Протягом мiсяця 


Призначаємо зустріч у бібліотеці

У патентно-технічному відділі мешканці міста із задоволенням відвідували «Коворкінг-офіс» де спілкувалися з друзями, презентували нові ідеї, створювали нові проекти.

фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


Патентні повірені консультують у бібліотеці і влітку

У патентно-технічному відділі у межах проекту «ДОУНБ - центр правової інформації», для всіх бажаючих мешканців нашого міста патентні повірені України надають кваліфіковані консультації з питань інтелектуальної власності в інформаційно-консультаційному центрі відділу.

 Протягом мiсяця 


Калейдоскоп новинок
 
У патентно-технічному відділі відвідувачі познайомилися з новими книгами, періодичними виданнями з інтелектуальної власності представленими на виставці «Розмаїття нових видань».

 Протягом мiсяця 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Іван Франко: таємниця духу митця і його доби." До 160 - річчя від дня народження Івана Яковича Франка, українського письменника, вченого і громадського діяча, видавця, поета, перекладача.

фото  фото  фото


 1 Серпня 
 3 Серпня 


Давня історія оживає на екрані

У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали історичний фільм «Бен-Гур» (англ. Ben-Hur) про складний і загадковий період початку нової ери. Автори фільму на наголошували на біблійній достовірності, а розповіли історію принца Іуди Бен-Гура (Jack Huston), якого помилково звинуватили у зраді свого прийомного брата, офіцера римської армії. Після декількох років рабства в морі на галерах, Іуда повертається на батьківщину, щоб помститися…
Фільм викликав справжнє захоплення глядачів своєю епічної атмосферою, батальними сценами, костюмами, операторська робота була виконала бездоганно, піднесена музика хвилювала. Фільм, що отримав купу кінематографічних нагород, Бібліотека Конгресу США визнала національним скарбом і взяла на довічне зберігання.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 3 Серпня 


А де ви живите?

Безкоштовні заняття з англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» дуже популярні і їх проведення потребує значних сил і майстерності від співробітників центру. Інструктор зустрічі Тамара Гаврилюк провела заняття по темі «Мій дім», нагадала учням стару лексику. Члени групи спілкувалися в парах, вчилися розповідати про свою оселю, ставити питання одне одному.
В зошити записується все суттєве і корисне.

фото  фото  фото  фото  фото


 3 Серпня 


«В Кейптаунском порту»

Відбувся творчий вечір відомого дніпропетровського музиканта, композитора, співака, барда Олега Мелещука «В Кейптаунском порту», на рахунку якого понад 5000 авторських пісень.
 
Повнiше
 
фото 1

 4 Серпня 


Літо з книгами

Незважаючи на спекотний серпневий день бібліотечна альтанка була у центрі уваги мешканців міста. І це не випадково. Справжнім поціновувачам книги температурний бум не став на заваді. Увагу одних привернула книжкова виставка «Сто великих», інших  цікавили фонди та послуги ДОУНБ, а деякі бажали стати користувачами ДОУНБ.  Господині альтанки –  фахівці ВНІіБ розповідали усім охочим про можливості бібліотеки, а насамкінець запропонували взяти участь у інформаційному лото. Ті, хто правильно відповів на запитання, отримали заохочення у вигляді календариків. Небайдужі учасники заходу подарували гілочки горобини, які прикрасили цікаву виставку. Літо з книгами – це чудова нагода дізнатися більше за допомогою бібліотеки.

Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото


 6 Серпня 


«Цвіркуни вчать англійську»

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" продовжує зустрічі у «Англомовному клубі для дітей молодшого шкільного віку «Цвіркуни вчать англійську» / Young speakers’ club “The Anglo-Grasshoppers”.
Зустріч розпочалася з лексичної гри «Футаба», в якій діти напивередки відгадували намальовані картинки. Далі повторювали вивчені слова і фрази по темам «Знайомство», «Я маю домашніх тварин» і «Мої улюблені фрукти», співали пісню про веселку і пританцьовували разом з професійним викладачем, волонтером центру Олександрою Миргородською. Заняття відбувалося у комфортній для дітей формі – мами дітей знаходилися поруч під час заняття, на кінець заняття отримли роздруківку з вивченою лексикою і можуть дома повторювати вивчений на уроці матеріал.

фото  фото  фото  фото  фото


 6 Серпня 


Подумками разом з олімпійцями!

Сьогоднішнє засідання англомовного клубу «Добра розмова» було присвячено Олімпійським іграм в Ріо-де-Жанейро. Членам клубу були представлені талісмани Олімпіади. Кожен спробував згадати щось цікаве про Бразилію, про її природу, туристичні об’єкти. На кінець зустрічі відповідали на питання олімпійської вікторини, яку відшукала для нас модератор зустрічі Тамара Гаврилюк на веб-сайті CNN. Всі разом спробували відповісти на 18 питань про сучасні Олімпійські ігор. Дізналися багато забавних фактів. Члени клубу планують слідкувати за перебігом Олімпіади і успіхами української збірної. Для новачків було зроблено індивідуальне тестування особистості і коротка "Швидка англдійська".

фото  фото  фото  фото  фото


 8 Серпня 


У фойє Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відкрилась ілюстративно-документальна виставка «Україна, якою пишаємося!», яка запрошує читачів та гостей бібліотеки ознайомитися з добіркою різнопланових досягнень, які є предметом гордості українців. 
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 8 Серпня 


Створюємо електронні каталоги
 
Повнiше
 
фото  фото  фото


 9 Серпня 


Молодіжний Європейський Парламент завітав до бібліотеки

Волонтерка ІРЦ "Вікно в Америку" Ольга Чичикало зараз координує заходи Європейського Молодіжного Парламенту у Дніпропетровську. Сьогодні на майданчику ДОУНБ (у відділі документів іноземними мовами, патентно-технічному відділі та відділі мистецт) відбулося ознайомче засідання різних секцій парламенту, де учасники з України і з зарубіжних країн знайомилися з українською молоддю, обговорювали майбутні спільні проекти.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото

 9 Серпня 


Молодіжний Європейський Парламент завітав до бібліотеки

Волонтерка ІРЦ "Вікно в Америку" Ольга Чичикало зараз координує заходи Європейського Молодіжного Парламенту в Дніпропетровську. Сьогодні на майданчику ДОУНБ відбулося ознайомче засідання різних секцій парламенту, де учасники з України і з зарубіжних країн знайомилися з українською молоддю, обговорювали майбутні спільні проекти.
 
Повнiше
 
  


 10 Серпня 


Засідання кіноклубу

Продовжуються щотижневі зустрічі поціновувачей американського кіномистецтва в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку".
Цього разу дивилися другу частину історичного фільму "Бен Гур" (1959). Для тих, хто не бачив першої частини фільму, постійні відвідувачі кіноклубу зробили стислий переказ змісту англійською мовою. Після перегляду фільму відбулося обговорення побаченого.

фото  фото  фото


 11 Серпня 


І знову альтанка привертає увагу жителів міста

Відділ документів іноземними мовами запропонував мешканцям міста книжкову виставку «Не відкладай на завтра. Вивчай англійську сьогодні - Don’t put  off  till tomorrow. Learn English today». Метою заходу  було - ознайомити мешканців міста з інформацію про можливість самостійного вивчення англійської мови з допомогою бібліотечних підручників самовчителів та поширити знання про фонди і ресурси відділу документів іноземними мовами ДОУНБ. Усім, хто  зацікавився, було  запропоновано протестувати свої знання англійської та  виконати цікаві мовні завдання. Результати порадували – 35 відвідувань, 3 відгуки та 2 людини стали користувачами нашої бібліотеки.


фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 11 Серпня 


З чарівного світу книги в приголомшливий світ кіно  

Екранізації книг – це те, що пов’язує шанувальників художньої літератури і кіноманів. Нерідко фільми викликають запеклі суперечки між ними. Але є такі, які влаштували і шанувальників кіно, і послідовників надрукованих на папері історій. Спекотного літнього дня працівники відділу наукового опрацювання документів та організації каталогів і сектор рідкісної книги презентували для всіх охочих книжкову виставку «Якщо ви любите фільми, то полюбите і книги».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 11 Серпня 


Хто бажає приєднатися?

Слухачі експрес-курсів з англійської мови ("Базова англійська", третій потік) вивчили алфавіт, правила читання англійських звуків і почали читати!
Група багаточисельна, тож охопити всіх інформацією інструктору зустрічей Тамарі Гаврилюк допомагає спеціальне звуко-підсилююче приладдя.

фото  фото  фото


 12 Серпня 


Чудові краєвиди, цікаві місця, відомі люди – все це наша квітуча Україна. Доторкнутися до цієї краси можна, завітавши до відділу документів іноземними мовами, де розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Незалежна та єдина».
фото  фото  фото

 12 Серпня 


Книжкові багатства для знавців іноземних мов

В межах проекту «Рік англійської мови в Україні» у відділі документів іноземними мовами змінилася тематична експозиція книжок. На наступні два місяця це буде - Philosophy. Economy. Technology. Всі  книги англійською мовою та зарубіжних видань.


фото  фото

 13 Серпня 


«Цвіркуни вчать англійську»

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" продовжує зустрічі у «Англомовному клубі для дітей молодшого шкільного віку «Цвіркуни вчать англійську» / Young speakers’ club “The Anglo-Grasshoppers”.
Зустріч розпочалася з лексичної гри з м'ячем "Їстівне-неїстівне". Далі повторювали вивчені слова і фрази по темам «Знайомство», «Я маю домашніх тварин» і «Мої улюблені фрукти», кольори веселки з професійним викладачем, волонтером центру Олександрою Миргородською. Заняття відбувалося у комфортній для дітей формі – мами дітей знаходилися поруч під час заняття.

фото  фото  фото  фото


 13 Серпня 


Гості з Австралії

Традиційна суботня зустріч в англомовному клубі "Добра розмова" в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" мала чудових гостей-друзів австралійців - пана Еріка і пані Ірину. Корисно вміти розрізняти акценти носіїв англійської мови! То саме сьогодні члени клубу з радістю і наполегливістю знайомилися з австралійським акцентом.
Друга частина зустрічі проходила у форматі "Швидка англійська", яку традиційно підготувала і провела волонтерка центру Олександра Миргородська.

фото  фото  фото  фото  фото


 16 Серпня 


У конференц-залі відбулася серпнева нарада керівників методичних об’єднань шкільних бібліотекарів «Бібліотека в інформаційному суспільстві:пошук оптимальних технологій бібліотечної роботи», де обговорювались актуальні проблеми інноваційної діяльності шкільних бібліотек у контексті впровадження освітніх змін. Заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи Шевченко О. В. розповіла про місце і роль бібліотеки у становленні та розвитку інформаційного простору та презентувала проектну діяльність бібліотеки, спрямовану на інформаційну підтримку навчально-виховного процесу.

фото  фото  фото  фото  фото

 16 Серпня 


 «Якорь»

 Не зважаючи на літню спеку Олег Мелещук, як завжди, радує своїх прихильників неповторним голосом, композиторським мистецтвом, відкритістю, доброзичливістю. На творчому вечорі Олег разом з гостем, своїм першим учителем Олександром Гордійовичем Манжосом виконав українські пісні та пісні на вірші Лариси Третяк, Маргарити Бутеліної, Віктора Начиняного, Івана Шевченка, Володимира Варнавського, Надії Філенко, Миколи Мілаша, Володимира Висоцького. Гості декламували власні поезії та вірші Тараса Шевченка.

фото 1  фото 2

 16 Серпня 


Спілкуємося англійською з американцями!

Навчальне заняття групи "Активуй англійську" 3.4. відбулося в режимі "питання-відповідь" до нашого американського гості містера Спенсера, який брав активну участь у першій частині уроку. Кожен студент мав можливість одне, або кілька питань. Українські студенти задавали питання про сім'ю, хобі, подорожі  та знання дніпровських пам'яток. Друга частина уроку була присвячена вивченню конструкцій потрібних для вибачення.
Така форма зустрічей більш ефективна, ніж звичайні з використанням матеріалів підручників. Ми вдячні нашим новим американським друзям за час, який вони проводять у бібліотеці.

фото  фото  фото  фото


 17 Серпня 


Створюємо електронний каталог

Робоча група з реалізації регіонального проекту «Електронний каталог» провела навчальний семінар-тренінг для спеціалістів Томаківської центральної бібліотеки.

 
Повнiше
 
фото  фото

 17 Серпня 


Кінокласика на великому екрані

Інформаційно-ресурсний     центр «Вікно в Америку» запропонував для показу на великому екрані комедію-драму "Велике Розчарування" (1983).
Кінокритик Гері Сусман назвав цей фільм "класика ностальгії за  періодом 1960-х". Фільм також  має бездоганну добірку фонової музики, до якої увійшли класика  компанії  звукозапису «Motown» та інші хіти періоду.  Наш австралійський гість містер Ерік брав участь у обговоренні фільму.

фото  фото  фото  фото  фото


 18 Серпня 


 Мандруємо Україною разом!

Біля стін обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія відкрилась «Бібліотечна альтанка», приурочена до 25-ї річниці Незалежності України. До уваги мешканців міста та читачів бібліотеки було представлено книжковий вернісаж «Мандруємо Україною разом».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9  фото 10

 18 Серпня 


А Ви користуєтеся таблицями «зорових слів»?

Члени групи «Базова Англійська»  в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» сьогодні дізналася про правила читання голосних відповідно до типу складу. Ми практикували читання кластерів слів, щоб отримати належну швидкість артикуляції.
Вправи  на читання  пар коротка / довга голосна  і дзвінка / глуха приголосна були також дуже корисні для студентів.  Були представлені Таблиці «зорових слів», що допомагають прискорити навички читання. Студентів також заохотили  дізнатися  значення нових слів вдома за допомогою словників.

фото  фото  фото


 18 Серпня 


До Дня Незалежності України

24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Соціалістичної Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення Української держави – України. Відтоді наш народ відзначає державне свято – День Незалежності України. Патентно-технічний відділ на подвір`ї, на пр. Дмитра Яворницького, біля сходів до бібліотеки, розгорнув виставку - зайомство: «Свята країна серпанку і калини».

 
Повнiше
 
фото    фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 19 Серпня 


Ти моя, Україно!
Історико-патріотична година «Ти моя, Україно», присвячена 25-річчю незалежності України, відбулася в територіальному центрі соціального обслуговування людей поважного віку Індустріального району.  
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 20 Серпня 


 25-річчя незалежності України

ДОУНБ підтримує Рік англійської мови в Україні і продовжує організовувати навчально-просвітницькі заходи в центрі "Вікно в Америку".
Традиційно по суботах зустрічаються члени клубу "Добра розмова". Темою зустрічі була ювілейна дата "25-річчя української незалежності". Модератор групи Тамара Гаврилюк познайомила з новою політичною лексикою, за допомогою якої можна описати сучасне політичне житті в Україні.  Складні терміни були проілюстровані зображеннями з Інтернету.
До списку досягнень України увійшли: свобода слова, політичні свободи, свобода пересування, відмова від ядерної зброї, скасування смертної кари, закони про декомунізацію та загальнонаціональні зміни топонімів епохи комунізму.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото\


 22 Серпня 


Програма «Наживо» запросила бібліотекарів

Бібліотекарі Дніпра та активісти англомовних клубів "Добра розмова" і "Освіта" переконували глядацьку аудиторію 51-го каналу (ефір був 22 серпня) Дніпровського обласного телебачення про необхідність вивчати англійську мову і що це можливо робити безкоштовно у бібліотеках Дніпра.
Учасники програмами співробітники ДОУНБ, бібліотекарі з центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко, Тамара Гаврилюк, вчитель-партнер зі школи №39 Вікторія Платонова, активістка англомовного клубу «Добра розмова» Таісія Леус відповідали на питання ведучої.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 З 22 по 23 Серпня 


Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжнародна діяльність бібліотек як складова європейського вибору держави» (м.Одеса)

Метою конференції було висвітлення пріоритетних напрямів міжнародної діяльності бібліотек України.
Дніпропетровську ОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія  на конференції представляли співробітники інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко і Тамара Гаврилюк. Темами їх доповідей були:
-    Реалізація грантового проекту “Windows Go Biking”: «Велосипед – тренажер для тіла, а книга та читання – тренажер для розуму і душі»;
-    Досвід бібліотеки по залученню волонтерів в міжнародні проекти по вивченню європейських мов.
У доповідях йшлося про міжнародні проекти Дніпропетровської ОУНБ, завдяки яким відвідувачі бібліотеки можуть вивчати іноземні мови і знайомитися з культурами світу.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 23 Серпня 


До дня народження видатного поета України

У відділі періодики організовано документально-ілюстративну виставку "Іван Франко - поет болю і спротиву". 
Повнiше
 
фото    фото


 23 Серпня 


Активуємо англійську разом з американцями

Чергова зустріч групи «Активуй англійську!» була святковою, тому що припала на День прапора України та тому, що її відвідали американські волонтери містер Спенсер та його друг пан Кінг.
В ході зустрічі група обговорила символіку українського прапора, підготовку до Дня незалежності в Дніпрі, оволоділа новою лексикою по темі «Спорт», розповіли одне одному про улюблені види спорту.

фото  фото  фото  фото


 23 Серпня 


 З Днем Прапора України!

23 серпня українці відзначають величне свято — День Прапора України. 
Працівники відділу читальних залів привітали читачів бібліотеки з Днем Прапора та Днем Незалежності. Для них підготували інформ-досьє «Цвітуть, неначе квіти волі, Знамена жовто-голубі».
 
Повнiше
 

 23 Серпня 


Святковий день — двадцять четверте серпня!

Так хочеться усмішок і пісень.
Віднині Україна незалежна!
Запам’ятайте, люди, світлий день!
До Дня Незалежності України у відділі періодики розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «День, що змінив хід історії». Яка вона Україна? Які люди живуть та прославляють її? 
Повнiше
 
фото    фото  фото


 25 Серпня 


Експрес-курси подолали екватор!

На десятитижневі англійські курси до Тамари Гаврилюк в інформаційно- ресурсний центр "Вікно в Америку" радо поспішають користувачі. Члени групи "Базова англійська" (другий потік) повторювали правила читання складних звуків, почали читати нескладні тексти, вже готові розповідати про себе англійською і мріють про спілкування з іноземцями.


фото  фото  фото


 25 Серпня 


А у нас є рідкісний покемон!

Але не впійманий, а… зроблений власноруч!

Під час роботи бібліотечної альтанки співробітники відділу періодики разом з юними помічниками долучали перехожих до чарівного світу творчості та проводили майстер-клас з техніки плетіння бісером, валяння з вовни тощо. Окрім цього розповідали всім бажаючим про фонди та можливості бібліотеки. Багатьох зацікавила ілюстративно-документальна виставка «Фантазії з голочки», а також виставка готових робіт. Найактивніші учасники майстер-класу мали змогу безкоштовно записатися до бібліотеки.

фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 27 Серпня 


 І заспіває світ земній Богородиці!

На честь православного свята Успіння Пресвятої Богородиці відбувся пісенно–поетичний авторський вечір члена Регіональної спілки письменників Придніпров’я Володимира Лук’яненка. До програми було включено поезії та пісні з колективної збірки «Розмова з Богом». Дніпропетровські митці декламували тематичні вірші, лунали музичні композиції, гості переглядали відео-записи виступів солістів ведучих театрів нашого міста.

фото 1

 27 Серпня 


До 25-річчя Незалежності України

Центр «Вікно в Америку» підтримує Рік англійської мови в Україні і продовжує організовувати навчально-просвітницькі заходи.
Традиційно по суботах зустрічаються члени клубу «Добра розмова». Цього разу темою зустрічі були ювілейні дати визначних діячів України (теософ Олена Блаватська, поет Іван Франко, 20-ліття появи українських грошей, особи зображені на банкнотах та ін.). Члени клубу мали пояснити нашим іноземним гостям пану Еріку і пану Джейсону важливість і значущість цих історичних постатей.
Друга частина зустрічі пройшла в форматі «Питання/Відповідь» до наших англомовних друзів. Кожен міг поставити питання, порекомендувати кращі сувеніри з України та дніпровського регіону.


фото  фото  фото  фото  фото


 29 Серпня 


Заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи О. В. Шевченко та вчений секретар Ю. М. Зюлева презентували інформаційну локацію «Компоненти естетичного виховання» у приміщенні Дніпропетровської державної консерваторії ім. М. Глінки. Під час проведення наради «Підсумки роботи мистецьких навчальних закладів області у 2015/2016 навчальному році та основні напрямки діяльності у наступному 2016/2017 навчальному році» педагогічні працівники мистецьких навчальних закладів проявили інтерес до  книжкової виставки «Виховання духовності особистості» та рекомендаційних матеріалів «Мистецтво вимагає знань». Особливу увагу керівників районних шкіл естетичного виховання привернуврозділ виставки, присвячений методиці викладання образотворчого мистецтва та методам інтерактивного навчання під час занять. 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 30 Серпня 


Заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи О. В. Шевченко виступила з інформаційним повідомленням «Проектна діяльність бібліотеки на допомогу навчальному процесу» на педагогічній нараді в Дніпропетровському політехнічному коледжі та зупинилася на інформаційно-просвітницьких проектах, мета яких надати вчителям інформаційно-бібліографічну підтримку, спрямовану на посилення ролі національно-патріотичного виховання.


 30 Серпня 


 Мої знання сьогодні – мій капітал завтра! 
Формування економіки знань – один із найважливіших напрямів економічної політики в усіх розвинених країнах світу. У зв’язку з цим перед Україною постає завдання переходу до якісно нового, заснованого на знаннях етапу розвитку економіки. Напередодні Дня знань відділ періодики представляє ілюстративно-документальну виставку «Знання – капітал економіки».
 
Повнiше
 
фото  фото    фото    фото

 30 Серпня 


Долаємо труднощі разом

Тривають експрес-курси з вивчення англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку». Члени групи «Активуй англійську!» виконували лексичні вправи, спілкувалися в парах. Вчитель-інструктор курсів Тамара Гаврилюк готує цікаві завдання, перевіряє вимову, скеровує навчальний процес.


фото  фото  фото  фото  фото  фото


 30, 31 Серпня 


Співробітники ДОУНБ (Абраїмова Т. О., Крупій Г. Я., Литвиненко Н. Г., Кучугурна Г. Г., Неділько М.Я., Шилкіна М. В., Савченко І. Є.) відвідали центральну міську бібліотеку м. Нікополь, ознайомилися з практикою роботи, відвідали краєзнавчий музей. Колеги презентували використання інноваційних  форм і методів роботи бібліотеки. Цікавим був досвід роботи з волонтерами, який тісно пов’язаний із краєзнавством, а також проектна діяльність бібліотеки.
У рамках проекту «Електронний каталог» було встановлено програмне забезпечення  та проведено семінар-тренінг зі  створення електронного каталогу на книжкові фонди та з формування зведеного краєзнавчого каталогу статей із періодичних видань. 
 
Повнiше
 
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото


 31 Серпня 


Війна і мир

У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали прекрасну екранізацію роману американського письменника Чарльза Фрейзера «Холодна гора». До речі бібліотека має два примірника цієї книги.
Фільм «Холо́дна гора́» (англ. Cold Mountain, 2003) – це військова драма режисера Ентоні Мінгелли за участі Джуда Лоу, Ніколь Кідман, Рене Зеллвегер, а також Філіпа Сеймур Хоффмана, Наталі Портман, Дональда Сазерленда. Фільм був номінований на сім номінацій на премію «Оскар» (переміг в номінації «найкраща акторка другого плану») у 2004 році.
Після перегляду схвильовані члени кіноклубу обговорювали побачене, обмінялися враженнями і емоціями англійською мовою. Наші австралійські гості пані Ірина та пан Ерік Кнелер із задоволенням модерували обговорення фільму.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека