Візити представників Посольства США в Україні (американці та українські працівники посольства)

24 лютого 2004 р.
 
 

Центр відвідала дипломат посольства США Патрісія Салліван, яка відповідає за вивчення англійської мови в Україні. Вона провела методичний семінар для викладачів англійської мови вищих та середніх навчальних закладів. На Семінарі були присутні викладачі НГУ, Україно-американського центру НГУ, ліцею інформаційних технологій, школи Валентини, школи № 22, студенти вищих навчальних закладів.

 

16 квітня — 10 травня 2004 р.
 
 

Експонувалася виставка І.Дудкіна «America: Still Life». На відкритті виставки Іван Дудкін виступив з цікавою лекцією про свою подорож Америкою для співробітників бібліотеки. Також була організована прес-конференція для представників місцевих ЗМІ.
Під час функціонування виставки, спеціально підготовлений працівник провів 9 екскурсій для студентів та школярів міста. За період з 16 квітня по 10 травня всього виставку відвідало близько 9 000 чоловік.

Дивитись більше фото

"В 2000 і 2002 роках Іван Дудкін, одинаком, мандрував велосипедом по США маршрутом Нью-Йорк — озеро Онтаріо – Бостон – Нью-Йорк, а також Сан-Франциско — півострів Монтерей — Лос-Анджелес вподовж Тихого океану по знаменитій дорозі №1. Загалом, на своєму “залізному коні” він проїхав по Америці понад 2500 км. Більше 7000 км він здолав на попутному транспорті перетинаючи американський континент. Одна заувага — він не володіє англійською, спав в наметах і готував їжу на полум’ї.
Іван Дудкін — прекрасний фотомайстер. Його фотовиставки демонструвалися в багатьох містах України, а також Індії, Польщі, Нідерландах, США, В’єтнамі...
На вернісажі представлені 42 фотороботи відзнятих ним в мандрівці по Америці. Умовно, це — 4 блоки: Америка урбаністична, природа, люди і колишній символ Нью-Йорка — торговий центр “Близнюки”. Останній відзнятий з такою любов'ю і завзяттям, ніби автор відчував, що бачить його в останнє.
Мандруючи виставкою, ми маємо можливість спостерігати дивовижні і, відвертo кажучи, незвичні нашому оку урбаністичні краєвиди Америки, поруч з ними не менш цікаві специфічні і різноманітні природні ландшафти країни, які в кожному штаті свої."


25 жовтня 2004 р.
 
 

До нас завітав Посол США в Україні Джон Гербст, який урочисто відкрив Центр «Вікно в Америку».
На зустріч з послом зібралися представники дніпропетровських телеканалів та преси, викладачі вузів, співробітники бібліотек міста, представники курсів англійської мови та студентство.
Після офіційної частини відбувся святковий фуршет.
Приїзд Посла та відкриття Центру мали широкий резонанс серед мешканців міста. Завдяки додатковій рекламі, значно зросла кількість відвідувачів та осіб, що цікавляться роботою Центру.

Дивитись більше фото

 

30 червня 2005 р.
 
 

Візит американського професора Вільяма Кетса-Беріла, учасника проекту UCAN, який надає підтримку організаціям громадського суспільства (ОГС) у виконанні їх завдань.

 

13 березня 2006 р.
 
 

Презентація фотовиставки «Корпус Миру США та особливі діти України».

Дивитись більше фото

 

28 вересня 2007 р.
 
 

Зустріч студентської молоді та активістів дискусійного клубу з аташе Посольства Сполучених штатів Леоне Гендіним, що був акредитований спостерігачем на Парламентських виборах по дніпропетровських дільницях. (фото)
Розмова напередодні виборів точилася про відмінності виборчих систем США та України.

 

5 грудня 2007 року
 
  Iнформаційний центр "Вікно в Америку" відвідав помічник аташе посольства США в Україні Райен Ко.
До центру завітали студенти НГУ та всі, хто вивчає англійську мову та бажає знати більше про Сполучені Штати Америки. Вони почули цікаву розповідь про життя в різних штатах США, бо Райен, не дивлячись на свій молодий вік, багато подорожував світом. Активісти центру задавали питання. Посольство передало подарунки – нові книги, DVD-фільми, плакати.

49006, м.Дніпропетровськ, вул.Савченка,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2013 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека