1 Квiтня 


Карантинна робота

Поки бібліотека не може приймати відвідувачів, активно ведеться внутрішня робота с фондом. Маска та гумові рукавички тепер невід'ємний атрибут робочого дня 

фото 1  фото 2

 2, 4, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28, 30 Квiтня 


Освіта та психологічна підтримка на карантині

Дотримуючись вказівок щодо соціального дистанціювання та обмежень, введених Кабінетом міністрів України, інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» у Дніпрі припинив проведення масових заходів та програм у бібліотеці с 17 березня.
Але активісти інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» продовжували вивчати англійську мову.  Відбувалися віртуальні навчальні уроки-конференції на платформі ZOOM з волонтеркою Тамарою Красовською (Каліфорнія), професійним філологом, перекладачем та носієм сучасної американської англійської.
Зустрічі були організовані заради психологічної підтримки активістів центру та заради формування інформаційної грамотності та критичного мислення учасників у складний період для України та світу.
Учасники вивчали англійську лексику і граматику, тренували майстерність публічних виступів, вчилися світській ввічливості та доброзичливості, ділилися спогадами і мріяли.
Клубники продемонстрували високий рівень цифрової грамотності і зацікавленості у такому виді занять – вони приєднувалися за посиланням, дотримувалися правила тиші, під час виступу спікера, і піднятої руки, ставили питання і отримували відповіді, вміли скопіювати текстову інформацію з чату (нову лексику). Учасники використовували функцію «демонстрація екрану». Діалоги клубників стали більш предметними.
Дякуємо американцям пану Каспарсу, панянкам Тетяні і Юлії за те, що приєднувалися до наших зустрічей, розповідали багато цікавого і зробили наш клуб дійсно міжнародним.
Модератор і фотограф: Світлана Усенко.

фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 3 Квiтня 


Вчений секретар Юлія Зюлева взяла участь у Всеукраїнському антикризовому онлайн-марафоні від MCFR, прослухавши вебінар «Психологічний антикоронавірус: як налаштуватися на дистанційну роботу, споживати інформацію та опиратися паніці», лектор Наталія Дорошенко - авторка навчальних програм з управління, продажу, EQ, мотиваційний спікер міжнародних конференцій. Засновник компанії «Тренінговий бутик».


 З 4 по 24 Квiтня 


 В КЗК «ДОУНБ» у зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією заходи щодо запобігання захворюванню на COVID-19 продовжено.
фото  фото  фото  фото


 7 Квiтня 


Заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи Оксана Шевченко виступила з онлайн-консультацією «Індивідуалізація самостійної навчальної діяльності майбутніх бібліотекарів» для викладачів Дніпропетровського коледжу культури та мистецтв. Під час консультації були представлені основні принципи, які забезпечують ефективність процесу індивідуалізації навчальної діяльності, визначено доцільність поєднання традиційного та нетрадиційного видів навчання та обґрунтовано переваги віртуального та дистанційного навчання.


 7 Квiтня 


«Як стати переможцем»: книги, які допоможуть стати успішним 

Кожен з нас час від часу задумується над тим, як стати успішним, заробити більше грошей чи втілити в життя геніальну ідею. Цей список, звичайно, можна продовжувати, але головне тут — не просто зануритись у власні роздуми, а знайти підґрунтя, від якого можна відштовхнутись, і почати щось робити. Тому ми підготували добірку літератури, яка допоможе вам відшукати відповіді на запитання, які торкаються теми успіху та саморозвитку

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека