Хроніка важливих подій

 

Хроніка 2006/2008
Хроніка 2009
Хроніка 2010
Хроніка 2011
Хроніка 2012
рік 2023

Головна
Заходи
Анонс
Хроніка
Події
Ресурси
Видання
Довідник з європейської інтеграції
Європейське законодавство
Українське законодавство
Електронна бібліотека
Зв'язки
Консультант


 13 Квiтня 

Розпочав свою роботу дискусійний кіноклуб «Волонтерська активність». Кіноклуб створений волонтерами Центру в межах проекту «Волонтерство-шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження».  Метою кіноклубу є залучення молоді до обговорення сучасних суспільних проблем та пошуку можливостей допомогти їх вирішенню. Підлітки подивилися фільм «іВсередині я танцюю» (режисер - Деміен О’Доннелл, 2004) Франція, Ірландія, Великобританія. Це історія двох молодих людей, прикутих до інвалідного  візка, які хочуть розпочати самостійне життя.   Після перегляду відбулося бурхливе обговорення.  Центром було запропоновано установити контакти з міською громадською організацією інвалідів «Дніпропетровська молодіжна ліга колясочників».

Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4

 19 Квiтня 

Консультант  Центру європейської інформації, разом з волонтерами  кіноклубу "Волонтерська активність" завітали на засідання  міської громадської організації інвалідів «Дніпропетровська молодіжна ліга колясочників». Вони розповіли про діяльність Центру, зокрема дискусійного кіноклубу «Волонтерська активність», роздали  інформаційні буклети, запропонували волонтерську допомогу  та організували частування солодощами.

 27 Квiтня 

У Центрі європейської інформації, в межах діяльності волонтерського дискусійного кіноклубу відбувся кіноперегляд стрічки Фатіха Акіна «На краю раю». По закінчені перегляду відбулось обговорення проблем кінофільму. З огляду на те, що за сюжетом події розгорталися у інших країнах (Німеччина та Турція), глядачі спостерігали проблеми, які присутні у нашій країні. За результатами дискусії було вирішено створити волонтерську групу, яка завітає до дитячого будинку та організує для дітей-сиріт цікавий захід із залученням пізнавальної літератури.

Фото 1  Фото 2

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека