Протягом мiсяця 


 Популярні виставки літератури


На прохання користувачів продовжено знайомство з документальними виставками «Цікаві ідеї своїми руками» та «Маленькі фокуси від відомих ілюзіоністів».

 Протягом мiсяця 


 «В січні, що не день, то свято, його треба величати»

Різдвяний вернісаж представлений у відділі абонемента розповідає про традиції святкування циклу зимових свят від Нового року до Водохреща.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 Протягом мiсяця 


«Happy тиждень» - позитивна, яскрава люстративно-документальна виставка викликає посмішку у відвідувачів відділу читальних залів. Особливість її в тому, що кожент день тижня по-своєму хороший. Незважаючи на наше ставлення до днів тижня, не треба забувати і про гумор, завдяки влучним ілюстраціям Юлії Ярошевської та, звісно, доречним книжкам відділу читальних залів, кожен відвідувач зможе зробити свій день веселішим! Для цього бібліотекарі підготували маленькі поради на 7 днів тижня.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 Протягом мiсяця 


 Ностальжи...

У відділі мистецтв демонструється виставка-спогад «Ностальжи: новорічні свята нашого дитинства». На виставці представлені ялинкові прикраси середини ХХ-го ст., старі світлини дитячих карнавальних костюмів, новорічні сувеніри ручної роботи. А з добірки літератури відвідувачі дізнаються про історію та традиції святкування Нового року і Різдва Христового.

фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


Книжкові дива новорічних свят


Постійно діюча книжкова виставка «Гарячі новинки» поповнилася цікавими книгами для читання на різдвяні свята. Відвідувачам запропоновано різноманіття видань: це художні твори, книги по психології, кулінарії, дитяча література - 170 нових видань на різноманітні смаки.

фото  фото  фото  фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


Пам’ятні дати американського календаря

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує своїм відвідувачам познайомитися з книжково-документальною виставкою «Пам’ятні дати американського календаря». Представлені документи розповідають про дні народження відомих американських політиків, письменників, журналістів, спортсменів.
Головні акценти виставки – день народження борця за права темношкірого населення Америки у 1950-х рр. ХХ ст. Мартін Лютер Кінг та Голокост – трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни.
Органічно доповнюють виставку DVD-фільми присвячені цим самим темам: «Піаніст», «Список Шиндлера», «Хлопчики у смугастих піжамах», «І все освітилося..», «Алі».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


Від Різдва до Різдва

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує своїм відвідувачам познайомитися з книжковою виставкою «Від Різдва до Різдва». Книги представляють традиції святкування Різдва і Нового Року в Сполучених Штатах Америки, мультикультурній країні, де живуть різні етнічні групи.
Також виставка знайомить з популярними зимовими видами спорту, гірськолижними курортами та зимовими фестивалями. Виставку прикрашають фото зимових і різдвяних пейзажів з Національних парків США та прикрашені приватні будиночки.

До смаку наших відвідувачів пасують і DVD-фільми на різдвяну, або зимову тему. Добірка таких різножанрових фільмів (комедії, драми, трилери) представлена на виставці і відвідувачі зможуть їх переглянути протягом зимових свят у кіноклубі.
Запрошуємо відвідати центр «Вікно в Америку» і насолодитися атмосферою зимових свят!

фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 2, 9, 16, 23, 30 Сiчня 


Кіноподорожі у пошуках щастя і гарного настрою

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувалися перегляди та обговорення кінофільмів англійською мовою. Волонтер центру Марина Репан, що є неофіційним модератором клубу, керувала обговоренням, ставила питання, допомагала з відповідями. 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 3 Сiчня 


 Подарунок!

До Нового року  художник Павло Бондар – користувач і добрий друг нашого відділу зробив творчий подарунок. Намалював портрети  співробітників відділу і передав їх зі словами вдячності за нашу роботу та привітаннями зі святами (про художника читайте більше на сайті ДОУНБ, сторінка «Вернісаж талантів» та порталі «ДніпроКультура»  розділ «Образотворче мистецтво").

фото

 3, 10, 17, 24, 31 Сiчня 


Граємо і розмовляємо!

Розширюється коло учасників англомовного клубу настільних ігор. Відвідувачі грають, спілкуються, обговорюють різноманітні питання, вивчають нові слова, допомагають одне одному з відповідями, діляться життєвими історіями. Найбільш популярні ігри «Яблука до Яблук» (добрати відповідну пару прикметник + прийменник), «Boggle, Jr.» (вивчити одно- та дво-складові слова), «Скрабл/Ерудит» (скласти кросврд),"Карточки Кеті", шахи та доміно. Колекція настільних ігор центру «Вікно в Америку» приголомшує гравців своєю різноманітністю, а користь від цієї навчальної забави не забариться!

фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 4 Сiчня 


Літературний костюмований диліжанс до Різдва Христового - «Прийшов у світ Месія» відбувся у відділі читальних залів. Присутні поринули в історичну хроніку виникнення Різдва, за правильні  відповіді на літературні загадки отримували проїзні квитки до наступної святкової станціїю. Всі учасники змогли достойно себе проявити і показати знання літературних творів.  За це диліжанс усіх  привіз на музичну зупинку, де лунала жива музика скрипки та гітари. І звісно, які новорічні свята без ялинки. Біля неї на всіх чекали подарунки.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 5 Сiчня 


Православне Різдво 2019 і Томос

Напередодні православного Різдва члени англомовного клубу «Добра розмова» дізналися більше про українські традиції святкування, про зовнішній вид колядників, про те, як виглядає українське житло в різних регіонах України, чим прикрашають стіл, назви традиційних пісних страв для святкового столу. Модератор зустрічі Тамара Гаврилюк підготувала цікаві завдання, навчила новій лексиці, добрала підходяще відео для перегляду, ставила питання і допомагала з відповідями.
Родзинкою зустрічі був перегляд актуального відео про надання Україні  Томоса для  Української Православної Церкви. Було приємно почути схвальні відгуки про подію дипломата Джона Гербста, який у 2004 році в якості Посла США в Україні, відкривав центр «Вікно в Америку» у Дніпрі.
З Різдвом Христовим всіх православних!

фото  фото  фото  фото  фото  фото

 6 Сiчня 


  Cвята - це не певний день чи дата в календарі. Це особливий дух свята, яке возвеличує добро й щирість, неминущі цінності й родинні традиції. До світлого Свята Різдва Христового відділ періодики підготував ілюстративно-документальну виставку "Різдвяні свята: від Святвечора до Водохреща". 
Повнiше
 
Фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 8 Сiчня 


Молоді і вже медійнограмотні

У сучасному інформаційному світі дуже важко буває відрізнити правду від брехні… Тому дуже важливо навчити молодь протистояти фейковій інформації, не поширювати неправдиві повідомлення, критично ставитися до маніпуляцій.
На запрошення БО БФ "За майбутнє України", голова - Лучко Олена Валентинівна, керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко» взяла участь у круглому столі з питань медійної грамотності для старшокласників Дніпра (школи № 97, 106, 141 ) та Донецької області в ДОДА.
Вона виступила в якості спікера разом з телевізійниками "9-го Каналу", представила ресурси ДОУНБ та центру «Вікно в Америку», запропонувала цікаве відео до перегляду, що сприяє розвитку критичного мислення молоді та вчить вирізняти фейкові новини.
Це було відео знаходиться у вільному доступі на YouTube, воно створене ГО «Інформаційно-аналітичний центр «Дайджести та Аналітика». Також молоды сподобалися ролики, що були створені в рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

фото  фото  фото

 11 Сiчня 


 У відділі читальних залів для співробітників бібліотеки, що беруть участь у роботі Довідкової служби, пройшли заняття в «Школі професійного зростання» за темою «Культура спілкування: складові та засоби забезпечення. Клієнтоорієнтованість в обслуговуванні». На тренінгу були розкрити поняття «клієнти» бібліотеки, питання етики професійної діяльності бібліотекаря та її норми, бібліотечні конфлікти та їх вирішення. Особливу увагу звернули на аналіз основних принципів клієнтоорієнтованості та правила корпоративної культури.

фото

 12 Сiчня 


Приємний сюрприз і підведення підсумків року

Вивчати англійську мову краще з носіями мови – американцями. Приємний сюрприз отримали члени англомовного клубу «Добра розмова» в центрі «Вікно в Америку» – засідання клубу відвідала група волонтерів Корпусу Миру. Два американці та американка навчають англійській мові українських дітей у Верхівцевому та селищі Солоному. Після знайомства члени клубу поставили багато питань гостям.
Відвідувачі курсів і англомовного клубу стали значно більше подорожувати закордон. Ми раді, що допомогли їм покращити знання англійської мови.
У другій частин зустрічі присутні подивилися презентацію, пораділи за членів клубу, які подорожували за кордон, або працюють в інших країнах. Таким чином підвели підсумки вдалого для багатьох 2018 року. Далі вчилися складати «Новорічні резолюції» – список цілей та план дій на наступний рік. Ця американська традиція полюбилася вже багатьом українцям.
Закінчили зустріч спілкуванням/обговоренням у малих групах у форматі «Швидка англійська». Зустріч була навчально-просвітницькою, емоційною спочатку і затишною на сам кінець. Члени клубу щиро дякували гостям і модератору зустрічі.

фото  фото  фото  фото  фото  фото

 14 Сiчня 


 Бібліотека - мистецьким школам

відбулась інформаційна година для керівників театральних гуртків мистецьких шкіл області Завідуюча відділом Світлана Пономаренко розповіла про можливості та сучасні бібліотечні послуги, познайомила з сайтом ДОУНБ та електронними сервісами, з новою літературою на допомогу організаторам дозвілля, провела екскурс за документальними виставками та виставкою творчих робіт, які зараз демонструються у відділі.

фото  фото  фото  фото

 15 Сiчня 


Скриня. Речі сили

У своїй лекції біотерапевт Тетяна Шайтанова (читацький клуб «Бібліотерапія») розкрила яскравий світ наших національних скарбів, спонукала вирушити на пошуки сімейної спадщини і укласти  скриню відповідями про власні скарби.
Слухачі приводили свої приклади, жваво сперечались, задавали питання Тетяні Миколаївні, знайомились з представленою літературою.


фото 1

 15 Сiчня 


 «Енергія душі та розуму» 

У відділі абонемента представлена виставка-особистість «Енергія душі та розуму» до 180- річчя від дня народження Павла Чубинського – відомого вченого-етнографа, поета і журналіста, активного діяча українського національного руху на Правобережній Україні. Документи виставки розкривають життєвий і творчий шлях творця віщих слів гімна України.

фото 1  фото 2  фото 3

 15 Сiчня 


ВКанадсько -Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Спадщина виживання". До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту.
фото


 15 Сiчня 


Від серця до серця 

Доброю традицією стала передача   в ДОУНБ Світла Миру із Віфлеєму  партнерами сектору соціокультурних проектів та зовнішніх зв'язків скаутським об'єднанням "Сокіл».
Ця традиція існує вже тридцять років завдяки австрійським скаутам, які їдуть до міста народження Ісуса і потім передають світло в інші країни через членів своїх об'єднань.  
«Це світ надії, якого кожен з нас потребує,  від серця до серця»,  - наголосив голова  Дніпровської організації СО «Сокіл» Влад Синельников.  
В дарунок від ДОУНБ партнери отримали ювілейний календар  до  нашого 185-річчя.  
Фото Анна Швець

Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 15 Сiчня 


У відділі документів іноземними мовами працює виставка, присвячена Дню народження Вікіпедії, який відмічається 15 січня! Вікіпедія – найпопулярніша онлайн -енциклопедія в світі, яку може редагувати будь-хто. Вікіпедія почала працювати 15 січня 2001 року, тож можна сказати, що цього року вона святкує своє повноліття, і для такого «молодого» віку вона надзвичайно розумна! 
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 З 15 по 31 Сiчня 


В Канадсько Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "18 січня - Всесвітній день релігії".


 З 16 по 22 Сiчня 


 Нові надходження цього тижня пропонують дізнатись про:

-  Перспективы восстановления производства радиоэлектронной продукции в Украине (//Радиоаматор. – 2018. - №11-12. – С.6-7).

 - Генетично модифіковані овочі та фрукти (//Овочівництво. – 2018. - №12. – С.38-43).

-  Структуру політичної конкуренції та змістовні аспекти передвиборчиї кампанії-2019 (//Національна безпека і оборона. – 2018. - №3-4. – С.60-92).

-   Історію виникнення чисел( //Казна України. – 2018. - №8. – С.37-39).фото  фото  фото  фото  фото

 17 Сiчня 


 «Виїзний абонемент»

У відділі абонемента стартував проект «Бібліотека життєлюба». В рамках проекту організовано обслуговування підопічних територіального центру з надання соціальних послуг одиноким пенсіонерам Індустріального району за межами бібліотеки - «Виїзний абонемент».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 17 Сiчня 


Інтелект-Ring

Співробітники патентно-технічного відділу Мищенко Тетяна та Неділько Тетяна прийняли участь у 30 грі «Інтелект - Ring», яка проходила у культурно-діловому центрі «Менора». Автор гри Юрій Поліський, вела гру Вікторія Опаленко, керівник клубу «Фрейлахс».

фото  фото

 19 Сiчня 


Поінформовані – значить попереджені про небезпеку!

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся захід присвячений Дню обізнаності з питань торгівлі людьми. У форматі англомовного клубу
модератор клубу Тамара Гаврилюк привернула увагу наших постійних відвідувачів до цієї складної і важливої теми. Члени клубу описували фото, з’ясовували хто на ньому зображений і що відбувається, подивилися відео по темі, дізналися про різницю між торгівлею людьми та нелегальною міграцією, зважили всі ризики які очкують нелегалів в Європі та США, вивчили багато корисної лексики.
Нелегальна міграція часто призводить до порушення прав мігрантів, а в деяких випадках вони потрапляють у сучасне рабство. Міграція населення – наслідок геополітичного розвитку світу. Україну також очікують проблеми, пов’язані з незаконною міграцією. Маємо бути до них морально готовими та шукати шляхи розв’язання проблеми.
На завершення зустрічі члени клубу спілкувалися у форматі «Швидка англійська» –обговорювали в парах щойно отриману інформацію.

фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 20 Сiчня 


«Я, конечно, вернусь…»

Музичний вечір-портрет, присвячений дню народженню музиканта, актора, поета Володимира Семеновича Висоцького, відбувся у відділі читальних залів.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 20 Сiчня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Николи не забути славу КРУТ!". До Дня пам'яті героїв Крут.
фото  фото


 21 Сiчня 


Освітянські студії
У межах проекту «Освітянські студії» розпочалися січневі інформаційні зустрічі слухачів Дніпровської академії неперервної освіти з бібліотекарами ДОУНБ. І це не випадково, бо нас поєднує одна площина – інформаційно-просвітницька місія. Під час спілкування з педагогами-організаторами фахівці ВНІіБ намагалися якомога ширше висвітлити сучасні можливості бібліотеки і особливу увагу приділили WEB-сайту, його сервісам та порталу «ДніпроКультура». Педагоги із зацікавленістю сприйняли інформацію про присутність бібліотеки у соціальних мережах. Освітяни мали змогу переконатися, що ДОУНБ – це сучасний інфополіс, який працює на громаду.Фото 1  Фото 2  Фото 3

 21 Сiчня 


 22 січня щорічно святкуємо День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.
До Дня Соборності у відділі періодики розгорнута виставка-роздум «Уроки Злуки для сьогодення».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото

 22 Сiчня 


 «Нездоланна сила єдності народу»

    З нагоди 100-річчя святкування Дня Соборності України відділ абонемента завітав до територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріального  району з метою ознайомити літніх людей з історичним хронографом фактів та подій, які вплинули на подальшу долю України.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 23 Сiчня 


Корисна інформація для бажаючих навчатися в США

Більше 1 мільйона іноземних студентів обрали для навчання університети США. Сполучені Штати є найбільш популярною в світі країною для здобуття вищої освіти. Які ж особливості американської вищої школи роблять її такою привабливою? Про це дізналися всі бажаючі під час зустрічі з пані Катериною К., яка є представником-радником світової компанії «Освіта в США». Її змістовний і лаконічний виступ зацікавив аудиторію, відвідувачі поставили додаткові питання про можливості отримання вищої освіти у США та стипендіальні програми Американського уряду.
Зустріч доповнювала постійно діюча виставка з друкованих матеріалів, люб'язно надісланих американськими університетами, яка щодня нагадує відвідувачам інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» про можливість навчатися в США, отримувати стипендію, подорожувати на канікулах.


фото  фото  фото  фото

 23 Сiчня 


Соборна мати Україна

Студенти ВПУ №17 завітали на мультимедійну панораму «Соборна мати Україна» (до Дня Соборності України) у відділ читальних залів. 
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9

 23 Сiчня 


«А ти, медійнограмотний?»

В межах загальнобібліотечного проекту ДОУНБ «Інфо-фільтр» в центрі «Вікно в Америку» розпочалися зустрічі з учнівською молоддю. В 2019 році інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» буде продовжувати перевіряти рівень медійної грамотності своїх постійних друзів і відвідувачів. Ці зустрічі будуть відбуватися під гаслом-питанням «А ти, медійнограмотний?».
Сьогодні центр відвідали шестикласники ССШ №23, школи з поглибленим вивченням англійської мови. Школярі вивчили українські та англомовні терміни з цієї теми (ЗМІ, медійна грамотність, перевірка фактів, критичне мислення та ін.)  і вже потім були готові до перегляду тематичного відео.
Школярі зацікавилися, слухали уважно, активно взаємодіяли з модератором зустрічі. Вони відповідали на питання та наводили свої приклади недостовірної інформації. Шестикласники ще досить молоді для бесіди про «фальшиві політичні новини», але тепер вони отримали достатньо інформації про існуючу небезпеку від інформації сучасних ЗМІ, тож будуть намагатися мислити критично і протидіяти.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 24 Сiчня 


"Тільки родина - як вічна зернина на невмирущому полі життя"

Відбулася творча зустріч з Семеновою Наталією Іванівною – засновницею музею-садиби «Музей Микити Коржа» (с. Сурсько-Михайлівка Солонянського р-ну) та презентація її картин з вовни.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 24 Сiчня 


«Як розібратися в людях або психологічний малюнок особистості»

І знов   у Регіональному тренінговому центрі засідання читацького клубу для фахівців –психологів « Як розібратися в людях  або психологічний малюнок особистості». Фонди ДОУНБ, як завжди у нагоді. Дискутували, обмінювались досвідом , виробляли комунікативні стратегії.  


Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 24 Сiчня 


 «Нездоланна сила єдності народу»

 22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. З нагоди цієї важливої історичної дати у відділ абонемента завітали учні КЗО СЗШ № 63 та студенти ДЦПО на історичний хронограф «Нездоланна сила єдності народу», присвячений 100-й річниці з того дня, коли був підписаний акт Злуки (проект «З Україною в серці»).
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 26 Сiчня 


«Лиш ви пішли на бій нерівний». Під такою назвою у відділі періодики розпочалася виставка-реквієм,  присвячена одній з найтрагічніших подій в історії нашої країни - бою біля станції Крути, де українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків.  
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 26 Сiчня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулося засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації релігієзнавців за темою: "Планування роботи на 2019 рік. Плани видавничої діяльності".


 26 Сiчня 


До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

Англомовний клуб "Добра розмова" долучився до заходів, що вшановують пам'ять жертв Голокосту. Була презентована книжково-ілюстративна виставка «Меморіальні дати січня».
Відвідувачів центру «Вікно в Америку» познайомили з Музеєм Голокосту у Вашингтоні, який в День пам’яті відвідує Президент та перша леді США. Англомовне відео, запропоноване для розуміння, стосувалося біженців Голокосту в такій екзотичній країні як Індія.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 26 Сiчня 


 «Зимове рандеву в бібліотеці» 

У відділі абонемента відбулася зустріч за чаюванням учасників клубу любителів читання «Захопленість». На початку року присутні підводили підсумки діяльності клубу, обговорювали плани, ділилися роздумами про творчі здобутки.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8

 26 Сiчня 


 Знані гості

На екскурсію на виставку «Тільки родина – як вічна зернина на невмирущому полі життя» до відділу завітала група відомих особистостей Дніпра. Серед них: письменниця Леся Степовичка, журналісти Валентина Орлова, Микола Чабан, художник Олександр Ярошенко, фотограф Павло Маменко та ін. Гості переглянули експонати, привітали автора –  Наталію Семенову, разом заспівали  колядку.

фото  фото  фото

 27 Сiчня 


Презентація бібліотечних ресурсів, матеріали та рекомендації для вчителів англійської мови від центру «Вікно в Америку»

Керівника інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлану Усенко запросили до Дніпропетровської академії безперервної освіти (ДАНО) на зустріч з найкращими викладачами англійської мови, поки їх ученики, найкращі у вивченні англійської мови, виконували завдання обласної олімпіади.
Дня них були презентовані сучасні ресурси ДОУНБ, електронні послуги, відділ документів іноземними мовами та центр «Вікно в Америку». Вчителі англійської мови познайомилися з сайтом бібліотеки (www.libr.dp.ua), онлайн-ресурсами для вивчення англійської мови (Share America, American English at State), з науковими матеріалами, які можна розшукати в американській базі даних eLibrary USA.
Партнерство з Дніпропетровською академією неперервної освіти продовжується, чекаємо на нові зустрічі з викладачами англійської мови у лютому.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 27 Сiчня 


Free English meeting club

Перша зустріч членів Free English meeting club "Let's talk" зразка 2019 у Регіональному тренінговому центрі. Говорили на тему "How you spend winter holidays", в дарунок від ДОУНБ отримали ювілейний календар. Ми продовжуємо співпрацю, поєднуючи традиції та сучасні запити наших користувачів.


Фото

 27 Сiчня 


«ДОУНБ 185!»

Започаткований цього року сектором соціокультурних проектів і зовнішніх зв'язків флешмоб «ДОУНБ 185!» триває.
Цього разу до нього доєднались вихованці Code_Club_UA_Dnipro.
У дії поєднання дитячої безпосередності, кмітливості, відкритості із новими методиками та сучасними сервісами ДОУНБ. Все це - в акцентах запитів різновікових категорій користувачів. 
Вдячні за фото нашому партнеру координатору Всесвітньої благодійної організації Code Club UA у Дніпрі та області Максиму Долгіх.

Фото  Фото

 27 Сiчня 


 У відділі читальних залів пройшов майстер-клас  «Абетка емоційного інтелекту». Відвідувачі  заходу дізналися, що таке емоційний інтелект і як він впливає на життя людини. З допомогою гри «Ключ в світ емоцій» учасники намагалися зрозуміти свої почуття, навчитися використовувати свої емоції для вирішення певних завдань та досягнення успіхів у різних сферах життєдіяльності  й особистого розвитку.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 28 Сiчня 


Бібліотека – сучасний інформаційний простір
Сучасна бібліотека, яка працює в умовах інформаційно насиченого суспільства, намагається створити комфортне інформаційне середовище для своїх користувачів. Цій темі була присвячена інформаційна зустріч із слухачами Дніпровської академії неперервної освіти, яка проходила у межах проекту «Освітянські студії». Бібліотекарі розповіли про те, як оптимально опанувати алгоритм інформаційного пошуку за допомогою бібліотечних каталогів та провели презентацію нових книжкових надходжень до фонду відділу. Педагоги були приємно вражені рівнем бібліотечного сервісу.Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6

 30 Сiчня 


У День народження україномовної Вікіпедії ДОУНБ приєдналася до Вікімарафону 2019. Учасники заходу дізналися про те, як зареєструватися, створити та редагувати статті в українській Вікіпедії. Для багатьох це був перший досвід з редагування Вікіпедії. Результатом активної роботи стало п’ятнадцять відредагованих статей. Усі учасники Вікімарафону отримали пам'ятні сувеніри: ручки, емблеми Вікіпедії, посібники з редагування Вікіпедії та розміщення контенту до Вікісховища.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 30 Сiчня 


«Нема любові понад ту,
Що окропила кров’ю Крути,
І ту гарячу кров святу 
Повік Вкраїні не забути…»
До Дня пам'яті героїв Крут працівники відділу читальних залів провели ток–шоу «Згадаймо юність, що горіла в Крутах».

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 30 Сiчня 


Нові надходження до відділу періодики цього тижня пропонують дізнатися про:
- Розвиток міського бджильництва як альтернативу збереження бджіл (// Пасіка. – 2019. - №1. – С.20-23);
 Сорти і гібридні форми винограду (//Виноград. Вино. – 2018. - №5-6. – С.1-30);
- Неефективне витрачання коштів місцевими громадами (//Фокус. – 2019. - №4. – С.48-52);
 - Історичні пам'ятки України (//Достопримечательности Украины. – 2018. - №7-12);
 -  Якості і монтаж флізелінових обоїв (//Идеи вашего дома. – 2019. - №2. – С.46-51).

фото  фото  фото  фото  фото  фото
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека