Бісер
Бджільництво
Вироби
Вишивка
В’язання
Ландшафтний дизайн
Ляльки
Манікюр
Подорожі
Писанки
Кулінарія
Рибальство
Вироби з дерева
Садиба
Світ тварин
Скарби
Спорт
Лозоплетіння
Кімнатні квіти


 
Об'ємні квіти з бісеру 

 
1542208
37.248
Объемные цветы из бисера / А.И.Полянская. - 2-е изд. - Харьков: "Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2015. - 96 с.: цв. ил. 


Детальніше можна познайомитися з книгою в патентно-технічному відділі, попередньо скориставшись електронним каталогом для замовлення.


Для виготовлення квітки ірису з блідо-жовтого або синьо-бузкового бісеру потрібно сплести 2 розетки, з 3 пелюсток кожна. Для однієї розетки пелюстки виконуються з бісеру одного кольору - бузкового або жовтого - аналогічно тому, як виконуються і з'єднуються між собою пелюстки маку за схемою 45. Для іншої розетки пелюстки повинні бути з кольоровим візерунком - жовтого кольору на бузковому ірисі або білого кольору на жовтому . Пелюстки з візерунком виконуються за схемою 61 і з'єднуються між собою за схемою 62. Розетку з пелюсток одного кольору накладаємо на розетку з візерунковими пелюстками і зшиваємо обидві частини квітки по бісеринах основи з виворітного боку квітки. Розправте пелюстки квітки, що вийшла, надавши їм форму іриса, що розпустився, з вигнутими доверху пелюстками.

 
    


49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека