Бісер
Бджільництво
Вироби
Вишивка
В’язання
Ландшафтний дизайн
Ляльки
Манікюр
Подорожі
Писанки
Кулінарія
Рибальство
Вироби з дерева
Садиба
Світ тварин
Скарби
Спорт
Лозоплетіння
Кімнатні квіти
Генеалогія
Краса та здоров'я

Основи здоров'я


 
Догляд за тілом 

 

Детальніше ознайомитися з цією книгою можна в патентно-технічному відділі за адресою: 

пр. Д. Яворницького, 18.
1559710кп по
1559711 аб
687.5
Г 37
Гербер, Стефані.
Довершена краса [Текст] / С. Гербер ; пер. з англ. Т. Заволоко. - К. : КМ-БУКС, 2018. - 152 с. : фот. - ISBN 978-617-7535-09-5.
Основи догляду за волоссям.

Незважаючи на ваш тип волосся (можливо, воно дуже тонке та жирне або сухе і жорстке), ваша шевелюра безперечно отримає багато переваг від наведених у цій книжці засобів догляду за волоссям. Можливо, вам знадобиться трохи більше часу, щоб приборкати неслухняні прядки чи вилікувати пошкодження від надмірного впливу сонця чи засобів для укладання, проте ваші зусилля у цьому напрямку не будуть даремними — волосся стане міцнішим, блискучим і м’яким — вам неодмінно захочеться торкатися його знову і знову.
Щодня правильне харчування. Якщо ви помітили, що ваше волосся почало ламатися або випадати, додайте до свого раціону більше вітаміну В (біотину), цинку та заліза, а також двічі на тиждень шампунь. Частота миття голови залежить від ваших вподобань, але не варто мити волосся частіше, ніж раз на 2-3 дні. (Деякі типи волосся, наприклад тонке чи жирне, потребують частішого миття.) Обирайте м'які шампуні, які не змивають природний жир волосся, поступово подовжуйте час між миттям, щоб нормалізувати роботу сальних залоз. Під час миття ретельно намилюйте потиличну частину голови і не турбуйтеся про кінчики — під час змивання піна розподілиться по всій довжині волосся. Кондиціонер. Якщо у вас сухе чи пошкоджене волосся, після кожного застосування шампуню наносите на нього кондиціонер, щоб зволожити, пом'якшити і розгладити прядки. Наносите кондиціонер на всю довжину, приділяючи особливу увагу кінчикам, але уникайте шкіри голови, якщо у вас тонке чи жирне волосся. Залиште кондиціонер на 3 хвилини (за цей час можна поголити ноги!) та змийте. Корисних жирів омега-3. До багатих джерел поживних речовин належать насіння льону, насіння чіа, волоські горіхи, риба та риб'ячий жир. Ополіскувач. Мені подобаються трав'яні ополіскувачі для волосся! (До речі, деякі люди відмовляються від застосування кондиціонерів після шампуню на користь цього простого засобу.)
Ополіскувачі особливо ефективні для нормального та жирного волосся, якому не потрібне додаткове зволоження після миття. Використовуйте ополіскувачі з травами або розведений яблучний оцет, щоб внормувати рівень pH вашого волосся, змити засоби для укладання і посилити блиск.
Щітка і засоби для укладання. Те, як ви розчісуєте, сушите і вкладаєте своє волосся, безпосередньо впливає на його здоров'я. Зведіть сплутування і ламкість до мінімуму, використовуючи щітки і гребінці з м'якими і натуральними щетинками. За будь-якої нагоди давайте волоссю змогу перепочити від фенів, які пересушують і пошкоджують його, плойок для завивки і стайлерів для випрямлення. А коли вам все ж таки потрібно буде скористатися феном, вмикайте його на мінімальний температурний режим.
Щотижня наносьте маску для волосся. Мені подобається наносити маску на волосся щотижня або використовувати олію замість кондиціонера після кожного миття. Обирайте насичені природні олії, наприклад арганову чи кокосову, які живлять і відновлюють волосся. Зазвичай маски наносять на сухі локони і залишають принаймні на ЗО хвилин. Перед нанесенням ви можете підігріти олію або ж замотати волосся в рушник чи одягнути шапочку для душу, щоб посилити дію засобу. Змивайте маску шампунем і промивайте волосся ополіскувачем, щоб позбутися стійких залишків. Приділяйте належну увагу шкірі голови. Хороший стан шкіри голови збереже здоров’я волоссю і сприятиме його росту. Чому? Тому що фолікули (тобто місце, звідки росте волосся) знаходяться саме під шкірою голови. Робіть регулярний масаж, щоб посилити кровообіг, і використовуйте скраб, щоб відлущити відмерлі клітини, стимулювати ріст волосся і позбутися засобів для укладання. Кожні 6-8 тижнів постійно підстригайте волосся. Регулярна стрижка спраяє росту нового волосся і дає змогу позбутися посічених кінчиків.

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека