У цей день 27 лютого

 

  У свiтi:
• День «Вірші в кишені» (Poem in your Pocket Day). Щорічна ініціатива Академії американських поетів, започаткована у 2002 р. в останній четвер квітня. Її місія полягає у створенні більшої та різноманітнішої аудиторії для читання поезії, заохочення глибше оцінити життєвість і широту поезії в культурній розмові та підтримувати сучасних поетів

• Міжнародний день дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях. Відзначається за ініціативи Міжнародного союзу електрозв’язку у четвертий четвер квітня (2011) згідно Резолюції 70 Повноважною конференцією МСЕ «Включення принципу рівноправності чоловіків і жінок в діяльність МСЕ і сприяння забезпеченню гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій», яка містить рішення про включення принципу рівноправності статей в реалізацію програм і планів МСЕ.

• День азбуки Морзе (Morse Code Day). День відзначають в день народження американського винахідника Семюеля Фінлі Бриз Морзе (27.04.1791–02.04.1872), автора «апарату Морзе» (1836) – електромагнітного телеграфу, що пише.

• Всесвітній день графічного дизайну (World Graphic Design Day), або Всесвітній день комунікаційного дизайну. Заснований Міжнародною радою асоціацій графічного дизайну (Icograda) в 1995 р. з метою спонукати дизайнерів знайти новаторські рішення для місцевих потреб, використовуючи дизайн як засіб поваги різноманітності, подолання кордонів і підвищення якості життя.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека