У цей день 6 серпня

 

  У свiтi:
• Всесвітній день боротьби за заборону ядерної зброї, або День Хіросіми. Відзначається в день бомбардування японського міста. Під час бомбування миттєво загинуло 70 000 жителів Хіросіми та 60 000 у Нагасакі. Хіросіма стала символом боротьби проти зброї масового знищення.

• Міжнародний день «Лікарі світу за мир». Відзначається за рішенням виконкому Міжнародного руху «Лікарі світу за запобігання ядерної війни», яка об’єднує понад 200 тис. лікарів, діє в 12 країнах світу.

• Міжнародний день блюзу (International Blues Music Day). Проводиться в першу суботу серпня з 2013 р. за ініціативи музиканта Дж. Чайлдса з метою підкреслити чарівність поезії, гармонії, мелодики і ритму цього вокального та інструментального музичного мистецтва.

• 210 років від підписання в Петербурзі правлячого указу про відкриття друкарень при губернських правліннях – у Києві, Житомирі, Кам’янець-Подільському, Харкові, Полтаві, Чернігові, Катеринославі, Херсоні, Сімферополі.

• 85 років від дня заснування Венеціанського міжнародного кінофестивалю (оригінальна назва – «Міжнародна виставка кінематографічного мистецтва») – найстарішого кінофоруму в світі.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека