Алфавітний каталог
за назвою
Нові надходження
Витоки. Вип. 4. Альманах Дніпровського генеалогічного товариства
Анотація: Дніпровське генеалогічне товариство та Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека представляють четвертий випуск альманаху «Витоки», який покликаний широко популяризувати генеалогічні дослідження краю, вводити до обігу невідомі або маловідомі документи та матеріали, пов’язані з життям і діяльністю окремих осіб і цілих родин. До альманаху увійшли статті членів Дніпровського генеалогічного товариства, які протягом багатьох років вивчають історію власних родів і тією чи іншою мірою причетні до історії Придніпров’я. Крім того, альманах доповнений іменним і географічним покажчиками, списком членів товариства, тематикою засідань за всі роки існування та короткою біографічною інформацією про авторів публікацій. Збірник стане у нагоді історикам, генеалогам, краєзнавцям, журналістам, бібліотекарям, а також усім тим, хто цікавиться історією своїх предків, власним корінням і має намір проводити генеалогічні пошуки.
Бібліографічний опис: Витоки. Вип. 4 [Текст]: Альманах Дніпровського генеалогічного товариства / Управління культури, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. на-ук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпровське генеалогічне товариство»; упоряд.: І.О. Кочергін, Т.В. Недосєкіна, ред. І.С. Голуб.– Дніпро: ДОУНБ, 2019.– 167 с.: іл.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 28.09.2023
Кількість переглядів: 95
Переглянути
Алфавітний каталог
за автором
Топ запитуваних книг
 
 
Кількість документів в електронній бібліотеці: 785
 
Кількість переглядів в електронній бібліотеці: 982630
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека