Хроніка важливих подій

 

Хроніка 2006/2008
Хроніка 2009
Хроніка 2010
Хроніка 2011
Хроніка 2012
рік 2023

Головна
Заходи
Анонс
Хроніка
Події
Ресурси
Видання
Довідник з європейської інтеграції
Європейське законодавство
Українське законодавство
Електронна бібліотека
Зв'язки
Консультант


 9 Жовтня 

У тенінговому центрі "Бібліоміст" відбувся тренінг з мультимедійної журналістики для представників євроклубів "Європейський вектор" (Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій) та "Європейський орієнтир" (Центра підготовки кадрів туристичного сервісу), який проводив Центр європейської інформації спільно з ОМГО "МІКС". Метою тренігу є активізація молодих українців через створення незалежних молодіжних медіа.  За допомогою розробленої платформи Mammedia.com.ua вони зможуть створювати незалежні молодіжні медіа, а також взяти участь у всеукраїнському конкурсі молодіжних мультимедійних видань, ідеєю якого є публікація роздумів про поняття свободи і свободи слова. Тренінг складався з декількох інформаційних та навчальних блоків та тривав 5 годин. Молоді люди вчились критично сприймати інформацію, розуміти поняття свободи та свободи слова у засобах масової інформації, знайомились зі специфікою журналістської роботи та опановували навички створення молодіжних електронних видань. 
Фото 10  Фото 9  Фото 8  Фото7  Фото 6  Фото 5  Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1

 10 Жовтня 

У Дніпродзержинській гімназії №11 відбувся другий тренінг з мультимедійної журналістики. Учасники тренінгу вивчали поняття свободи слова  та незалежної журналістики, знайомились з історичними подіями, що сприяли розвитку незалежної журналістики в Польщі та Україні, а також принципами журналістської етики. Діти  вивчали можливості платформи  "mammedia.com.ua", створюючи власні редакції електронних газет - мультим та обговорювали можливості участі у загальноукраїнському конкурсі " Мammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ", який стартуватиме вже 21 жовтня.    


Фото  Фото  Фото

 15 Жовтня 

Відбувся тренінг з мультимедійної журналістики для учнів загальноосвітньої школи №44 м. Дніпродзержинська. Як і решта тренінгів, цей складався з декількох навчальних блоків, під час яких учні працювали над питаннями щодо свободи слова, незалежної журналістики, етики та профессіоналізму молодих журналістів. Поряд із цим вони навчались створювати електронні мультимедійні газети за допомогою платформи "Mammedia.com.ua". Тренінг відбувся за підтримки Фундації "Нові Медіа" (Польша)
Фото  Фото

 17 Жовтня 

В Дніпродзержинському ліцеї інформаційних технологій відбувся черговий тренінг з мультимедійної журналістики.  Учням було запропоновано взяти участь у загальноукраїнському конкурсі на кращу мультимедійну газету. Отже, протягом кількох годин учні вчились створювати сттатті, обговорювали актуальні теми сьогодення, говорили про свободу слова та незалежну журналістику, про цензуру та етику в журналістиці. А ще, за допомогою платформи "Mammedia.com.ua" учні створювали власні електронні газети та вчились їх наповнювати. 


Фото  Фото  Фото

 18 Жовтня 

На базі тренінгового центру "Бібліоміст" відбувся черговий тренінг з мультимедійної журналістики для лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровська. Під час тренінгу за допомогою розробленої платформи Mammedia.com.ua учасники навчались створювати незалежні молодіжні медіа, які згодом візьмуть участь у загальноукраїнському інтернет-конкурсі на найкращу мультимедійну газету - мультиму.
Фото  Фото  Фото  Фото

 19 Жовтня 

Відбувся тренінг з мультимедійної журналістики  для учасників євроклубу "Eurostart" Марганецького професійного ліцею. Представники євроклубу мали можливість навчітись створювати незалежні електронні ресурси у вигляді мультимедійних газет на платформі Mammedia.com.ua. За результатами тренінгу була створена мультима, яка візьме участь у загальноукраїнському конкурсі "Mammedia. Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ".

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека