У цей день 23 червня

 

  У свiтi:
• День ком'юніті-менеджера (Community Manager Appreciation Day). Відзначається з 2010 р. у четвертий понеділок січня за ініціативою промислового аналітика Дж. Оуянга з метою визнання внеску ком'юніті-менеджерів у розвиток онлайн-спільнот і підвищення лояльності користувачів, привернення уваги до потреб членів онлайн-спільноти та оперативне реагування на ці потреби.

• День ручного письма, або День почерку (National Handwriting Day). Заснований Асоціацією виробників письмового приладдя з метою нагадати про унікальність ручного письма, необхідність практикуватися в ньому, неповторність почерку кожної людини.

• 240 років від дня народження Стендаля (Анрі-Марі Бейля), французького письменника, одного із засновників французького реалістичного роману XIX ст., автора романів «Червоне і чорне», «Пармська обитель», циклу новел «Італійські хроніки» та інших. Помер 23 березня 1842 р.

• 105 років від дня народження Гертруди Белл Елайон, американського біохіміка та фармаколога, винахідниці препаратів для лікування лейкемії, подагри, малярії, герпесу, лауреата Нобелівської премії з фізіології та медицини (разом із Дж. Блеком і Дж. Гітчінгсом; 1988 р.). Померла 21 лютого 1999 р.

• 95 років від дня народження Жанни Моро, французької актриси, співачки, режисерки, телеведучої, громадської діячки. Фільмографія: «Ліфт на ешафот», «Сім днів, сім ночей», «Процес», «Віва, Марія!», «Вальсуючі», «Коханці», «Жуль і Джим», «Анна Капамазофф», «Обличчя» та інші. Померла 31 липня 2017 р.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека