Алфавітний каталог
за назвою
Нові надходження
Денежный Отчетъ Екатеринославской Губернской Земской Управы за 1910 годъ
Анотація: Книга є збіркою документів фінансової звітності Катеринославської губернської повітової земської управи за 1910 рік. У вигляді таблиць у книзі надані: відомості про всі оборотні кошти земської управи, про борги та невиконані грошові зобов’язання, звіти приходу і витрат грошових сум на потреби земства, пожертвування до благодійних фондів, загальне зведення всіх капіталів Катеринославського земства. Також додаються звіти про видатки на земську медицину, в’язниці, сільське господарство.
 
Аннотация: Книга є збіркою документів фінансової звітності Катеринославської губернської повітової земської управи за 1910 рік. У вигляді таблиць у книзі надані: відомості про всі оборотні кошти земської управи, про борги та невиконані грошові зобов’язання, звіти приходу і витрат грошових сум на потреби земства, пожертвування до благодійних фондів, загальне зведення всіх капіталів Катеринославського земства. Також додаються звіти про видатки на земську медицину, в’язниці, сільське господарство.
Бібліографічний опис: Денежный отчет Екатеринославской Губернской Земской Управы за 1910 год [Текст]. - Екатеринослав : Тип. Губернского земства, 1911. - 628 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 05.08.2019
Кількість переглядів: 880
Переглянути
Алфавітний каталог
за автором
Топ запитуваних книг
 
 
Кількість документів в електронній бібліотеці: 690
 
Кількість переглядів в електронній бібліотеці: 627545
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека