Місією Центру є:
   
 
Сприяти взаєморозумінню між США та Україною.
Підвищувати престиж бібліотеки серед молоді.
Центр є місцем проведення різноманітних заходів, метою яких є сприяння спілкуванню між українцями та американцями.
В Центрі люди будь-якого віку та соціального статусу мають доступ до інформації про історію, уряд, суспільство та національні цінності Сполучених Штатів Америки
  Завдання Центру:
   
 
Забезпечення користувачів інформацією про всі сфери життя в США.
Сприяння вивченню англійської мови в регіоні.
Застосування нових прогресивних технологій в бібліотечній справі.
Сприяння формуванню „нового іміджу” бібліотеки: бібліотека – не лише місце зберігання книг, але й сучасний центр, де представлені різноманітні інформаційні носії – CD-ROM, аудіо- та відео ресурси, доступ до Internet та електронних баз даних. Головне: завжди повинна існувати можливість альтернативного пошуку необхідної інформації.
Забезпечення доступу до ресурсів Інтернет.
Організація різноманітних заходів: зустрічей з носіями англійської мови, дискусій англійською мовою, переглядів кінофільмів, лекцій, семінарів, вікторин, які надали б можливість українцям більше дізнатися про Сполучені Штати.
Налагодження співпраці з навчальними закладами області, курсами вивчення іноземних мов, іншими організаціями з метою популяризації вивчення англійської мови, підвищення лінгвістичної та інформаційної культури населення, вироблення нових цікавих форм співробітництва.
Брати активну участь в інформаційному забезпеченні науковців, надавати інформаційну допомогу викладачам та учителям, студентам ВНЗ і школярам.
Приймати участь у Днях інформації для викладачів англійської мови, готувати рекомендаційні роздруковані матеріали. (Спільно з відділом іноземної літератури)
Активніше популяризувати Центр через засоби масової інформації.
Наповнювати веб-сторінку Центру новими матеріалами та фотографіями, використовувати соціальні мережі Facebook та Vkontakte для популяризації .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49006, м.Дніпропетровськ, вул.Савченка,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2013 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека