Бісер
Бджільництво
Вироби
Вишивка
В’язання
Ландшафтний дизайн
Ляльки
Манікюр
Подорожі
Писанки
Кулінарія
Рибальство
Вироби з дерева
Садиба
Світ тварин
Скарби
Спорт
Лозоплетіння
Кімнатні квіти
Генеалогія
Краса та здоров'я

Ландшафтний дизайн


 
Готові рішення 

 
Повніше ознайомитися з журналом Ви можете у відділі періодики ДОУНБ

Журнал "Ландшафт и архитектура" №4/2017

Куточок сімейного щастя

У саду передбачені місця для кожного члена сім'ї: зона басейну з просторою терасою для відпочинку в жаркий час, гойдалка-кокон в оточенні буйної зелені для доньки, маленький город для господині з гядками не тільки овочів, а й улюбленої полуниці, привезеної з дачі. А для недільних вечерь та гостей – зручна альтанка на березі ставка.
      
        Автор проекту - Ганна Вєдєнєєва
 

Журнал "Ландшафт и архитектура" №1/2017
 
Японські сади

Японський сад — це втілення витонченої естетики та глибокої філософії. Це велика жива картина, писана камінням та деревами, травами та водою.
В основі японського саду — гармонійне поєднання принципів інь та ян, тіні та світла, спокою та динамізму, гнуткої мінливості води та незрушності камню. Кожний садок — неповторний, має власний глибинний сенс, який щодня розкривається по-новому.



















Журнал "Ландшафт и архитектура" №1/2016

Фен-шуй - даоська практика символічного освоєння простору вважається, що майстри фен-шуй використовують позитивну енергію простору та намагаються нейтралізувати негативну, щоб покращити здоров'я та благополуччя людини.
Для господарів садиби — сімейної пари — уважне ставлення до духовних практик, зокрема фен-шуй, не просто захоплення, а спосіб життя. Тому, вирішивши переїхати з квартири до приватного будинку, вони запросили для роботи над проектом котеджу та саду майстра фен-шуй. Для будівництва було обрано ділянку в межах міста. Разом з перевагами міської цивілізації та інфраструктури майбутнім господарям дісталися рухливі лісові ґрунти та складний рельєф: перепад висот із південного заходу на північний схід становив 4,5 метри.
  Майстер провела докладний аналіз ділянки та запропонувала комплекс заходів щодо гармонізації простору. Треба сказати, що багато рекомендацій були нездійсненні «безпосередньо», а тому вимагали креативного підходу. Наприклад, згідно з вченням фен-шуй, з півночі від будинку повинен бути пагорб, що захищає від північних вітрів.  

    



Автор проекту - Юлія Новаковська


49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека