Протягом мiсяця 


Подорожуємо віртуально і святкуємо разом

В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" розгорнуто книжкову виставку "День незалежності в США". Всі ці яскраві книги - дарунок Посольства США в Україні.
Виставка буде цікава всім відвідувачам бібліотеки, які вивчають англійську мову в групах, або самостійно, і хочуть знати більше про США, про географію і природу країни, про життя звичайних людей.

фото  фото  фото


 Протягом мiсяця 


 «Квіти – посмішка природи» 

Ось і прийшла довгоочікувана пора літа. Під променями сонця галявини, газони сяють золотисто-жовтим кольором. Яскрава, соковита зелень розфарбовує дерева. На цьому жовто-зеленому тлі розпускаються лучними самоцвітами лілові герані, червоні гвоздики, строкатий іван-да-мар'я і багато інших красивих квітів. Над усім цим килимом, немов ожилі квіти, літають метелики. Літо — це час рослин і комах.  Саме час познайомитися з цим розмаїттям життя. Всім, хто цікавиться квітами у патентно- технічномку відділі була розгорнута виставка «Квіти – посмішка природи»

 
Повнiше
 

 Протягом мiсяця 


Калейдоскоп новинок

У патентно-технічному відділі відвідувачі знайомилися з новими книгами, з історії костюму, моди, краси, кулінарії, інтер'єру, рукоділля, фотографії , з періодичними виданнями з інтелектуальної власності представлених на виставці «Розмаїття нових видань».  


 Протягом мiсяця 


Призначаємо зустріч у бібліотеці
У патентно-технічному відділі мешканці міста із задоволенням відвідували «Коворкінг-офіс» де спілкувалися з друзями, презентували нові ідеї, створювали нові проекти.

фото  фото

 Протягом мiсяця 


Консультують у бібліотеці

У патентно-технічному відділі, у межах проекту «ДОУНБ - центр правової інформації», для всіх бажаючих мешканців нашого міста патентні повірені України надавали кваліфіковані консультації з питань інтелектуальної власності в інформаційно – консультаційному центрі відділу. 


 Протягом мiсяця 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Країна свободи.До Дня Канади".


 Протягом мiсяця 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "У боротьбі перетоплюється народ у націю...". До 125 - річчя від дня народження Євгена Михайловича Коновальця, українського війскового та політичного діяча, полковника армії УНР.


 Протягом мiсяця 


Літній бук-коктейль
Відділ абонемента пропонує Cocktail-book зі спекотної виставки місяця «Книжкове літо кличе на море та в село». Для тих, хто навіть не має змоги провести літо біля моря або боїться села, сільської праці рекомендуємо обрати цікавинки з нашого книжкового асорті, зануритися в спогади і уявити дитинство в селі, подорожі до моря, історії на морську тематику.

фото  фото  фото  фото


 Протягом мiсяця 


                    Знайомимось з видами та техніками мистецтва

 Протягом місяця у відділі демонструвалась книжково-ілюстративна виставка «Фреска: злет у вічність», яка познайомила наших відвідувачів із старовинною технікою настінного розпису, його видами, традиціями, роботами видатних  майстрів минулого, з прикладами оздоблення стін  в сучасних умовах із застосуванням нових матеріалів.


фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


А у нас спекотно! А у вас?
Літо у розпалі. Вже кілька років поспіль ми спостерігаємо спекотне літо на абонементі – спекотно від відвідувачів. Мабуть літо – краща пора для читання ! А ще – в прохолодному фойє бібліотеки дітлахи вже нудяться від мультиків, а душа малечі бажає руху та веселощів, вихід є - поєднати спорт з розвагами допоможе ігри Кінект. Джедайські бої, легке танцювальне диско, мотогонки та спортивні змагання – це на абонементі!

фото  фото


 2 Липня 


Святкові дати – День Дніпра в Україні і День незалежності в США

Члени англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» віддали належне славетній річці Дніпро, на берегах якої ми живемо: розглядали і обговорювали супутникові знімки Дніпра, вивчили багато термінів (дельта, притока, лиман, текти/впадати та і.н.). Ми порівняли український Дніпро та американську Міссісіпі,  зрозуміли їх значення для економіки відповідної країни. Члени клубу пригадали велику кількість річкових мостів у столиці України Києві та у Дніпрі, подивилися їх фото з Інтернету і пригадали декілька цікавих фактів про них.
Друга частина зустрічі була присвячена традиціям свята День незалежності США.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 2 Липня 


«Цвіркуни вчать англійську»

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" продовжує проект «Англомовний клуб для дітей молодшого шкільного віку «Цвіркуни вчать англійську» / Young speakers’ club “The Anglo-Grasshoppers”, де діти набувають базових мовних навичок.
Сьогодні члени клубу гортали бібліотечні книжки, передивилися декілька відео, повторили англійські слова, що означають кольори і вишикувалися у порядку кольорів веселки. Потім спробували спілкуватися в парах, використовуючи граматичні конструкції «Що тобі подобається робити?» і «Я маю протилежну думку».
Разом з професійними викладачами знання засвоюються добре!

фото  фото  фото  фото


 3 Липня 


Клуби працюють і влітку
 У спекотний літній вечір, на майданчику патентно-технічного відділу, відбулось зібрання молодих вчених у клубі "Південне сузір`я" на якому було презентовано відеоматеріали про майбутні будівельні зміни у нашому місці. 

фото  фото  фото

 5 Липня 


Ми любимо читати і читаємо такі книги….

Добігають кінця 10-тижневі експрес-курси з вивчення англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку. Члени групи "Активуй англійську! - 2" сьогодні розповідали одне одному які книги вони люблять читати і що знають про своїх улюблених письменників. Вчитель курсів Тамара Гаврилюк вправно модерувала спілкування, слідкувала за  вимовою і наголосами, підказувала за допомогою яких виразів ліпше висловити думки.
До групи додалися декілька нових членів. Було цікаво дізнатися більше про літературні вподобання юного Євгена-розумника.

фото  фото  фото  фото  фото


 5 Липня 


Директор бібліотеки Тітова Н. М. взяла участь у робочій нараді з питань аналізу виконання проекту: Електронна бібліотека «Культура України» та подальшої роботи над ним, а саме: удосконалення технології створення електронних копій друкованих документів, підвищення ефективності їх використання для розкриття фондів бібліотек, музеїв та архівів України, надання користувачам якісно нових можливостей роботи з інтегрованим інформаційним ресурсом. Нарада відбулася в приміщенні Національної парламентської бібліотеки (відповідно до наказу Міністерства культури України від 29.11.2011 № 1094/0/16-11, Національна парламентська бібліотека України очолює роботу по реалізації цього проекту).


 5 Липня 


  Видатні митці - гордість України

Співробітники відділу запропонували користувачам перегляд документів «Операторське мистецтво Юрія Іллєнка» (до ювілею відомого українського кінооператора і режисера ). Відвідувачі дізнались про творчу і особисту біографію Майстра, переглянули фотоальбоми з історії українського кіно, де розміщені матеріали про фільми, що знімав  Іллєнко, зацікавлені мали змогу подивитись улюблені фільми: "Білий птах з чорною ознакою", "Вечір на Івана Купала", "Тіні забутих предків" та ін., перечитати сценарій до фільму "Мазепа".


 6 Липня 


 Наповним піснею наш край квітучий! 

Широкий пісенний репертуар дніпропетровського композитора і співака Олега Мелещука вкотре розкрився на його творчому вечорі «Во власти музыки». Основною темою зустрічі стала презентація збірника пісень Олега Мелещука на вірші відомих дніпропетровських поетів: Миколи Мілаша, Лариси Третьяк, Дори Калинової, Лілії Ленської, Анатолія Канарського, Володимира Варнавського, Надії Філенко, Станіслава Дрожакова, Володимира Лукьяненка, Маргарити Бутеліної, Олександра Покровського, Степана Твердого, Володимира Бондаренка, Лариси Єловських.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9

 6 Липня 


Наукова фантастика у літньому кінозалі

У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали науково-фантастичну комедію «Робот і Френк» (англ. Robot & Frank, 2012).
Цей фільм – історія про зворушливу дружбу старого самотнього Френка і робота-компаньйона, якого йому подарували діти. Дія фільму відбувається в не дуже далекому майбутньому, роботи в домашньому господарстві – цілком нормальне явище. Оскільки головний герой Френк вважає себе людиною самостійною і не бажає, щоб за ним хтось або щось наглядав, він з побоюванням ставиться до подарованого робота.
Після перегляду члени кіноклубу обговорювали непросте питання створення штучного інтелекту, і дійшли думки, що створення його можливе, і що він буде відображенням  інтелекту тої людини, яка його створює.


фото  фото  фото  фото


 7 Липня 


Промова англійською – це ми вже вміємо!

На радість вчителю-інструктору Тамарі Гаврилюк члени групи «Базова англійська мова» підготували невеличкі промови на тему «Мій типовий день».
В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося восьме навчальне заняття другої групи проекту, для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання. Члени групи дуже різні за віком, але схожі у наполегливості, з якою оволодівають знаннями.
«Учні» вже знають основні правила читання голосних і приголосних звуків, можуть читати нескладні тексти, в змозі розповісти про себе, свій дім, свій типовий день, або сніданок.

фото  фото  фото  фото  фото


 7 Липня 


Світ як книга, і якщо ти не подорожуєш - ти читаєш всього одну сторінку.

Якщо ви любите подорожувати і хочете робити це часто, у вас є два варіанти: Щоразу звертатися до туристичної агенції. Або...

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 8 Липня 


Створюємо електронні каталоги 
Смт Петриківка розташована поруч з обласним центром, тому робоча група з реалізації регіонального проекту «Електронний каталог» швидко дісталася до бібліотеки, де провела черговий семінар-тренінг щодо створення електронного каталогу та використання АБІС «ІРБІС» для роботи зі створення електронного корпоративного каталогу «Дніпропетровщина». Невеликий колектив Петриківської бібліотеки із зацікавленням взяв участь у заняттях, бібліотекарі задавали питання, намагалися самостійно вносити інформацію до каталогу. Тренери сподіваються на швидкі та якісні результати від колег.

фото 1  фото 2  фото 3

 9 Липня 


Досліджуємо американське почуття гумору!

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося чергове засідання англомовного клубу «Добра розмова». Модератор зустрічі Тамара Гаврилюк завпропонувала цікаві зображення і складні питання для обговорення.

фото  фото  фото  фото


 9 Липня 


«Динамічна і комфортна англійська» – нам подобається!

Керівник інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" Світлана Усенко разом з волонтеркою центру викладачем англійської мови Олександрою Миргородською, використовують нові ігрові методики вивчення англійської мови, якими оволоділи на тренінгу в Американському домі / America House (м.Київ),  і знову провели зустріч в англомовному клубі у форматі «Швидка англійська».

фото  фото  фото  фото  фото


 11 Липня 


Валіза мандрів

 Що дають людям подорожі? Подорожі дають кожному те, чого він найбільше потребує. Подорожі – це не просто подолання простору, не тільки насичення новими враженнями і знаннями, це незмінна внутрішня трансформація. Розвиваючи літню тематику, бібліографи продовжують сезонний цикл книжкових інсталяцій. До уваги користувачів пропонується нова робота. Саме влітку ми збираємо валізи і рушаємо за новими відчуттями. Бібліотечна валіза мандрів – це звичайнісінька валіза, наповнення вкрай необхідними речами для відпустки у моря. І саме під час мандрів нам не обійтися без гарної книжки. Тому у валізі знайшлося місце путівникам по Сардинії, Кіпру, Грецьким островам і т. ін. Всі вони мають корисні посилання стосовно усіх аспектів відпочинку. Сподіваємося, що зерна «віртуальних бібліотечних подорожей» дадуть добрі сходи, а саме – поштовх нашим читачам. Вони відгукнуться на поклик серця і їх нестримно потягне в реальні мандрівки світом…

Фото1


 11 Липня 


Відділ періодики пропонує переглянути документально-ілюстративну виставку "Україна в глобальному екологічному просторі".

Екологія – це здорове життя людей, а тому й забезпечення гарного існування. Україна, на жаль, посідає не найкращу сходинку у рейтингу екологічного стану. Багато факторів впливало на погіршення стану екології в нашій країні за роки її існування.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 12 Липня 


Розповідаємо про свою роботу і професію

Добігають кінця 10-тижневі експрес-курси з вивчення англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку. Члени групи "Активуй англійську! - 2" сьогодні вчилися розповідати про свою роботу і професію.
Викладач курсів Тамара Гаврилюк вправно модерувала виступи, слідкувала за  вимовою і наголосами, підказувала за допомогою яких граматичних конструкцій краще висловити думки.
Спілкування у парах покращує навички спілкування англійською. Члени групи виконують всі завдання із задоволенням і гарним настроєм.

фото  фото  фото  фото  фото


 12 Липня 


E-демократія для суспільства

 Завідуюча сектором соціокультурних проектів та зовнішніх зв’язків Богомазова Анна взяла участь у ворк-шопі  "Моніторинг  визначення потреб цільової аудиторії. Практичні кейси", який проходив у місті Київ у рамках програми EGAP. Обговорювали розуміння суті е-демократії та е-послуг і визначали відмінності цих двох термінів. Після виступу керівника проекту EGAP Dnipro Сергія Довгополова провели практичні кейси, де визначили найбільш пріоритетну аудиторію, для якої е-демократія та е-послуги є невід’ємною частиною життя. Практичні наробки стануть у нагоді для подальшої розробки даного проекту.

фото  фото  фото  фото

 12 Липня 


Хмарні технології

На тренінгу школи комп'ютерних технологій, заступник директора з автоматизації бібліотечних процесів Ганна Крупій ознайомила з можливостями та використанням у роботі хмарних технологій. Колеги, вже сьогодні, заповнили статистичні дані у таблицю на гугл диску, створили документ та заповнили анкету.

фото  фото  фото

 13 Липня 


Цікаво про життя американської студентської молоді

У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали комедійний фільм про життя американської студентської молоді «Звіринець (англ. Animal House (1978).
Хлоп'ята одного з американських коледжів розділилися на два братства. В одне з них входять галасливі, веселі, дружні студенти, що завдають багатьох клопоту викладачам. Інше складається із пихатих і гордовитих дітей спроможних сімейств, справжніх снобів...
Після перегляду члени кіноклубу обговорювали побачене.

фото  фото


 14 Липня 


Моя чудова відпустка

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося дев’яте навчальне заняття другої групи проекту «Базова англійська мова», для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання. Члени групи дуже різні за віком, але схожі у наполегливості, з якою оволодівають знаннями. «Учні» вже знають основні правила читання голосних і приголосних звуків, можуть читати нескладні тексти, в змозі розповісти про свої рапження від відпустки, або канікул.


фото

 16 Липня 


 «Человек за бортом»
 
У відділі читальних залів відбувся музичний вечір пам’яті Володимира Семеновича Висоцького. 
Тисячі людей вважають Висоцького своїм улюбленим поетом, співаком, актором. За життя відомий діяч мистецтва ХХ століття написав понад 2000 віршів, знявся в 30 кінофільмах, записав 8 радіовистав, дав більше 3000 концертів. На захід завітали дніпропетровські поети, музиканти, шанувальники творчості кумира. Вів вечір дніпропетровський музикант та співак Олег Мелещук. 
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2

 16 Липня 


Маківка літа в англомовному клубі «Добра розмова»

Дізнатися більше про американський штат Гавайї, де полюбляють проводити літні відпустки багаті американці, та насолодитися етнічною музикою змогли члени англомовного клубу в інформаційно-ресурсному центрі «Добра розмова». Гавайська гітара і сталевий барабан – символи музики країн Карибського басейну. Після прослуховування разом перекладати тексти пісень групи «Пляжні хлопці».
У другій частині зустрічі згадували популярні літні маршрути в Україні. Зустріч дозволила учасникам описати свої літні канікули за допомогою популярних фраз у американській англійській. Члени клубу залишили бібліотеку у гарному настрої і з корисними знаннями.

фото  фото  фото  фото


 16 Липня 


На чисельні прохання наших відвідувачів – знову «Швидка англійська»

Волонтерка інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку", викладач англійської мови Олександра Миргородська, використовуючи нові ігрові методики вивчення англійської мови, якими оволоділа на тренінгу в Американському домі / America House (м.Київ, червень 2016 р.),  знову провела зустріч в англомовному клубі у форматі «Швидка англійська». Двохвилинне спілкування в парах, зміна партнера, зміна питання для обговорення - це швидко активує розмовні навички учасників.

фото  фото  фото  фото  фото


 16 Липня 


                    На заняття до "Art- резиденції"

 Відбувся майстер-клас з ораторського мистецтва (ведучий – В. Поляков). Учасники  вчилися декламувати вірші, промовляти скоромовки, проводити масовий захід.


 19 Липня 


  Під час літніх канікул

  До відділу на екскурсію завітали вихованці дитячого центру «Лавка чудес».  Дітей здивувала виставка мініатюрних книжок. А ще разом з бібліотекарями вони поспівали дитячих пісень.


фото  фото

 19 Липня 


Знавців англійської мови у Дніпропетровську побільшало!

Закінчила вивчати 20-ти годинний експрес-курс друга група «Активуй англійську». Під керівництвом бібліотечного працівника Тамари Гаврилюк, використовуючи американський підручник видавництва McMillan Language House, група, що вже мала базові знання з фонетики і граматики, подолала найбільш корисні і актуальні розмовні теми, вивчила нову лексику і граматичні конструкції, дізналися про тонкощі етикету і англійську ввічливість, оволоділа навичками світської бесіди.
Найбільш старанні учні групи отримали сертифікати.


фото  фото  фото  фото  фото  фото


 19 Липня 


Літні екскурсанти

Приміщення бібліотеки за адресою пр.Дмитра Яворницького, 18 відвідала група дітей з дитячого центру «Лавка чудес».
В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» їх дивували pop-up книжкою і настільною грою, що допомагає вивчити нові англійські слова. Діти подивилися корисний і одночасно розважальний мультфільм про правила поведінки у бібліотеці і про правила користування бібліотечними книжками.
Потім подивилися інтерактивне слайд-шоу «Дніпропетровськ – космічна столиця на Дніпрі». Діти дізналися чому наше рідне місто так називають, і як історія підкорення космосу відобразилася на топонімічній мапі міста. Діти активно відповідали на питання про назви вулиць міста і пам'ятників, приємно дивували обізнаністю, незважаючи на свій юний вік. І тепер знають набагато більше про назви вулиць міста і його відомих жителів.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 19 Липня 


Створюємо електронні каталоги
Цього дня робоча група, що реалізує регіональний проект «Електронний каталог», знову відправилася у відрядження на бібліотечному автомобілі. Наш водій мужньо подолав відстань у 142 км від Дніпра до Петропавлівки за дві години. Враховуючи «якість» доріг, особливо у с. Миколаївка, – це дуже швидко! 
Семінар-тренінг для працівників Петропавлівської центральної бібліотеки пройшов успішно. Колектив був мотивований до нової роботи і активно брав участь у тренінгу. Ця бібліотека стала сімнадцятою учасницею проекту, і ми сподіваємося на активну участь її колективу у створенні електронного каталогу на фонди бібліотек Петропавлівщини. 

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 20 Липня 


Хто знімає комедії краще?

У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали американський комедійний фільм з «Чоловік у червоному черевику» (англ. (1985). Цей фільм – американський варіант французського "Високого блондина у чорному черевику".
Фантастична, безглузда ситуація, в яку потрапив скрипаль-недотепа Річард Дрю була б жахливою, якби вона не була такою смішною.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 21 Липня 


Методична допомога публічним бібліотекам області
Синельниківська центральна районна бібліотека готується у жовтні прийняти колег-бібліотекарів відділів комплектування і обробки літератури та бібліографів міських і районних ЦБС сусідніх районів на обласний семінар-тренінг: «Інформаційно-бібліотечні ресурси: проблеми формування, використання, доступу».
 
Повнiше
 
фото 1

 21 Липня 


Четверта ластівка полишає гніздо. Вітаємо наполегливих!

Рік англійської мови в Україні триває. А в ДОУНБ, в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», продовжуються Експрес-курси англійської мови для всіх бажаючих. Чотири групи вже витримали 10-тижневе навчання і здобули бажані знання!
Сьогодні відбулося останнє десяте  заняття другої групи Експрес-курсу «Базова англійська» для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання. За 10 тижнів група початківців вивчила англійський алфавіт і вимову звуків, цифри, навчилася читати, вітатися, представляти себе і свою сім’ю, розповідати про свій дім, подорожі і хобі.
На останньому занятті члени групи вже були у змозі читати і розуміти тексти, виступати перед аудиторією.
Цей курс – лише перший імпульс на складному шляху вивчення англійської мови. Бажаємо нашим учням успіху!

фото  фото  фото  фото  фото


 21 Липня 


Літні розваги, що навчають

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» відвідали дві групи дітей з літніх таборів «Лелека» та «Лавка чудес».
Діти подивилися корисний і одночасно розважальний мультфільм про правила поведінки у бібліотеці, і про правила користування бібліотечними книжками.
Вивчили англійські назви улюблених фруктів. Поспівали разом з героями американських мультфільмів. Більш дорослі діти подивилися інтерактивну презентацію «Айра Олдрідж – американський друг Кобзаря» та дізналися більше про українського поета Тараса Шевченка, і чи знав він англійську мову.
Вся представлена інформація була адаптована відносно віку дітей, була навчальною і містила розважальні паузи. Сподіваємося на нові зустрічі в майбутньому.

фото  фото  фото  фото


 23 Липня 


 У відділі читальних залів відбулася презентація монографії Бескровної Олени Наумівни «Шолом-Алейхем», присвяченої творчості видатного єврейського письменника, який народився в Україні, тісно був зв’язанний з її життям та культурною спадщиною.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 23 Липня 


До Міжнародного дня дружби

Дізнатися більше про мистецтво написання листів на папері в час sms-ок, про книгу-розмальовку, що може стати другом дорослої людини у подорожі, або заспокоїти після важкого дня, про друзів-домашніх тварин змогли члени англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» напередодні Міжнародного Дня дружби (30 липня).
 Тварини – прекрасні друзі і супутники. Деякі люди обирають незвичайних тварин для товариських відносин.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 26 Липня 


Експрес-курси. Спілкуємося із задоволенням

В межах навчально-просвітницького проекту УкраїнаSpeaking та навчального бібліотечного проекту «Активуй англійську!» інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» розпочав заняття для нової третьої групи студентів.
Студенти дізналися про сучасні послуги бібліотеки, яка працює 24 години 7 днів на тиждень, бо має сайт і он-лайн каталог бібліотеки.
Тамара Гаврилюк розповіла студентам про заплановані заходи з нагоди «Року англійської мови в Україні» і проект #УкраїнаSpeaking, що допоможе всім бажаючим покращити знання англійської мови. Студенти познайомилися з книжковими колекціями центру і дізналися про можливість користуватися його безкоштовними ресурсами для вивчення англійської мови, відвідувати кіноклуб і клуб спілкування, про доступ до e-LibraryUSA, про корисність лексичних настільних ігор.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 27 Липня 


«Христофор Колумб: Відкриття нового світу»

У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали документальний фільм «Христофор Колумб: Відкриття нового світу» (англ. Christopher Columbus: The discovery of the new world).
Головним критерієм вибору фільму було бажання подивитися фільм без субтитрів, потренувати свої вуха.
Фільм переніс глядачів у середньовічну Європу, ми подорожували дорогами, які побудували римляни. Побачили морські порти, палаци, де Колумб чекав аудієнції з корполем і королевою Іспанії. Нас вразили прекрасні пейзажі і захоплююча історія пригод.
Після перегляду члени кіноклубу обговорювали побачене, обмінялися інформацією, що зрозуміли, уточнили факти біографії відомого дослідника.


фото  фото  фото  фото


 28 Липня 


Англійська фонетика для початківців

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося перше навчальне заняття третьої групи проекту «Базова англійська мова», для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання. Спека не завадила зібратися всім бажаючим. Зустріч була велелюдна завдяки вдало проведеній рекламній кампанії. (в группі – 51 чоловік).

фото  фото  фото  фото  фото


 30 Липня 


«Цвіркуни вчать англійську» -  The Anglo-Grasshoppers

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" продовжує зустрічі у «Англомовному клубі для дітей молодшого шкільного віку «Цвіркуни вчать англійську» / Young speakers’ club “The Anglo-Grasshoppers”.
Діти вчили нові слова по темам «Знайомство», «Я маю домашніх тварин» і «Мої улюблені фрукти», співали і пританцьовували разом з професійним викладачем, волонтером центру Олександрою Миргородською. Заняття відбувається у комфортній для дітей формі – мами дітей знаходяться поруч під час заняття, отримують роздруківку з вивченою лексикою і можуть дома повторювати вивчений матеріал.

фото  фото  фото  фото  фото


 30 Липня 


Динамічна англійська. День ігор у бібліотеці

Рік англійської мови в ДОУНБ триває!
Сьогодні члени клубу «Добра розмова» мали зустріч у нетрадиційному форматі – вони засвоювали і обговорювали нову інформацію в ігровій формі.
«Швидка англійська» базувалася на граматичній конструкції «Я би краще волів..».
«Чотири кути» змусила задуматися про життєві уподобання і розділила групу на 4-ри команди. Серед багатства, популярності, любові члени групи найбільш частіше обирали «вдачу».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека