У цей день 4 квiтня

 

  У свiтi:
• 195 років від дня народження Олександра Івановича Строніна, українського історика, педагога і громадського діяча, автора праць «Історія і метод», «Політика як наука», «Історія громадськості». Помер 29 січня 1889 року.

• 105 років від дня народження Ганса Юргена Айзенка, німецько-британського вченого-психолога, одного з лідерів біологічного напрямку в психології, творця чинникової теорії особистості, автора популярного тесту інтелекту, автора 84 книг та 1094 статей, серед яких «Багатомірності особистості», «Використання психології та зловживання в ній», «Захід і загибель імперії Фрейда», «Перевірте свої інтелектуальні здібності», «Моудслейський медичний опитувальник» і «Моудслейський особистісний опитувальник» та інші. Помер 4 вересня 1997 року.

• 85 років від дня народження Ариберта Райманна, німецького композитора-вокаліста та піаніста-акомпаніатора, новатора оперного жанру, автора сюїти «Танок смерті», циклу пісень «Ноктюрн», балету «Городнє опудало», опер «Лір», «Троянці», «Соната привидів» та інших.


 

Архiв календаря

 Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека