У цей день 15 вересня

 

  У свiтi:
• День затвердження музичної редакції Державного Гімну України «Ще не вмерли України ні Слава, ні Воля». 15 січня 1992 р., Президія Верховної Ради України затвердила музичну редакцію Гімну України.

• День народження Вікіпедії – вільної загальнодоступної багатомовної універсальної інтернет-енциклопедії. Українська Вікіпедія посідає 3-тє місце серед розділів слов’янськими мовами, поступаючись лише російському і польському розділам.

• Всесвітній день релігії (World Religion Day). Відзначається в третю неділю січня, за ініціативи ООН, з 1950 р. із метою проголошення єдиної сутності всіх світових релігій і демонстрації того, що релігія – це, перш за все, сила для об’єднання світу, а не розбрату. Світові віровчення: християнство, іслам, буддизм.

• 260 років від дня народження Франсуа Жозефа Тальмá, французького актора театру «Комеді Франсез», виконавця багатьох головних ролей у трагедіях В. Шекспіра, одного з піонерів застосування портретного гриму на театральній сцені, а також історичного та етнографічного костюму. Помер 19 жовтня 1826 р.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека