29 березня – в дніпропетровському центрі «Window on America» пройшов «English Speaking Club».
Перед початком зустрічі керівник дніпропетровського центру Світлана Усенко зробила інформаційне повідомлення, проілюстроване слайд-шоу, що до знаменної дати американського календаря «4 квітня 2009 - 60 років з дня створення військового альянсу НАТО». Також була презентована виставка з буклетів та роздрукованих електронних ресурсів, що Центр отримує по розсилці.

Світлана Колесникова, студентка гуманітарного факультету 2-го курсу Національної металургійної академії, спеціальність «технічний переклад», обрала темою учбового заняття іншу дату з американського календаря – «1 April – Fool’s Day». Присутні прочитали та переклали добірку зразків американського гумору. Згадали власні розіграші та поділилися планами наступних.

Слайд-шоу з гумористичних картинок покращило настрій присутніх.

керівник Центру WOA Світлана Усенко робить інформаційне повідомлення про знаменну дату в американському календарі “4 квітня - 60-річчя утворення НАТО» та презентує виставку.
Світлана Колесникова веде учбову частину «English Speaking Club» присвячену міжнародному святу гумору «1 April – Fool’s Day»
спілкування у клубі
програміст Ольга Шинкаренко знайомиться з роздрукованими електронними ресурсами, що представлені на виставці до 60-чя утворення НАТО