У цей день 24 червня

 

  У свiтi:
• Міжнародний день освіти (International Day of Education). Відзначається згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 03.12.2018 за ініціативою Нігерії, визнаючи роль освіти у досягненні миру і сталого розвитку, яка є правом кожної людини, що закріплено в статті 26-й Загальної декларації прав людини.

• 130 років із дня народження Віктора Миколайовича Доманицького, українського вченого-агроекономіста та етнолога, громадський діяча, автора книг «Тарас Шевченко: синтетично-націологічні студії його життя й творчости», «Етапи розвитку науки про націю». Помер 24 березня 1962 р.

• 120 років від дня народження Михайла Симоновича (або Сидорович) Волобуєва, українського економіста, одного з теоретиків ідеї економічної самостійної України, викладача, автора праці «До проблем української економіки». Помер 20 червня 1972 р.

• 90 років від дня народження Євгена Михайловича Дударя, українського письменника-сатирика, публіциста, артиста розмовного жанру, заслуженого діяча мистецтв України, автора збірок сатири і гумору «Прошу слова», «Вуглеводи і віники», «Операція «Сліпе око», «Сусіди не дрімають», «Сеанс гіпнозу», «Директор без портфеля», «Дон-Жуан у спідниці», «Рятуймо жінку» та інших.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека