журнала :   1 

 
 

Безпека життєдіяльності
Науково-популярний журнал
 
 

Висвітлює питання організації безпеки життєдіяльності в навчально-виховних закладах, установах, організаціях. Надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України та Міністерства надзвичайних ситуацій з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, надзвичайних ситуацій, побутового травматизму, де кожен викладач зможе знайти оригінальні сценарії проведення уроків, плани-конспекти, майстер-класи, науково-методичні розробки з безпеки життєдіяльності; а також корисні поради з питань особистої безпеки та навколишнього середовища.
Видається з січня 2003 року.
Мова видання: українська.
Виходить 12 раз на рік.
Відділ періодики отримує це видання з 2004 ріку.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Сопринюк М.Т. «Як уберегти себе від ботулізму».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.





Страницы журнала :   1 

 
 

Журнал прикладной психологи
Научный журнал
 
 

Журнал ориентирован на освещение следующих проблем: теория и методология, этнофункциональная психология, психологические проблемы этнологии, религии и культурологии, политическая психология, медицинская психология, психотерапия и психодиагностика, психология профессионального развития, психология обучения и воспитания.
Основатель: Международная Академия акмеологических наук.
Основан в 1998 году.
Выходит на русском языке.
Периодичность 6 номеров в год.
Отдел периодики получал этот журнал с 2000 по 2006 годы. С 2007 года отдел периодики не получает это издание, но существует электронный каталог на статьи из этих журналов и интересующие статьи можете заказать посредством электронной доставки.
Вашему вниманию предлагается начало статьи Николаевой Е.Ю., Федорова Е.В. «Самопрезентация у детей в ситуациях с различным локусом ориентации».
Дочитать эту статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.


 
 

Журнал практического психолога
Научно-практический журнал
 
 

Журнал предназначен для практических психологов, работящих во всех сферах практики: учреждениях образования, клиниках и диспансерах, в консультативных центрах, службе экстренной психологический помощи и пр. Многие номера журнала стали уникальными событиями в обеспечении психологической практик. Это номера, посвященные психологии сказки и сказкотерапии, психодраме, танцетерипии, психоанализу, психологии деструктивных культов, организационной психологии, клинической психологии, современной психодиагностике. Засвой вклад в инфраструктуру практической психологии журнал стал победителем Национального психологического конкурса 2000 года «Золотая психея».
Но главной заслугой журнала стало создание условий для последовательного «рождение» внутри него нескольких других самостоятельных практико-ориентированных журналов – «Семейная психология и семейная терапия», «Психология зрелости и старения», «Психолог в детском саду» и пр
Выходит один раз в два месяца.
Издается на русском языке.

Отдел периодики получает этот журнал с 1997 года.
Вашему вниманию предлагается начало статьи Некрылова Н.В. «Основные направления современной клиент-центрированной психотерапии».
Дочитать эту статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.

 
 

Комп'ютер у школі та сім'ї
Науково-методичний журнал
 
 

. Швидкість соціальних і технологічних змін у навколишньому середовищі, прискорене нагромадження інформаційних ресурсів та засобів навчання, які стають доступними для більшості людей, мобільність населення зумовлюють переосмислення функцій і результатів освіти. В школу приходять нові покоління дітей, які живуть в інформаційному суспільстві, в „цифровому середовищі”, і щоб скористатися його перевагами, необхідно переосмислити самоцінність знань та самодостатність вчителя як джерела їх отримання.
Проблематика журналу: теорія і практика використання комп'ютера в освіті

Висвітлюються науково-методичні аспекти, досвід і проблеми інформатизації освіти.
Виходить 8 разів на рік.
Видається з лютого 1998 року.
Засновники: Інститут педагогіки НАПН України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, редакція журналу за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Відділ періодики отримує це видання з 1998 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Маркової Є.С. «Використання мультимедійних презентацій у педагогічній діяльності вчителів початкової школи».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.

 
 

Обдарована дитина
Науково-практичний, освітньо-популярний журнал
 
 

Ексклюзивні матеріали з розвитку дитячих здібностей та талантів: тести, методики, тренінги розробки уроків та досвід кращих дошкільних та шкільних навчальних закладів. Для педагогів, психологів, батьків.
Видається з 1997 року.
Виходить 10 раз на рік.
Засновники: Академія педагогічних наук, Інститут психології ім. Г.С.Костюка АПН України, Товариства психологів України.
Відділ періодики отримує це видання з 1998 року.
До Вашої уваги пропонується перша сторінка статті Онуфрієнко Л.О. «Як сім’я впиває на становлення особистості дитини».
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.




Страницы журнала :   1 

 
 

Боевое Искусство Планеты
учебно-методический журнал.
 
 


Журнал посвящен всем направлениям боевых искусств. Во многих отношениях это уникальное издание. Тематика: единоборства, прикладная рукопашная подготовка, боевое искусство, подготовка бойца спецназа, оружие, огневая подготовка, охрана и безопасность. Данные материалы также будут интересны и тем, кого волнуют вопросы самообороны, личного развития и самосохранения. Охватывает широкий спектр повседневной жизни и экстремальных условий. Журнал наполнено наглядными приемами единоборств, советами ведущих специалистов в своих областях, до тонкостей разобраны многие боевые искусства. Сильные мужчины и хрупкие будущие мамы найдут ответы на многие вопросы, получат навыки в области духовного и физического развития.
Учредитель: Центр «Здоровье народа».
Издается на русском языке.
Отдел периодики получал этот журнал с 1993 по 2009 год. С 2010 года отдел периодики ДОУНБ не получает это издание, но существует электронный каталог на статьи из этих журналов и интересующие статьи можете заказать посредством электронной доставки.

Вашему вниманию предлагается начало статьи Олега Васильева «Вопросы детского травматизма в Боевых Исскуствах и в спорте (на примере спортивной гимнастики)».
Дочитать эту статью Вы сможете по адресу:
г. Днепропетровск,
пр. К. Маркса, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.


Страницы журнала :   1 

 
 

Безпека життєдіяльності
научно-популярное, общественно-просветительское издание.
 
 

Охватывает сферу деятельности человека в области Международной и национальной безопасности. Это — новое издание с прежним названием, в котором будут представлены дайджест публикации и эксклюзивные материалы по обозначенной тематике.

Нельзя защитить мир от войн, если люди не будут в безопасности у себя дома, на своих рабочих местах, в повседневной жизни. ООН (ПРООН) разработала всеобъемлющую Концепцию безопасности человека, главная мысль которой: «Человек должен быть свободен от страха и нужды»
Борьба с нищетой, преступностью, защита рабочих мест, доходов, безопасность здоровья, окружающей среды – таковы острейшие проблемы человечества, которые овещаются на страницах журнала.
Основатели журнала Международная академия безопасности жизнедеятельности и издательство «Основа».
Выходит ежемесячно.
Відділ періодики отримує це видання з 2004 року.
До Вашої уваги пропонується зміст представленого журналу.
Ознайомитись з іншими номерами видання можна за адресою:
м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.



Страницы журнала :   1 

 

1 2 3 4 [5] 6 7 8
 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2006 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека