У цей день 4 лютого

 

  У свiтi:
• Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням (International Day for Mine Awareness and Assistance in Mine Action). Проголошений 08.12.2005 р. Генеральною Асамблеєю ООН.

• День вебмайстра. Дата 4.04 нагадує за своїм написанням помилку 404 («Сторінка не знайдена»; «Page not found»), що має прямий стосунок до роботи вебмайстрів.

• Міжнародний день Інтернету (World Internet Day). У 1998 р. Папа Римський Іоанн Павло II схвалив тимчасовий Міжнародний день Інтернету 4 квітня, що припадає на день преставлення св. Ісидора Севільського, покровителя учнів і студентів, найдосвідченішої людини свого часу, укладача 20-томної енциклопедії «Етимологія», яка впорядкувала тогочасні знання практично в усіх сферах науки. Цю працю можна вважати прообразом сьогоднішніх можливостей Інтернету.

• 205 років від дня народження Томаса Майна Ріда, англійського письменника, автора романів «Вершник без голови», «В нетрях Південної Африки, або Пригоди бура та його родини», «Білий вождь», «Вільні стрільці». Помер 22 жовтня 1883 р.

• 70 років від дня народження Квітки (Квітослава-Орися) Володимирівни Цісик (Кейсі Цісик), американської співачки-сопрано українського походження, відомої виконавиці українських народних пісень, що увійшли в альбоми «Kvitka – Songs of Ukraine» і «Kvitka – Two Colors», пісень у фільмах, на телебаченні, в Гентській опері (Бельгія), лауреатки премій «Оскар» і «Золотий глобус» за пісню «Ти світло мого життя» (1978; You Light Up My Life). Померла 29 березня 1998 р.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека