У цей день 19 липня

 

  У свiтi:
• Всесвітній день неспішних прогулянок (World Sauntering Day). Відзначається неофіційно щорічно з кінця 1970-х рр. з метою нагадати всім про те, що життя прекрасне і що потрібно дозволити собі іноді розслаблятися і просто повільно прогулюватися. Піша хода – найдоступніший вид фізичного навантаження. Вважається, що прогулянки протягом 40 хвилин здатні підвищувати інтелект, якщо вони відбуваються не менш ніж тричі на тиждень.

• Всесвітній день дитячого футболу. Заснований за ініціативою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) з метою залучення молоді до спорту у 2001 р. Футбол – вид спорту, де формуються важливі риси характеру, розвивається багато навичок: вміння спілкуватися, здатність витримувати фізичне навантаження. Гра розвиває координацію і спритність, формує певний образ мислення, вміння швидко реагувати і приймати рішення. Зазвичай в цей день у різних країнах світу проводяться спортивні заходи за участю дитячих футбольних команд.

• Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. Встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 2015 р. на честь прийняття у 2008 р. Резолюції Ради Безпеки 1820 р. (2008), в якій Рада засудила сексуальне насильство як тактику ведення війни і перешкоди на шляху мирного будівництва. Мета дня – підвищувати рівень обізнаності про необхідність покласти край сексуальному насильству, пов'язаному з конфліктом, шанувати жертв сексуального насильства і віддавати належне всім, хто відважно присвятив життя боротьбі за викорінення цих злочинів або втратив життя в цій боротьбі.

• День Фермера. Відзначається згідно Указа Президента №234 від 18.06. 2020 р. Фермерське господарство – форма підприємництва громадян з метою виробництва, переробки та реалізації товарної сільськогосподарської продукції. За даними Мінагрополітики, 75% із 33,7 тис. зареєстрованих фермерських господарств використовують земельні ділянки до 100 га. Але є господарства, які оперують декількома тисячами гектарів.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека