У цей день 3 квiтня

 

  У свiтi:
• День народження кавомолки. Відзначається на згадку 3 квітня 1829 р., коли англієць Дж. Каррінгтон отримав патент на ручну кавомолку.

• День народження штрих-коду. Відзначається на згадку дня у 1973 р., коли на об'єднаному з'їзді представників торгових мереж (NAFC) затверджено остаточний варіант прямого штрих-коду, винайденого Н. Дж. Вудлендом і Дж. Лаурером.

• День народження мобільного телефону. Відзначається на згадку дня в 1973 р., коли американський інженер і фізик М. Купер здійснив перший дзвінок з першого в світі мобільного телефону Motorola моделі «DynaTAC 8000х» знайомому в конкуруючу компанію Bell Laboratories, уточнивши відразу, що розмовляє з мобільного телефона.

• 100 років від дня народження Федора Глібовича Бурчака, українського правознавця, доктора юридичних наук, професора, вченого зі світовим ім’ям, одного із академіків-засновників Національної академії правових наук України, автора понад 300 наукових праць. Помер 22 лютого 2001 р.

• 100 років від дня народження Марлона Брандо, американського актора театру та кіно, двічі лауреата кінопремії «Оскар», громадського та політичного діяча. Фільмографія: «Трамвай „Бажання”», «Хай живе Сапата», «Погоня», «Хрещений батько» та інші. Помер 1 липня 2004 р.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека