Хроніка важливих подій

 

Хроніка 2006/2008
Хроніка 2009
Хроніка 2010
Хроніка 2011
Хроніка 2012
рік 2024

Головна
Заходи
Анонс
Хроніка
Події
Ресурси
Видання
Довідник з європейської інтеграції
Європейське законодавство
Українське законодавство
Електронна бібліотека
Зв'язки
Консультант


 12 Жовтня 

О 14:00 у конференц-залі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія  (ДОУНБ) (вул. Ю.Савченка, 10, 2-й поверх) відбулася презентація конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді - 2011-2012». На презентацію були запрошені керівники європейських клубів ПТНЗ Дніпропетровська та області.
В Дніпропетровську такий конкурс проводитиметься вдруге. Проводить його Центр  європейської інформації (ЦЄІ) при ДОУНБ у співпраці з Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях», за сприянням Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області та за підтримки міжнародного фонду «Відродження».
Під час презентації координатор конкурсу Гордійчук Наталія ознайомила присутніх з особливостями проведення цьогорічного конкурсу пошукових робіт. В цьому році організатори обмежили його створенням індивідуальних текстових та мультимедійних робіт. Було змінено вимоги до подачі та оформлення матеріалів на конкурс, відтепер роботи прийматимуться у друкованому та електронному вигляді. Крім того, конкурсанти мають бути лаконічними та спостережливими, а саме – розмістити свою роботу на 10 сторінках та додати вичерпний список використаних джерел інформації.
Минулорічний досвід участі європейських клубів ПТНЗ у конкурсі показав, що серед учнів професійно-технічних навчальних закладів є талановита та зацікавлена молодь, яка прагне поповнювати свої знання новою та цікавою інформацією про зв’язок між Україною та Європою.
Тож будемо чекати цікавих робіт від  конкурсантів та надіятись на їх успіх!Фото 1  Фото 2  Фото 3

 25 Жовтня 

у тренінговому центрі представниками ЦЄІ при відділі наукової інформації та бібліографії була проведена презентація конкурсу пошукових робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012». На презентацію були запрошені представники Студентських Рад ВНЗ Дніпропетровська. За допомогою новітніх засобів відео-зв’язку (Skype) до презентації долучились представники декількох вищих навчальних закладів Дніпропетровської області.
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека