Відбувся святковий «English Speaking club». У календарі співпали дві дати – 64-й День народження Організації Об’єднаних Націй та 5-й День народження дніпропетровського Центру WoA.
26 жовтня 2009 року Посол США в Україні Джон Хербст разом з директором Обласної наукової бібліотеки Надією Тітовою урочисто перерізав червону стрічку і відкрив Центр для жителів Дніпропетровська.
24 жовтня гостями Центру стали лікар-офтальмолог з Йорданії Фаді Алькайялі (працює в Обласній клінічній лікарні ім.Мечникова), заслужений працівник культури України журналіст Микола Чабан та професор-політолог з Центрального Університету Оклахоми Янгте Шін, яка перебувала у Дніпропетровську у 2007-2008 рр. за програмою академічних обмінів фонду ім.Фулбрайту.
Зустріч с проф. Янгте Шін стала можливою завдяки технічному обладнанню, що має Центр. Це був відео-міст тривалістю 1,5 години через програму Skype.
Обговорювали питання:
- Історія створення ООН
- Структура організації, цілі, задачі
- Члени організації
- Україна в ООН
- Обговорення у групах головних напрямків роботи ООН, представлення одною людиною думки, що розробила група
- Віхи історії дніпропетровського центру WoA (подорож сайтом бібліотеки)
- Перегляд фото, що ілюструють роботу центру
Дружнє чаювання передувало відео-мосту з Оклахомою. Проф. Шін привіталася з присутніми, познайомилася з новими членами розмовного клубу, згадала своє перебування у Дніпропетровську, обговорили політичну ситуацію в Україні, українських політичних лідерів.
Бажаючі залишили відгуки про роботу Центру та побажання на майбутнє у «Зошиті відгуків та побажань».