Автолюбителям
Бісер
Бджільництво
Вироби
Вишивка
В’язання
Декор
Зачіски
Квіллінг
Ландшафтний дизайн
Ляльки
Манікюр
Подорожі
Писанки
Рецепти
Рибальство
Дерево
Садиба
Світ тварин
Скарби
Спорт
Нумізматика і фалеристика
Жіночі поради

Вишивка


 
Вишивка бісером 

 
Ф 1496584
Вірко О.В.
Ікони з бісеру. - Донецьк: СКІФ, 2008. - 64 с: іл.


Перед вами -  унікальний посібник з виготовлення ікон із бісеру. По-перше, наразі не існує аналогів цієї книги. По-друге, представлених у ній виробів немає й ніколи не буде у продажу. Єдина можливість стати власником таких ікон - виготовити їх самостійно. Але спочатку необхідно уважно прочитати дану книгу-посібник.
У видання включені 6 виробів, кожен з яких являє собою більш ніж 20 000 бісерин різних відтінків, майстерно складених в образи Ісуса Христа, Святого Миколая та Пресвятої Богородиці.

             


Усі ікони супроводжуються кольоровими схемами, докладними поетапними інструкціями з виготовлення й фотографіями як виробу в цілому, так і його конструктивних елементів.

   

Також у книзі указується кількість бісеру необхідних кольорів і приблизний час виконання ікон.


Особливе місце у книзі займають молитви. Адже без звертання до Бога й святих (а кожна молитва - це і є звертання до того, хто зображений на полотні) жодна ікона не буде мати чудотворної сили. Сили, здатної зціляти не тільки душі, а й тіла…Детальніше можна ознайомитись з книгою у відділі мистецтва, попередньо скориставшись електронним каталогом для її замовлення

http://www.libr.dp.ua/cgi-bin/irbis64r_01/cgiirbis_64.exe49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека