Хроніка важливих подій

 

Хроніка 2006/2008
Хроніка 2009
Хроніка 2010
Хроніка 2011
Хроніка 2012
рік 2024

Головна
Заходи
Анонс
Хроніка
Події
Ресурси
Видання
Довідник з європейської інтеграції
Європейське законодавство
Українське законодавство
Електронна бібліотека
Зв'язки
Консультант


 25 Сiчня 

25 січня журі конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012» визначило переможців, які презентували свої роботи та захищали право бути дипломантами.
Переважна більшість робіт була подана на конкурс від учасників шкільних та учнівських європейських клубів Дніпопетровської області, а це свідчить про те, що молодь цікавиться Європою та більше пізнає Україну.
З майже п’ятдесяти робіт на презентацію були запрошені 11 авторів з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Васильківки та Павлограда. Презентації всіх авторів були по різному цікаві та інформативні. На запитання журі учасники відповідали досить впевнено та відстоювали право власних поглядів та переконань. «Така позиція молоді дає нам сподівання, що молодь все таки свідома та здібна» - зазначила в своєму виступі методист навчально – методичного центру ПТО у Дніпропетровській області Муха Наталія Олексіівна.
За висновками журі презентувати свою роботу в Чернівцях наприкінці квітня буде учениця 9-го класу Дніпродзержинської загальноосвітньої школи № 44 Вершиніна Аріна, авторка роботи про внесок інтелігенції Польщі в розвиток м. Дніпродзержинськ, яка отримала диплом за 1 місце.
Рябоконь Юлія - учениця Дніпродзержинської гімназії №39 зайняла 2 місце за роботу про внесок Ігнація Ясюковича в розвиток селища Кам’янське. Третє місце дісталося Костроміній Валерії з Марганецького професійного ліцею за роботу про роль німецького скульптора Фрідріха Хессе в історії м. Марганець.
Під час проведення урочистої частини заходу переможці отримали довгоочікувані винагороди - дипломи та грошові призи.
Наступним етапом конкурсу стане публікація робіт переможців всіх 9 областей в збірнику найкращих робіт, який буде видано товариством «Український народний дім в Чернівцях» в кінці травня 2012 року.

Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека