Остаповська Світлана Яківна

 

співробітник Інституту транспортних систем і технологій НАН України «Трансмаг»

Висловлюємо подяку за подаровані (29.10.2018 р.)нові книжки в фонд бібліотеки.

Монографія

Дзензерський В.А. Орбитальный фрагмент фотоэлектрического энергокомплекса магнитолевитационной транспортной системы. Компьютерное моделирование и эксперимент: монография / В.А.Дзензерский, А.Б.Гниленко, С.В.Плаксин.- К.: Наук. думка, 2018.- 320 с.

присвячена розробці головних компонентів орбітального фрагмента системи електроживлення кільцевої загальноукраїнської магнітолевітуючої магістралі, а також ключового елемента її наземного фрагмента-типової перетворювальної комірки ректени. Головну увагу приділено комп`ютерному моделюванню діодів Ганна міліметрового діапазону та гетероперехідних сонячних елементів для їхнього електроживлення.
Розраховано на фахівців у галузі фотоелектричного перетворення сонячної енергії та твердо тільної НВЧ-електроніки,а також на аспірантів і студентів старших курсів, які спеціалізуються в галузі прикладної фізики.

У науковому виданні

Дзензеский В.А. Контроль состояния химических источников тока:монография / В.А.Дзензерский, С.В.Плаксин, Н.Е.Житник, О.И.Ширман.- К.: Наук.думка, 2014.- 132 с.

обґрунтовано новий метод автоматизованого контролю стану хімічного джерела струму, який базується на аналізі сигналу відгуку джерела струму на тестовий струмовий імпульс. Систематизовано головні параметри та характеристики хімічних джерел струму, які використовують як критерії оцінки їхнього технічного стану. Наведено короткий огляд наявних методів контролю. Наведено приклади практичного впровадження методу.
Для наукових й інженерно-технічних співробітників, які займаються розробкою, виробництвом й експлуатацією електронної апаратури для діагностики та контролю хімічних джерел струму.

 

Монографію

Системы управления и энергообеспечения магнитолевитирующего транспорта: монография / В.А.Дзензерский, С.В.Плаксин, Л.М.Погорелая, В.Г.Толдаев и др.- К.: Наук.думка, 2014.- 276 с.

присвячено розробці системи керування рухом магнітоплана на базі прецизійної фазометричної радіонавігаційної підсистеми, що інтегрована з розподільною фотоелектричною енергосистемою активної шляхової структури. Об`єктом дослідження є стійке та надійне керування високошвидкісними технологічними процесами.
Для радіофізиків, які працюють в галузі швидкодіючих систем керування, інженерів, які розробляють НВЧ-апаратуру і конкретні бортові системи, у тому числі фотоелектричні енергосистеми, а також для аспі
рантів і студентів радіоелектронних спеціальностей.