Хроніка важливих подій

 

Хроніка 2006/2008
Хроніка 2009
Хроніка 2010
Хроніка 2011
Хроніка 2012
рік 2024

Головна
Заходи
Анонс
Хроніка
Події
Ресурси
Видання
Довідник з європейської інтеграції
Європейське законодавство
Українське законодавство
Електронна бібліотека
Зв'язки
Консультант


 10 Травня 

у Центрі європейської інформації, що діє на базі ВНІБ, в межах діяльності волонтерського дискусійного кіноклубу "Волонтерська активність" відбувся кіноперегляд стрічки румунського кінорежисера Кристіана Мунжу «4 місяці, 3 тижні, 2 дні». Засідання було присвячене проблемам взаємовідносин між чоловіком та жінкою та відповідальності за майбутнє життя. Присутні обговорювали проблеми, підняті у кінострічці та розглядали різні життєві ситуації. Наслідком зустрічі стало доведення до підліткової аудиторії результатів обговорення.
Фото

 21 Травня 

Центр європейської інформації брав участь у організації та проведенні Дня Європи в межах всеукраїнської кампанії Мережі Центрів європейської інформації «Я поділяю європейські цінності» у форматі євро кварталу - наметового містечка, яке розмістилося у парку ім. Л. Глоби і діяло протягом дня (з 11:00 до 15:00 год.). Інформування громадськості Центром відбувалося у палатці «Інфо-пункт» за допомогою консультацій  та роздаткового матеріалу, наданого Представництвом Європейського Союзу в Україні та МФ "Відродження". В межах співпраці з євро клубами ПТНЗ міста та області представники Центру взяли активну участь у організації флешмобу «Парасолі». Завдяки плідній співпраці з Навчально-методичним Центром ПТО у Дніпропетровській області та Дніпропетровським обласним центром «Спорт для всіх»  ЦЄІ сприяв організації та проведенню змагання зі стрітболу між командами євро клубів міста. З метою інформування громадськості про європейські  можливості  у євро квартал були запрошені освітні проєвропейські організації, мовні центри, національні європейські товариства, які розташувались у відповідних тематичних палатках та презентували свою діяльність. Заходи ініційовані ЦЄІ стали можливими завдяки співпраці з управліннями облдержадміністрації та  міськвиконкому.
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7  Фото 8  Фото 9  Фото 10  Фото 11  Фото 12  Фото 13  Фото 14  Фото 15

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека