2019 рік

Сiчень
Лютий
Березень
Квiтень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
 

2018 рік (книги)
2018 рік (періодика)
2017 рік (книги)
2017 рік (періодика)
2016 рік (книги)
2016 рік (періодика)
2015 рік (книги)
2015 рік (періодика)
2014 рік (книги)
2014 рік (періодика)
2013 рік (книги)
2013 рік (періодика)
 

Липень  2019 року
 
Видання високого рейтингу
 

  821.161.2 1551756
Войтко Аріадна Реверанс її Величності: збірка есе, серія «Відкрий світ» Відкрий світ КМ-Букс 2017 р. 272 ст.

 
Ну що нового можна дізнатися про Велику Британію, про Її Величність Єлизавету ІІ та інших відомих англійців?Але чим далі йдеш сторінками книги, щораз стає цікавіше.Автор представляє відомих історичних і сучасних осіб Великої Британії - королеву Єлизавету ІІ, колишнього прем’єр-міністра сера Вінстона Черчилля, героя Ватерлоо герцога Веллінгтона. Відомі оксфордські професори - історик Норман Дейвіс, генетики Брали Сайкс та Сгівен Оппенгеймер в ексклюзивних інтерв’ю розповідають про давню історію світу й України.Ця книга є своєрідною ниткою Аріадни в лабіринті як історії Великої Британії, так і її сучасності.Книга написана чудовою українською літературною мовою і вхопившись за цю нитку Аріадни , навіть не хочеться й виходити з того лабіринту.

  1408282; 85.313; Б-30.
Бах, Моцарт, Бетховен, Шуман, Вагнер: Биогр. очерки. - М.: Республика, 1999.- 336 с.

 
В книгу вошли биографические очерки о великих композиторах. Впервые они были опубликованы в конце прошлого века в Петербурге крупнейшим русским издателем популярной литературы Ф. Ф. Павленковым в уникальной библиотеке "Жизнь замечательных людей". Издание иллюстрировано. Тексты подверглись небольшой правке в соответствии с современными нормами русского языка. Издание было популярным среди любителей истории музыки.

  821.161.2’06-1 К 72
Костенко, Ліна. Маруся Чурай: історичний роман у віршах

 
«Там, де Ворскла пливе поміж берегами, Чарівниця живе з чорними бровами. Знають зілля її в нашім ріднім краї І мовчать солов’ї, як вона співає.» Велике кохання і жорстока зрада, трагічна смерть милого і суд громади, драматичне з філософським осмисленням життя легендарної Марусі Чурай постає з однойменного роману у віршах видатної української поетеси Ліни Костенко. З піснями Марусі Чурай рушали в походи козацькі полки гетьмана Богдана Хмельницького. Їх співав і співає український народ. Приємно, що ця книга входить до програми ЗНО з української літератури.

  Ф 1436186; 85.126; П-37.
Плаксина Э. Б. и др. История костюма. Стили и направления: Учеб. пособие для студ. учрежд. сред. проф. образования. - М.: ИРПО : Издательский центр "Академия" , 2003 - 224 с.

 
Эта книга является систематизированным изложением исторического развития, европейского, восточного, русского костюма и костюма, народов, населяющих Россию. Показана связь костюма с различными искусствами, в том числе с живописью и архитектурой. Исторический костюм представлен как часть понятия"исторический художественный стиль". Книга полезна студентам профессиональных учебных заведений, вузов, а также широкому кругу читателей.

  63.3(4Укр)Я43 П 42
Повернення в Царгород. К.:ТОВ "Українська прес - група", 2016. - 496с, іл.

 
Візантія і Давня Русь - Україна. Козацька Україна та Османська імперія... Теми і досі не цілком досліджені. Проте вдумливе їх вивчення в контексті нашої української історії дає ключі до розуміння багатьох справді актуальних сьогодні речей.

  1545770кп - хр хл; 84(4УКР)6-445 Р 49
Рибалко, Марина. Марічка і Червоний Король. Подорож туди, де сніг

 
Будьте обережнішими зі своїми бажаннями! Адже коли дуже-дуже захотіти, можна потрапити поза межі Реальності! А там… поруч зі звичайними людьми живуть дракони, розбійники, королі природних стихій, котрим притаманні людські почуття. Повернення можливе тільки тоді, коли сила дружби здолає всі випробування і з’єднає в єдине ціле амулет «Скіфське сонце». «Марічка і Червоний Король. Подорож туди, де сніг» - гарна дитяча книжка, схожа на казку, яка вчить цінувати друзів та не кидати їх у біді. Ця книга для дитей и для дорослих, які мріють зновіу відчуть себе дитиною.

  1495304кп - хр хл; 84(4РОС)6-44 С 32
Серова, Марина Сергеевна Наследница дворянского гнезда

 
Любители детективов Марины Серовой в июле наиболее активно читали книгу из серии «Мисс Робин Гуд» - Наследница дворянского гнезда. Помощники Полины Казаковой, известной в городе как Мисс Робин Гуд, - Люся и Вася, встретили на кладбище одинокую странную девушку. Полина познакомилась с ней, ее имя Марта Марсвин, она является гражданкой Дании и приехала на похороны своего русского деда Матвея Лепнина. Однако срочная телеграмма, которой вызвали Марту, опоздала на неделю. Это настораживает Полину. Впрочем, как и смерть Матвея - пожилого, но физически крепкого мужчины. Вскоре из дневника Лепнина Марта узнает, что она потомственная дворянка и является наследницей огромного состояния. Полина понимает: там, где замешаны большие деньги, не может быть и речи о случайностях или совпадениях, и берет ситуацию в свои руки... Ценители женских иронических детективов, эта книга для Вас!

  1548768 84(4укр)6-446
Талан С. Спокута.- Харків:Книжковий Клуб

 
С.Талан завоювала любов читачів, які віддають перевагу романам , написаним в жанрі "реальних історій" і підказаними самим життям.В 2011р. стала лауреатом конкурсу "Коронація слова". Що робити, коли життєва стежина веде нас до труднощів та незгод? Як їх долати? Як витримати баланс і пережити негаразди? Всі ці питання ставить автор в романі "Спокута" і шукає відповіді. Ця книга – про найдорожчих, про найрідніших, про найближчих – сім'ю. Вчинки наших батьків і дідів мають безпосередній вплив на наше сьогоднішнє життя. Часто діти несуть хрест замість своїх батьків і змушені спокутувати гріхи рідних. Книга про сімейні зв'язки, складні взаємини, переплетіння доль, надію на краще майбутнє і силу любові.

  1490612; 85.126; Э-25.
Эдрих М. Загадочная Коко Шанель / Марсель Эдрих: Пер с фр. - М.: Альпина нон-фикшн; Глагол, 2008. - 408 с.:ил.

 
Автор книги - друг и многолетний "летописец" жизни Коко Шанель. В ней запечатлен живой образ Великой Мадемуазель. Автору важно было донести до читателя ее нрав, голос, интонацию, манеру говорить. Перед нами фактически монологи Коко Шанель, в которых она рассказывает о том, что ей самой хотелось бы прочитать в книге о себе, замалчивая при этом некоторые "неудобные" факты своей жизни или подменяя их для создания законченного образа-легенды, оставляя за читателеим право самому решать, что в ее словах правда, а что вымысел. Книга чрезвычайно интересна и пользуется большим спросом.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека