2024 рік

Сiчень
Лютий
Березень
Квiтень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
 

2023 рік (книги)
2023 рік (періодика)
2022 рік (книги)
2022 рік (періодика)
2021 рік (книги)
2021 рік (періодика)
2020 рік (книги)
2020 рік (періодика)
2019 рік (книги)
2019 рік (періодика)
2018 рік (книги)
2018 рік (періодика)
2017 рік (книги)
2017 рік (періодика)
2016 рік (книги)
2016 рік (періодика)
2015 рік (книги)
2015 рік (періодика)
2014 рік (книги)
2014 рік (періодика)
2013 рік (книги)
2013 рік (періодика)
 

  2018 рік (періодика)
 
Видання високого рейтингу
 

  Е49
Економіка та держава

 
Міжнародний науково-практичний журнал. Засновано у січні 2003 року. Виходить щомісяця. Журнал включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з економіки. Представляє інтерес для науковців -економістів та студентів економічних спеціальностей.
 
Кількість видач: 150

  Б114
Burda

 
Популярный журнал о направлениях в моде Секрет популярности журнала Burda в том, что благодаря именно ему каждая женщина может осуществить свою мечту одеваться модно и красиво. Журнал Burda — это европейская мода высокого класса. На его страницах — последние тенденции мировой моды, новости с европейских подиумов, советы по стилю и модные торговые марки. Каждый месяц — новая коллекция одежды от ведущих дизайнеров мира. Периодичность: ежемесячно Hubert Burda Media — это международный издательский концерн, представительства которого находятся в Германии, Центральной и Восточной Европе, Росии и Азии. На сегодняшний день сфера деятельности концерна — это выпуск 262 журналов в Германии и других странах, доли в многочисленных интернет-проектах и радиостанциях. Hubert Burda Media, семейное предприятие с более чем столетней историей, сочетает традиции и инновации в бизнесе. Сегодня Hubert Burda Media — это одно из крупнейших издательств в Германии и всемирно известный медиаконцерн. Основатель империи Франц Бурда издавал свои первые журналы еще во времена императора Вильгельма II. Его сын, сенатор Франц Бурда, стал его преемником и, обнаружив в себе издательский талант, начал расширять предприятие. Особую роль в успехе издательского предприятия Франца Бурды II сыграла его жена Анна Магдалене Леммингер, известная всему миру как Энне Бурда. Более 50 лет она выпускала издания, посвященные моде. Сегодня журнал Burda выпускается на 16 языках в 90 странах мира. Концерн Бурда также выпускает любимые читателями журналы «Лиза», «Даша», «Mini», «Chip», «PlayBoy», «Автомир», «Добрые советы». Отдел периодики получает этот журнал с 1996 года. Сегодня никому не обойтись без модных трендов и наши читатели - не исключение, журнал привлек внимание рукодельницы, которые искала необходимые выкройки для классического женского костюма и подбирала модные элементы к нему.
 
Кількість видач: 107

  Ф55
Фінанси України

 
Науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал Міністерства фінансів України. Заснований у 1995 році. Щомісячне видання. Журнал внесено в оновлений перелік фахових видань з економічних наук (підстава: Постанова ВАК України № 1-05/1 від 10.02.2010). Засновник і видавець: Міністерство фінансів України). Має попит серед науковці та студентів економічних та фінансових спеціальностей.
 
Кількість видач: 100

  Н49
Наука и техника

 
«Наука и техника» — щомісяний науково-популярний ілюстрований журналширокого профілю. Зоснований у 2006 році у Харкові при підтримці Харківського авіаційного інституту та Харківської міськради. Кристується попитом серед технічних працівників та людей що цікавляться новинками у вітчизняній науці і техніці.
 
Кількість видач: 98

  Г134
Географія та економіка в рідній школі

 
Видання Міністерства освіти і науки України. Друкуються матеріали з питань географічної та економічної освіти: навчальні програми, методичні розробки уроків та позаурочних заходів. Відділ періодики отримував це видання з 1996 року під назвою «Географія та основи економіки в школі». З 2012 року журнал має сучасну назву. Періодичність – 1 раз на місяць. Мова видання – українська. Журнал зацікавив викладача географії, вона ознайомлювалася з новими методиками викладання свого предмету, а також розглядала корективи учбового плану.
 
Кількість видач: 89

  М386
Модное рукоделие

 
Щомісячне спеціалізоване видання, навчальний посібник в роботі з бісером та іншими матеріалами, виготовленні біжутерії, аксесуарів, арт об'єктів, вишивці. У журналі представлені детальні схеми та інструкції. Поради та ідеї від професіоналів. Журнал для творчих людей, що створюють ексклюзивні роботи, для початківців майстрів для навчання секретам майстерності.
 
Кількість видач: 71

  У82/2018/2
Українська мова і література в школі

 
Науково-методичний журнал Інституту педагогіки НАПН України. Видається з 1997 у Києві 8 разів на рік. У журналі публікуються статті з питань методики викладання української мови і літератури, культури у школі. Має практичне значення для викладачів цього предмету, а також для студентів педагогічних навчальних закладів філологічних відділень.
 
Кількість видач: 67

  Ф175
Фокус

 
«Фокус» («Тижневик Фокус») — щотижневий український російськомовний соціально-політичний журнал і щоденний новинний інтернет-ресурс. Девіз: Кожна деталь має значення. Заявлений наклад журналу — 32,000 примірників. Видається з 30 вересня 2006 року. Видання надає читачеві актуальну аналітичну інформацію про події в країні в діловому форматі[ком. 1]. Знаковими для видання є спецпроекти та рейтинги: «200 найбагатших людей», «100 впливових жінок», «200 впливових українців», «Школи», «Найкращі міста для життя в Україні», «Сучасне мистецтво», «Вузи». Редакція випускає спеціальні додатки з аналітикою ринку нерухомості, авто та IT-технологій. 4 рази на рік у світ виходять випуски «Фокус. Красивая страна», редакційні матеріали яких присвячені виключно подорожам та популярним туристичним маршрутам країни.
 
Кількість видач: 60

  У44/2018/1
Український український журнал

 
Перший республіканський (національний) фаховий часопис у післявоєнній та післясталінській Україні заснований 1957 р., тобто через 25 років після ліквідації славнозвісного журналу «Україна» (1932), започаткованого М. Грушевським. Майже шість десятиліть історії журналу містять цікаві та своєрідні сторінки, з-поміж них одна з перших спроб часткової реабілітації М. Грушевського у 1966 р. У роки незалежності України єдиним критерієм редакційної політики є відповідний фаховий рівень матеріалів із різноманітних проблем історії, методології, історіографії, джерелознавства, спеціальних історичних дисциплін. «Український історичний журнал» по праву вважається провідним часописом вітчизняної історичної науки, який на своїх сторінках відбиває її рівень та визначає напрями подальших пошуків. Відділ періодики отримує журнал з 1958 року. Видання знадобилося вчителеві історії та науковцю, вони розглядали замітки на допомогу вчителеві історії та огляди літературних джерел. Журнал має постійні розділи: статті, повідомлення, замітки на допомогу вчителеві історії, огляд джерел та літератури, хроніка, інформація тощо. Автори публікацій — відомі фахівці з проблем історії України та всесвітньої історії. Серед них не лише відомі дослідники з України, а й вчені із інших країн (США, Канади, Франції, Німеччини, Великої Британії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Польщі, Росії, Білорусі та ін.) історії України та Інституту політичних та етнонаціональних досліджень НАНУ. Виходить у Києві з липня 1957, розповсюджується у більш ніж 70 країнах світу.
 
Кількість видач: 49

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека