Хроніка важливих подій

 

Хроніка 2006/2008

Головна
Заходи
Анонс
Хроніка
Події
Ресурси
Видання
Довідник з європейської інтеграції
Європейське законодавство
Українське законодавство
Електронна бібліотека
Зв'язки
Консультант
2009 рік  
16 листопада

ЦЄІ в межах проведення Всеукраїнського молодіжного конкурсу з тематики толерантності у приміщенні ДОУНБ було організовано виставку творчих робіт учасників конкурсу «Толерантність очима молоді».

 

16 листопада

З нагоди відзначення Дня толерантності у ЦЄІ була організована виставка-акцент «З толерантністю в серці». На виставці були представлені книжкові видання та розгорнуті статті з періодичних видань. Відомості про видання представлені на виставці були вміщені у анотований каталог виставки.

 


 3 -13 жовтня

 
У ЦЄІ експонувалась тематична книжкова виставка «Є таке свято в Європі», присвячена святкуванню Дня єдності Німеччини. Відвідувачі мали можливість переглянути видання з фондів ДОУНБ про історію, культуру, політику та економіку Німеччини на українській, російській та німецькій мовах. Фото 1, 2.

 


 30 червня

 
ЦЄІ спільно з молодіжною організацією AISEC провів семінар-практикум «Євроінтеграція – Євросоюз без кордонів. Престижно чи ні?»

Докладніше

 


 23-26 червня

 
К онсультант ЦЄІ взяв участь у щорічному форумі Центрів європейської інформації, що проходив 23-26 червня у м. Яремче Івано-Франківської області.

Докладніше

 


 4 червня

 
Співробітниками Центру Європейської Інформації для учасників євроклубу сш № 134 було проведено диспут- обговорення «Євробачення 2009: наш погляд».

Докладніше

 


 15 травня

 
В межах проведення Днів Європи в Україні в ЦЄІ відбувся молодіжний бліц - турнір «Що ти знаєш про Європу?» в якому прийняли участь активісти Євроклубів НВЗ «Лінгва» та СШ №134. Присутні розділились на 2 команди і змагалися у відповідях на протязі трьох етапів. Під час брейк - кави учасники турніру спілкувалися у невимушеній обстановці. Фото 1, 2, 3, 4.

 


 14 травня

 
Консультант Центру європейської інформації взяв участь у семінарі-практикумі для викладачів дисципліни «Євровибір» з інформаційним повідомленням про діяльність ЦЄІ. Захід проводився на базі Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу. Фото 1, 2, 3, 4.

 


 13 травня

 
ЦЄІ була проведена віртуальна фотовиставка циклу «Європа очима дніпропетровців», присвячена Дням Європи в Україні. На виставці були представлені роботи дніпропетровського фотохудожника, члена Національної спілки журналістів України - Юрія Вікторовича Муханова.

Докладніше

 


 7 квітня

 
З
метою консолідації зусиль та вироблення спільних дій у напрямку реалізації регіональної «Програми реалізації державної стратегії євроінтеграції у Дніпропетровській області на 2009-2011 роки» у Центрі європейської інформації було проведено «Європейський інформаційний ярмарок 2009».

Докладніше

 


 13 березня

 
ЦЄІ спільно з громадською організацією «Інтер Клуб» було проведено вечір пам’яті видатної європейської співачки Анни Герман «Відлуння чарівної пісні».