Протягом мiсяця 


«Лялька в національному костюмі»

Це виставка робіт учнів школи СЗОШ№141, яку розгорнуто у відділі документів іноземними мовами. Діти продемонстрували надзвичайну фантазію та навички у виготовленні ляльок в костюмах України, Німеччини, Великої Британії, Америки. Є на виставці навіть Північно-американські індіанці, Мері Поппінс, як символ Англії, та безліч українок та українців. Костюми  пошиті із тканини,  сплетені з ниток, прикрашені намистами і віночками.  Виставка дуже яскрава і привертає велику увагу користувачів.
фото  фото  фото  фото  фото  ф  фото


 Протягом мiсяця 


 Бібліотека навчає

Щовівторка і щочетверга у патентно-технічному відділі для людей похилого віку проводились безкоштовні заняття з опановування знань з комп’ютерної грамотності.

 Протягом мiсяця 


 Бібліотека консультує

Щодня у патентно-технічному відділі, в іформаційно – консультаційному центрі, у межах проекту «ДОУНБ - центр правової інформації», громадяни нашого міста отримували кваліфіковані консультації патентних повірених України з питань інтелектуальної власності.


 Протягом мiсяця 


                      Талант розквітає весною

   Традиційно у перший місяць весни ми знайомимо наших відвідувачів з творчістю талановитих жінок. Цього року у нашій залі представлені роботи студенток театрально-художнього коледжу, майбутніх дизайнерів з книжкової ілюстрації до творів М.Гоголя, М. Булгакова, І.Франка та ін.


фото  фото  фото  фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


Рік англійської мови триває: Весна у Сполучених Штатах Америки

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» експонується книжково-ілюстративна виставка «Весна у Сполучених Штатах Америки», яка присвячена Місяцю жіночої історії в США і Міжнародному жіночому дню, який люблять святкувати в Україні. Виставка знайомить відвідувачів з видатними жінками, що залишили свій слід в політичній, культурній та спортивній історії Америки. Це і перші леді США, і борці за права жінок, і борці за знищення рабства,  письменниці і поетки, журналістки, медики, спортсменки, вчителі, музиканти, представниці національних меншин і просто красиві жінки.
Жіночі портрети представлені на тлі чудової весняної природи США. Краєвиди з національних парків, квітучі гірські долини, захоплюють.

фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 Протягом мiсяця 


  Читай, формат не має значення

  У межах проекту «Книга посеред нас» представлено книжкову експозицію «Читай, формат не має значення», на якій представлені різноманітні книги різні за розміром і виглядом: від видань-гігантів, до малесеньких, менших, ніж коробка сірників, на паперових носіях та аудіо книги. На виставці можна побачити унікальні експонати із фонду бібліотеки та приватних колекцій наших постійних багаторічних читачів: Лілії Павлівни Куліш, Лариси Григорівни Шматкової, Валентини Григорівни Ромадіної.


фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


"Коворкінг-офіс"-вільний простір для спілкування

На майданчику патентно-технічного відділу, у «Коворкінг-офісі», у невимушеній обстановці, у вільному та комфортному просторі, з доступом до WI-FI за горнятком кави, або чаю проходили зустрічі молоді, створювались нові проекти.

 Протягом мiсяця 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Тарас Шевченко як маляр".

ФОТО  фото  фото


 Протягом мiсяця 


Протягом місяця співробітник відділу документів іноземними мовами Дрозд І.В. допомагала іноземним студентам   НГУ з Анголи у підготовці до університетського фестивалю російської мови. Для участі  в фестивалі вони вивчили пісні російською мовою «Берега» та українською мовою «Розпрягайте, хлопці, коні». Хлопцям дуже сподобалося співати нерідними для них мовами. У них це виходило дуже добре і всі отримали море позитиву від цього спілкування. Репетиції проходили у відділі документів  з питань мистецтва.
фото  фото  фото  фото


 Протягом мiсяця 


2016 - рік англійської мови в Україні. Поспішайте! Долучайтесь! Скористайтесь цікавими пропозиціями! 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 1 Березня 


Відбулась виробнича нарада за підсумками роботи ДОУНБ у 2015 році, що вже традиційно була представлена у форматі «Печа-куча». Після звіту адміністрації, що був представлений директором бібліотеки Н. М. Тітовою, кожен відділ, використовуючи мультимедійну презентацію, мав змогу представити яскраві моменти та творчі доробки свого відділу у звітному році. По закінченню виступів відділів слово було надано голові профспілки ДОУНБ К. Ю. Сохромовій, яка звітувала перед колективом за 2015 рік, були відзначені нові ветерани бібліотеки, а також колектив напередодні 8-го березня отримав подарунки. Наприкінці зустрічі були підведені підсумків та відбулось вручення відзнак, грамот, подяк.


 З 1 по 4 Березня 


Підвищуємо свій професійний рівень!

В смт. Славському відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: європейські орієнтири» під патронатом Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та Української бібліотечної асоціації, в якій брала участь Шилкіна М.В., провідний бібліотекар відділу документів іноземними мовами, керівник центру європейської інформації.  
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 2 Березня 


«Жіноча доля…Хто її розкаже» 

Свято 8 березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Це свято весни, натхнення, світлих емоцій і, звичайно, самих чудових, найулюбленіших жінок! Для дорогих мам, сестер і подруг прозвучали найкращі пісні у виконанні Олега Мелещука у музично-поетичному вечорі«Жіноча  доля…Хто її розкаже».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 2 Березня 


Чи варто шукати ідеальних жінок?

У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» для всіх бажаючих покращити рівень знання англійської було запропоновано переглянути та обговорити американську комедію з елементами фантастики «Степфордські дружини» (англ. , 2004).
Цей фільм екранізація роману Айри Левіна про таємні мрії чоловіків – про ідеальних жінок. Під час обговорення фільму кожен член кіноклубу мав нагоду висловити своє ставлення про пошуки ідеальних жінок і чоловіків.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото


 2 Березня 


Книжкова виставка «Читаймо мовою Шекспіра», що відкрилася в центрі художньої літератури, дасть можливість не тільки зануритися у світ англійської літератури, а й збільшити словниковий запас та покращити граматику.  При виборі класичної  літератури треба звернути увагу, що більшість  класиків писали старо-англійською мовою, що ускладнює  читання.  Але і серед них можна знайти авторів, що підійдуть тим, хто щойно почав вивчати англійську мову або знає її на середньому рівні. 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 3 Березня 


 Круглий стіл для винахідників Дніпропетровщини

На жаль, постать відомого українця, активного наукового та суспільно-громадського діяча, видатного дослідника українського козацтва, фольклору та етнографії – Дмитра Яворницького залишається маловідомою широкому загалу. Щоб пізнати про життя та про діяльність Дмитра Івановича Яворницького краще, в патентно-технічному відділі було проведено круглий стіл не тему: «Дмитро Яворницький – ім’я, овіяне легендами», у межах регіонального проекту бібліотек Дніпропетровщини «Читаємо разом.


 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото

 3 Березня 


 Друзі поруч

Пошук в Internet відкриває безліч ресурсів, але куди цікавіше пошук друзів у соцмережах. Учасники "Комп'ютерного лікнепу" створили акаунти у соцмережі та швидко розпочали пошук друзів та родичів, яких дуже давно бачили. Заняття принесло масу позитивних емоцій не лише учням, а й тренерам.

фото  фото  фото

 3 Березня 


   Віртуальне спілкування як альтернатива обмеженням

 В межах проекту «Бібліо-крило» у відділі абонемента відбувся комп'ютерний майстер-клас по роботі в соціальних мережах для людей літнього віку.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 3 Березня 


Книжкова вісімка весни

Кожна пора року має свою особливу атмосферу і свій, притаманний тільки їй, настрій. Після сірої зими ми завжди бажаємо чогось яскравого і освіжаючого, тим більше що й природа вже відігріває нас своїм яскравим сонечком. Ось і бібліографам спало на  думку порадувати користувачів ДОУНБ незвичайною книжковою інсталяцією.
Близько 100 книжок було викладено у формі великої кольорової вісімки. Це добірка з  книжок серії «100 великих», написаних різними людьми і в різний час. І хоча не всі вони – як  березневе небо – легкі і променисті, але неодмінно допоможуть Вам налаштуватися на оновлення життя і настання весни. Тільки читаючи правильні книги кожен зможе на собі відчути дух такої бажаної пори року!
Запрошуємо усіх бажаючих завітати  до ВНІіБ та  дізнатися, що стоїть за таємничою «вісімкою». Будьте впевнені – позитивні емоції Вам гарантовано!

Фото1


 5 Березня 


А Ви любите котів, як їх американці люблять?

Дізнатися більше про котячі  породи, що винайшли американці, можна було на  черговій суботній зустрічі членів англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку». Наші американський друг, волонтер містер Джейсон,  був нашим уважним слухачем і експертом. Існує чимало ідіом з використанням слова «кіт» як в англійській, так і в українській мовах. Відео про відомих мультиплікаційних котячих персонажів додало веселощів і гарного настрою кожному з присутніх.
Спілкування збагатило культурологічними знаннями та новою лексикою всіх учасників.
Кількість учасників заходу – 43 особи.

фото  фото  фото  фото  фото


 9 Березня 


Пошуки ідеальної жінки продовжуються

На честь Міжнародного жіночого дня в кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали фільм «Дівчина моїх кошмарів» (англ. The Heartbreak Kid, 2007). Цей фільм – пародійна комедія про хлопця, який щойно одружився, абсолютно впевнений у тому, що «відхопив» ідеальну жінку, але під час медового місяця зустрічає іншу, трохи більш ідеальну…
Після перегляду члени кіноклубу обговорювали побачене, ділилися власним досвідом.


фото  фото  фото  фото


 9 Березня 


Шевченкова доля у книгах та кіно
У відділі абонемента відбувся бібліотечний урок для школярів під назвою «Тарас Шевченко в кадрі», присвячений річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 10 Березня 


Будь, Україно, енергетично незалежною !

 В відділі періодики організована документально-ілюстративна виставка «Енергетична незалежність – незалежність держави».

 
Повнiше
 
Фото  фото  фото  фото

 10 Березня 


Сакральні вареники на Масляну
Чергова святкова зустріч бібліотекарів відділу абонемента з підопічними центру соціального обслуговування Амур-Нижньодніпровського району була присвячена святу Масляній.   
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 10 Березня 


Продовжується оптимізація роботи щодо створення електронних каталогів в публічних бібліотек області. Семінар-практикум з цього питання пройшов в ЦБС м. Марганець. В центральній  бібліотеці  ім. М. Островського спеціалісти Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія  заступник директора з автоматизації бібліотечних процесів Г.Я. Крупій, зав. відділом наукового опрацювання  документів та організації каталогів Н.Г. Литвиненко, заст. директора з наукової роботи Т.О. Абраїмова  працювали зі спеціалістами-марганчанами  в двох напрямках: технологія створення електронного каталогу  і методика використання електронних каталогів бібліотек. 

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8

 10 Березня 


Професійні поради

На останньє заняття з комп'ютерного лікнепу завітала працівник відділення Приватбанку. Вона ознайомила учасників тренінгу з можливостями інтернет- банкінгу Приват 24. Присутні мали змогу зареєструватися, та отримали можливість користуватись усім спектром послуг, який надає цей сервіс. Це і переказ грошей, оплата комунальних послуг, замовлення білетів, та ще багато чого.

фото  фото  фото

 10 Березня 


Поліція, влада, громада: між надіями та сподіваннями

У відділі абонемента в межах проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи національної поліції» відбулась зустріч у форматі круглого столу на тему «Відновлення довіри громади: між надіями та сподіваннями» за участю представників патрульної поліції, влади, закладів освіти та мешканців житлового масиву Калиновський.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 10 Березня 


На підтримку Року англійської мови в Україні

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося перше навчальне заняття першої групи проекту «Базова англійська мова», для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання голосних і приголосних звуків. Під час заняття Тамара Гаврилюк, бібліотечний працівник і викладач, використовувала сучасні ресурси: граматичні таблиці з американських підручників, що є дарунками Посольства США в Україні, відео з YouTube, мультимедійне обладнання, підключення до Інтернету. Для практики читання використовували картки настільної гри «Boogle».
Всі учасники клубу з вивчення основ англійської мови збагатилися новою корисною лексикою та зарядилися оптимізмом, що б долати шлях вивчення іноземної мови. (Кількість учасників заходу – 14 осіб).

фото  фото  фото  фото  фото


 10 Березня 


Знайомство студентів з проектом УкраїнаSpeaking. «Швидка англійська»

В межах навчально-просвітницького проекту УкраїнаSpeaking відділ документів іноземними мовами ДОУНБ та інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» розпочали новий навчальний проект «Активуй англійську!» для студентів дніпропетровських вузів.
Студенти дізналися про сучасні послуги бібліотеки, яка працює 24 години 7 днів на тиждень, бо має сайт і он-лайн каталог бібліотеки.
Керівник центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко розповіла студентам про заплановані заходи з нагоди «Року англійської мови в Україні» і проект #УкраїнаSpeaking, що допоможе всім бажаючим покращити знання англійської мови.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 11 Березня 


Чергове підвищення кваліфікації у «Школі професійного зростання» було присвячене ряду цікавих та актуальних тем. Завідуючі відділами та провідні фахівці ознайомились з підсумками досліджень «Використання документального фонду ДОУНБ за окремими видами видань у період 2011 - 2014 роки» та «Що читали читачі бібліотеки у 2015 році» Абраїмова Т.О.
З перспективними напрямками науково-дослідної роботи ДОУНБ в 2016 році та основними акцентами до річного плану роботи ознайомила присутніх Абраїмова Т.О. Зайцева Т.Я. розповіла про активну роботу по створенню «Хроніки культурного життя Дніпропетровщини. Інформаційний огляд». Цікавим та корисним стало повідомлення про участь у  міжнародному семінарі «Оцінка результатів діяльності бібліотеки та форми професійної мотивації бібліотекарів», що представила Шевченко О. В. На завершення всі присутні із задоволенням взяли участь у презентації книжково-документальної виставки «Дмитро Яворницький - ім’я, овіяне легендами».

 11 Березня 


Відкриття регіональної кампанії «Дмитро Яворницький –  ім'я, овіяне легендами» відбулося з презентації виставки. Для бібліотечної спільноти завідуюча краєзнавчим відділом І.С. Голуб презентувала виставку-портрет, присвячену життю та діяльності видатного діяча Придніпров’я. Виставка складається з V розділів, які представляють багатогранну діяльність і особистість Д. Яворницького.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 11 Березня 


BiblioStopFake

Адміністрування сторінок в соціальних мережах
На друге заняття зібрались не тільки студенти радіоприладобудівного коледжу, а й долучились також колеги з бібліотек навчальних закладів. Темою заняття було адміністрування офіційних сторінок в соціальних мережах. Ця тема стала цікавою для колег, бо вони роблять перші кроки у роботі з соціальними мережами. А, отже, поради від тренерів їм стали в нагоді. На тренінгу була використана презентація Лідії Поперечної, яку вона презентувала у Харкові на тренінгах з бібліотечної журналістики.


фото

 12 Березня 


Весняна розмова про жінок

Зустріч членів англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» була присвячена весні і чарівним американським жінкам, на честь яких березень в США названо Місяцем жіночої історії.
Наш американський друг Джейсон Раш, що із задоволенням відвідує бібліотеку і як волонтер допомагає всім охочим покращувати навички спілкування англійською, був експертом дискусії.
Група переглядала відео і слайди, вивчила нові слова, відповідала на питання модератора зустрічі Тамари Гаврилюк.
Захід доповнювала книжково-ілюстративна виставка "Весна в США".
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 13 Березня 


  Кіно в бібліотеці

  Відбулося засідання Кіноклубу у новому форматі. Тема, на яку завітали зацікавлені кіномистецтвом - «Італійське кіно: вчора, сьогодні, завтра». Викладач Артур Гуртовець  підготував кіно екскурс за сторінками історії італійського кіно, учасники клубу, спілкуючись, згадали знакові стрічки видатних режисерів, розповіли про свої улюблені  фільми, представили мультимедійні презентації. Завідуюча відділом мистецтв Світлана Пономаренко познайомила присутніх з інформаційними можливостями сучасної бібліотеки та з оглядом літератури «Відомі обличчя кіно Італії».


фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 14 Березня 


«Шляхами Кобзаря»

Літературна подорож «Шляхами Кобзаря», щодо перебування Тараса Григоровича Шевченка на Катеринославщині та художніх осяянь того часу відбулася в рамках проекту «Відкриваємо Україну разом  з відомими та успішними!» у відділі читальних залів. Стосовно фактів перебування Шевченка на Катеринославщині, прямих документальних свідчень майже не існує. Але фонди бібліотеки, мають дослідження Дмитра Красицького, Петра Богуша, Іллі Кацнельсона та Петра Жура, які впевнено посилаються на факти, що підтверджують цю подорож. Саме про ці факти і йшла мова під час проведення заходу для студентів ДНУ імені Олеся Гончара, ДПК ДНУ та ВПУ №17.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 15 Березня 


Свято весни триває

Позитивні емоції отримали в подарунок, до 8 березня, члени профспілки КЗК "ДОУНБ", відвідавши концерт у будинку органної та камерної музики і переглянувши комедійний фільм у кінотеатрі.


фото  фото  фото

 15 Березня 


Експрес-курс «Активуй англійську!» для студентів / «Activate English»

Розпочалися заняття з англійської мови для групи, ядро якої складає студентська молодь. Ця група вже має базові знання, то ж ми із задоволенням допоможемо їх активувати і покращити розмовні навички.
Щовівторка, о 16-00 на них чекає працівник інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" Тамара Гаврилюк з цікавими завданнями та ілюстраційним відео.
Але без зошита і наполегливого повторювання не обійдеться!
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 15 Березня 


"Видатні імена Придніпров’я"

В рамках програми «Плекаємо патріотів» відбулася інформаційна година для вчителів музики, на якій слухачі дізналися про інформаційні та ресурсні можливості ДОУНБ. Співробітник краєзнавчого відділу представила добірку матеріалів про видатних композиторів та музичних митців Дніпропетровщини, адже, як відомо, з любові до рідного краю та поваги до власної культури і починається виховання патріотизму та громадянської свідомості у підростаючого покоління. У межах заходу співробітники відділу періодики навчали методиці пошуку інформації в електронному каталозі, що міститься на web-сайті ДОУНБ, а також ознайомлювали слухачів з тематичними сторінками сайту, які можуть бути корисні в роботі.

фото1  фото2  фото3


 15 Березня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Скарби книжкового фонду. До Всесвітнього дня поезії".

фото  фото  фото


 15 Березня 


Вплив на свідомість від шпальти до шпальти
Співробітник відділу абонемента здійснив візит у школу №47, де, в межах проекту «Справа. Вголос-2», що реалізується у співпраці з ДОМГО «МІКС», провів тренінг з медійної грамотності для учнів 9-го класу.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото


 16 Березня 


 «Почни своє життя сьогодні»

В наші дні під вплив стресу щодня потрапляють практично всі люди, незалежно від віку та способу життя. Ті, хто менш стійкий до таких ситуацій, впадають в депресивні стани, які можуть тривати роками, почувають себе нещасними і виснаженими. Проте зневірятися не варто, стверджує у своїй лекції «Почни своє життя сьогодні» біотерапевт Тетяна Миколаївна Шайтанова (проект «Бібліотерапія»).
 
Повнiше
 
фото 1

 16 Березня 


 «Відкриваємо Україну разом з відомими та успішними!»

Інформаційні та ресурсні можливості ДОУНБ, в рамках програми «Плекаємо патріотів», було представлено під час інформаційних годин для вчителів математики і фізики та бібліотекарів інституту післядипломної педагогічної освіти.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 16 Березня 


Медіа-клуб Docudays UA
"Ромська мрія"
Ми знаємо про них багато всього, але чи все? Життя ромського табору закрите від очей "чужака", а про їхні мрії ми навіть і не здогадуємося. Водночас є роми, які не просто мріють, а втілюють ці мрії в життя...

 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 16 Березня 


Герой у несподіваних обставинах

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення кінофільму англійською мовою шпигунського трилер «На північ через північний захід» (англ. North by Northwest, 1965), видатного кінорежисера Альфреда Гічкока.
Фільм цікавий для перегляду, бо входить до списку найкращих фільмів усіх часів і усіх народів і з 1995 року зберігається як культурна пам’ятка у Бібліотеці Конгресу США. Пригоди головного героя, якого грає видатний актор Кері Грант, відбуваються на тлі відомих американських пейзажів. Ми бачимо гори Південної Дакоти, і, навіть, унікальний монумент на честь американських президентів – Гору Рашмор.
Після перегляду фільму члени кіноклубу поділилися своїми враженнями від побаченого. Фільм сподобався, було цікаво побачити сміливого героя, що діє рішуче у несподіваних обставинах.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 16, 18 Березня 


 Бібліотечна зупинка

У відділі читальних залів для учнів 1-х та 2-х класів НВК-ліцей №100 відбулися бібліотечні уроки «Книжкова країна», «Книга  – міст у світ знань», «Книжковий дім – бібліотека».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 17 Березня 


На підтримку Року англійської мови в Україні. Базова англійська.

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося друге навчальне заняття першої групи проекту «Базова англійська мова», для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання голосних і приголосних звуків. Під час заняття Тамара Гаврилюк, бібліотечний працівник і викладач, використовувала сучасні ресурси: граматичні таблиці з американських підручників, що є дарунками Посольства США в Україні, відео з YouTube, мультимедійне обладнання, підключення до Інтернету.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 18 Березня 


У секторі художньої літератури розпочав свою роботу «Куточок з питань працевлаштування» для мешканців міста які шукають роботу. Він складається з комфортного та зручного місця для самостійної роботи на комп’ютері з виходом в Інтернет та стенда «Шукаємо роботу разом з бібліотекою», де усі охочі знайдуть для себе корисні та актуальні поради з працевлаштування. Тут є можливість шукати вакансії на веб- ресурсах та брати участь у он-лайн курсах перекваліфікації, розміщувати резюме, проходити скайп-співбесіду з роботодавцем тощо. Крім того, поради бібліотекаря-консультанта зорієнтують в різноманітних веб-сайтах для пошуку роботи, допоможуть скласти резюме та супровідний лист та багато іншого.
фото 1  фото 2


 18 Березня 


Stop Fake

Офіційні сторінки у соціальних мережах

На чергове заняття з медіаграмотності бібліотекарі з навчальних закладів та студенти радіоприладобудівного коледжу завітали до регіонального тренінгового центру, щоб на практиці закріпити теоретичні знання, які вони отримали на попередньому занятті. Результатом практичних занять,стала реєстрація офіційної сторінки бібліотеки в соціальній мережі Facebook. 
Робота у соціальних мережах зараз набуває зовсім нового змісту. З'являються нові правила та алгоритми, бо працюючи з офіційними сторінками треба пам'ятати, що їх прирівняно до засобів масової інформації. Та перш ніж публікувати ту чи іншу інформацію треба перевірити її достовірність, не порушивши авторсього права. Саме про це буде йти мова на наступних заняттях, які проходитимуть у РТЦ кожної п'ятниці.

фото

 19 Березня 


 Філософія - авантюра духу чи літургія змісту?
Це полемічне питання стало предметом філософського столу, який пройшов на засіданні клубу «Захопленість» у відділі абонемента.    
 
Повнiше
 
фото  фото  фото


 19 Березня 


А Ви любите кіно, як ми його любимо?

В англомовному клубі «Добра розмова», що щосуботи збирається в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», обговорювали найулюбленіше з сучасних мистецтв – кіно.
Щоб активізувати розмовні навички згадали потрібну лексику, символи, пов’язані і створенням і переглядом фільмів (кінострічка, кінотеатр, поп-корн та ін.). Присутні познайомилися з книгами з фонду відділу, які надають інформацію про американських акторів і працівників кіноіндустрії. Найціннішою нам здалася книга "Мистецтво перегляду фільмів", в який наводяться численні аспекти і терміни, які знадобляться для детального аналізу фільму.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 19 Березня 


«Для мене, як і для кожного, найважливіше відгук душі моїх співвітчизників»
  Н. Ладоньщикова.

Поетичний вечір дніпропетровської поетеси та прозаїка Надії Ладоньщикової «Ракурс» зібрав друзів, колег та шанувальників творчості автора. Надія розповіла про своє життя, про творчість, про те, що її надихає писати і декламувала свої поетичні твори. Що вона в них висловлювала? Звичайно, думки та враження – глибоко суб'єктивні, свій власний погляд на філософський, психологічний, внутрішній світ людини, свій ракурс сприйняття дійсності.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 20 Березня 


Загадкова Японія

Мрії Дзіро про суші

Мрії Дзіро про суші це другий фільм з циклу документального  кіно про Японію, перегляд якого організований у співтоваристві з японським центром культури Fudoshinkan. 
На перший погляд це мав бути фільм про суші. Але він зовсім про інше.  


 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 21 Березня 


Бібліографічна лоція

 Бібліографи  - люди дуже допитливі, особливо коли мова йдеться про щось нове та цікаве. Саме це і підтвердили курси підвищення кваліфікації для бібліографів міських і районних ЦБС «Інформаційне та довідково – бібліографічне обслуговування користувачів: нові тенденції, нові вимоги і сучасні технології», які пройшли  у конструктивному руслі. Під час спілкування з колегами з області бібліографи ВНІіБ розповіли про власний досвід роботи зі створення різноманітних сучасних бібліографічних покажчиків. Особливу увагу було приділено новому  напрямку бібліографічної діяльності -  роботі у соціальних мережах. Дуже  жвавий інтерес викликала презентація, присвячена книжковим інсталяціям «Кольорові сезони книжкових інсталяцій: досвід роботи ВНІіБ ДОУНБ».

Фото1  Фото2  Фото3  фото4  фото5  фото6


 21 Березня 


Знайомство школярів з бібліотекою і проектом УкраїнаSpeaking

В межах навчально-просвітницького проекту УкраїнаSpeaking інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» зустрівся зі школярами ЗОШ №119. Учні дізналися про сучасні послуги бібліотеки, яка працює 24 години 7 днів на тиждень, бо має сайт і он-лайн каталог бібліотеки.
Керівник центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко розповіла школярам про заплановані заходи з нагоди «Року англійської мови в Україні» і проект #УкраїнаSpeaking, що допоможе всім бажаючим покращити знання англійської мови. Діти познайомилися з книжковими колекціями центру і дізналися про можливість користуватися його безкоштовними ресурсами для вивчення англійської мови, відвідувати кіноклуб і клуб спілкування, про доступ до e-LibraryUSA, про корисність лексичних настільних ігор. Також студенти подивилися рекомендаційне слайд-шоу,  присвячене висвітленню апробованих он-лайн ресурсів, таких як УкраїнаSpeaking, American English, Voice of America, SHAREAMERICA, English is fun та ін.

фото  фото  фото  фото


 21 Березня 


У відділі документів іноземними мовами розгорнуто виставку до Всесвітнього дня поезії «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Ці чудові слова належать Ліні Костенко, поетесі, письменниці, яка у березні відсвяткувала свій день народження (19 березня). Бібліотекарі постаралися представити свій багатомовний фонд через збірки поезій англійською, німецькою, французькою, іспанською, болгарською, вірменською, татарською та іншими мовами. Приходьте, читайте, захоплюйтесь!


фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 21 Березня 


Бібліотекарі Дніпропетровської ОУНБ підтримують рік англійської мови в Україні!
Ми із задоволенням прийняли естафету проекту «Display – кросинг». У відділі документів іноземними мовами відбулася презентація мобільної виставки «Книжковий Біг-Бен». Наша виставка своїми яскравими елементами та продуманим тематичним дизайном  максимально заохотить вивчати англійську мову.  Для початківців на виставці знайдеться безліч учбових матеріалів  як для вивчення граматики, так і для побудови речень для спілкування. Для тих, хто мріє удосконалити свої знання, стануть у пригоді книги мовою оригіналу. А для впевнених у собі шукачів пригод ми можемо рекомендувати яскраві атласи, змістовні путівники та детальні маршрути  для подорожей країнами Британської Співдружності. Цікавим доповненням до книг стала тематична виставка творчих робіт наших читачів. 

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8

 21 Березня 


У відділі періодики організовано ілюстративно-документальну виставку «Є товар – буде й покупець», в якій висвітлюються питання експортної політики України та особливості сучасного розвитку вітчизняних експортоорієнтованих галузей.
 
Повнiше
 


 21 Березня 


У відділі читальних залів відбулась інформаційна година «Берегині джерел Петриківки». На заході презентувався каталог Петриківського розпису «Джерела», демонструвалась мультимедійна презентація картин народних майстринь нашого краю з приватної колекції  В. Падуна і А. Пікуша. Відвідувачі дізнались про традиції петриківського розпису, про символіку та духовну єдність людини з природою. Особливо зацікавила розповідь художника В. Падуна про так звані в Петриківці «мальовки», які посідали визначне місце в інтер’єрі хати-мазанки.
фото 1  фото 2  фото 3


 21 Березня 


Увага! Display- кросинг! Ми долучилися!

У відділі документів іноземними мовами відбулася презентація мобільної виставки «Книжковий Біг-Бен». Наша виставка своїми яскравими елементами та продуманим тематичним дизайном максимально заохотить вивчати англійську мову. Для початківців на виставці знайдеться безліч учбових матеріалів як для вивчення граматики, так і для побудови речень для спілкування. 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 22 Березня 


Право у  дзеркалі життя

 Зараз кожному пересічному громадянину вкрай необхідно знати, як функціонує держава, як впливають на особу закони держави, як громадяни можуть впливати на політику і життя своєї громади і держави в цілому і де можливо отримати достовірну правову інформацію. У межах проекту «Правові знання для всіх і кожного» в ЦПІ відбулася правова зустріч  з вчителями історії, правознавства та суспільних дисциплін. Фахівці центру ознайомили освітян з правовими ресурсами та можливостями  ДОУНБ. Представник Управління праці та соціального захисту Кіровської районної ради провів юридичну консультацію за темою «Порядок призначення  і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та  сім’ям  з дітьми».


Фото1  Фото2


 22 Березня 


Презентація програми FLEX для школярів

До інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» завітала група учнів 8-го класу сусідньої ССШ №23 з поглибленим вивченням англійської мови. Для них Ольга Чичикало, учасниця і регіональний представник програми FLEX, провела презентацію.
Вона розповіла про критерії і етапи відбору на програму, поділилася власним досвідом як успішно їх подолати. Програма передбачає для українських студентів можливість навчатися в американській школі і жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 22 Березня 


Експрес-курс «Активуй англійську!» для студентів / «Activate English»

Продовжуються заняття з англійської мови для групи, ядро якої складає студентська молодь. Ця група вже має базові знання, то ж ми із задоволенням допоможемо їх активувати і покращити розмовні навички.
Модератор зустрічі Тамара Гаврилюк раділа з учнів, що виконують домашні вправи. Члени групи спілкувалися в парах на тему «Пояснити напрямок руху» та «Мій дім».
Т. Гаврилюк підготувала нову лексику по темі «Запитай дозвіл», присутні виконали нові вправи. Зошити наповнюються вправами, голови – знаннями.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 22 Березня 


З метою реалізації проекту щодо оптимізації роботи зі створення електронних каталогів  публічними бібліотеками області,  проведено семінар-практикум в центральній міській бібліотеці м. Кривій Ріг. В семінарі взяли участь спеціалісти відділів організації бібліотечних фондів, довідково-бібліографічного та інформаційних технологій. 
Повнiше
 
фото 1  фото 2


 22 Березня 


Комп'ютерний лікнеп 

Не втрачає своєї популярності проект "Комп'ютерний лікнеп", який в цьому році проходить не в два, як раніше, а в чотири етапи. Другий етап розпочато. Сформовані групи готові до навчання.

фото  фото

 22 Березня 


Українські вареники: від турецьких дюш-вара до полтавських галушок
Співробітники відділу абонементу провели інформаційно-пізнавальну годину «Все про українські вареники» для підопічних Індустріального територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 23 Березня 


Простір знань не знає меж

Головне, до чого треба прагнути сьогодні сучасній бібліотеці – це збільшення кількості молодих користувачів, які відчувають жагу до читання, а нам господарям книжкових скарбів є що їм запропонувати. Завідуюча відділом наукової інформації і бібліографії  Барабан І.В. з задоволенням відгукнулась на пропозицію кафедри соціально – гуманітарних дисциплін Дніпропетровського  державного університету внутрішніх справ прочитати декілька публічних лекцій за темою «ДОУНБ – найбільший інфополіс регіону». Перша зустріч з курсантами другого курсу, а  це майже 100 осіб, була присвячена  місцю бібліотеки в сучасному інформаційному просторі та її документально - інформаційним ресурсам.

Фото1  Фото2  Фото3


 23 Березня 


 «Поезія – як дзеркало душі»

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Всесвітній день поезії - це реальна можливість проявити свої творчі здібності, це можливість зібратися з шанувальниками поезії. Мешканцям нашого міста співак, музикант, поет Олег Мелещук подарував музично-поетичний вечір «Поезія – як дзеркало душі». 
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 23 Березня 


 «Поезія – це завжди неповторність»

Поезія - це частина людської культури. Поезія - це дар. Як небо, сонце чи дощ, як повітря ... Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги… Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права. Поетичний калейдоскоп «Поезія – це завжди неповторність» до Всесвітнього дня поезії, підготовлений студентами коледжу культури та мистецтва Логвіновою Оленою, Залогіною Олександрою та співробітниками читальних залів пройшов у ВПУ №17.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7

 23 Березня 


Соціальні мережі,та вся правда про неправду в Internet
Сучасні технології все щільніше заповнюють професійне середовище. Бібліотека не є виключенням, а скоріше навпаки, має бути у передових.Курси підвищення кваліфікації для бібліографів міських і районних ЦБС «Інформаційне та довідково – бібліографічне обслуговування користувачів: нові тенденції, нові вимоги і сучасні технології» пройшли у  Дніпропетровській ОУНБ.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 23 Березня 


Чи складно творити добро для людей?

Члени англомовного кіноклубу, що по середах гостинно відчиняє двері в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», обрали для перегляду фільм «Заїжджий двір шостого ступеня щастя» з колекції кращих фільмів Голівуду.
Фільм заснований на реальних подіях життя Гледіс Ейлуорд, сучасної святої, чия жага творити добро змусила її пройти півсвіту.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 23 Березня 


КОЖЕН ДЕНЬ - РЕАЛІТІ ШОУ ЗА ОСОБЛИВИМ СЦЕНАРІЄМ
 Про особливості роботи нових поліцейських сьогодні говорили у стінах відділу абонемента Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки, що на вул. Байкальській,78, після перегляду поліцейського реаліті "Патруль".

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 23 Березня 


«Швидка англійська - 2» для школярів

Рік англійської мови в Україні і в нашій бібліотеці триває! До дніпропетровського інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» завітали наші давні приятелі, учні сусідньої школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови.
Керівник центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко провела зустріч у формі «Швидка англійська» / Speed English. Ця форма клубної роботи рекомендована як найбільш корисна для активації лексичного запасу учасників. Школярі спілкувалися в парах, кожну хвилину змінювали партнера і починали обговорювати нову тему. Заздалегідь була підготовлена презентація зі слайдами по темі «Світська бесіда: Знайомство».
Молодь гуділа, наче бджоли у вулику, бо почувалася невимушено і розкуто. Чекаємо на нові зустрічі з учнівською молоддю!

фото  фото  фото  фото  фото


 24 Березня 


Клуб збирає друзів

  відбулося святкове засідання Клубу книголюбів «Літературна вітальня»  з нагоди 40-річчя від дня заснування. У залі зібралися: учасники клубу із багаторічним стажем, нові прихильники, друзі і партнери. Клуб отримав Подяку від міського голови Бориса Філатова «за сумлінну плідну просвітницьку діяльність, високу професійну майстерність, вагомий внесок у популяризацію літератури та художнього слова»...

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 24 Березня 


«Знайомство студентів Дніпропетровського Юридичного ліцею з проектом УкраїнаSpeaking»

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» відвідала група студентів Дніпропетровського юридичного ліцею.
Студенти подивилися мотивуюче відео, дізналися про сучасні послуги бібліотеки, яка працює 24 години 7 днів на тиждень, бо має сайт і он-лайн каталог бібліотеки.
Керівник центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко розповіла студентам про заплановані заходи з нагоди «Року англійської мови в Україні» і проект #УкраїнаSpeaking, що допоможе всім бажаючим покращити знання англійської мови. Студенти познайомилися з книжковими колекціями центру і дізналися про можливість користуватися його безкоштовними ресурсами для вивчення англійської мови, відвідувати кіноклуб і клуб спілкування, про доступ до e-LibraryUSA, про корисність лексичних настільних ігор.

фото  фото  фото


 24 Березня 


 Комп'ютерне життя

Можливість відвідувати заняття в комп'ютерній школі - це шлях до нового, цікавого життя, говорять учасники проекту "Комп'ютерний лікнеп". У дружній компанії однодумців, робляться перші кроки по засвоєнню роботи сучасних технологій. Міцно тримаючи мишку, вже створюються документи і папки, відкриваються файли. 

фото  фото

 24 Березня 


Рік англійської мови в Україні триває!

Керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко виступила перед слухачами курсів підвищення кваліфікації, головними бібліографами бібліотек Дніпропетровської області. У своїй промові вона зазначила необхідність планувати заходи і шукати волонтерів, знавців мови, для їх реалізації; запропонувала перелік тем, яким можна присвятити тематичні навчальні, або культурно-виховні зустрічі; назвала прізвища відомих американських письменників і художників; охарактеризувала типові форми заходів, такі як англомовний клуб, кіноклуб, лекція-презентація, музичний вечір, ігрова година; та популяризувала «бібліотечні велоперегони», які набирають популярності серед бібліотечної громади України.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 24 Березня 


На підтримку Року англійської мови в Україні

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося третє навчальне заняття першої групи проекту «Базова англійська мова», для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання голосних і приголосних звуків. Під час заняття Тамара Гаврилюк, бібліотечний працівник і викладач, використовувала сучасні ресурси: граматичні таблиці з американських підручників, що є дарунками Посольства США в Україні, відео з YouTube, мультимедійне обладнання, підключення до Інтернету. Всі учасники клубу з вивчення основ англійської мови збагатилися новою корисною лексикою та зарядилися оптимізмом, що б долати шлях вивчення іноземної мови.

фото  фото  фото


 25 Березня 


«Міжнародний досвід у допомогу студентам»

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася була зустріч зі студентами-першокурсниками Національного університету культури і мистецтв (спеціальність «Готельний бізнес») в межах багаторічного проекту «Міжнародний досвід у допомогу студентам».
Співробітник центру Тамара Гаврилюк запропонувала групі лекцію на тему «Корпоративна культура в готельному бізнесі США» та проілюструвала її відповідними відео. Студенти познайомилися з останніми тенденціями в галузі корпоративної культури всесвітньовідомих американських корпорацій, таких як мережі готелів "Marriot" і "Хілтон", культовою американською мережею кав'ярень "Старбакс", ресторанів "Chipotle".
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 25 Березня 


Biblio Stop Fake професійні майстер-класи
Набирають обертів майстер класи для бібліотекарів навчальних закладів Дніпропетровська. На черговому практичному занятті  було зареєстровано  три нові офіційні сторінки бібліотеки. Це велике досягнення для їх адміністраторів, бо вони взяли на себе великий, цікавий пласт роботи, а саме головне новий для них, та невідомий.  За короткий час вони опанували роботу у двох соціальних мережах. Попереду освоєння нішевих соціальних мереж, наповнення контентом сторінок, та залучення дописувачів їхніх спільнот. 

фото

 З 25 по 31 Березня 


  Театральні етюди

До  Міжнародного дня Театру у відділі розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Закулісся: ролі і долі театральних акторів», на якій представлені мемуари, книги спогадів, фотоальбоми, журнальні публікації про відомих улюблених патріотів театру. З наданих джерел відвідувачі дізналися кого з акторів називали українським Чарлі Чапліном, в кого із співачок був закоханий Фідель Кастро, що не пробачили відомому коміку Юрію Тимошенко (Тарапунька), як був пов'язаний з Україною Володимир Висоцький, хто був засновником дніпропетровського молодіжного театру та ще багато цікавого.


фото  фото  фото  фото  фото

 26 Березня 


Чи достатньо ми знаємо про права споживачів?

Рік англійської мови в Україні триває.
Члени англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» напередодні католицької Пасхи привітали своїх американських друзів, згадали традиції цього свята, познайомилися з новими членами англомовного клубу.
Головну тему для спілкування підказав День захисту прав споживачів (15 березня). Модератор клубу Тамара Гаврилюк підготувала цікаву інформацію про «корпоративну культуру» і «культуру організації», яка тісно пов’язана з правами споживачів послуг і товарів. Кожен мав нагоду поділитися своїми думками про атмосферу свого робочого місця, назвати проблемні моменти і шляхи їх вирішення.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 26 Березня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулося засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації релігієзнавців за темою: "TEMPLE (Храм споконвічного знання Бога)".


 27 Березня 


 «Аrt-резиденція у бібліотеці»

  відбувся майстер-клас для починаючих фотографів, який провів режисер місцевого телебачення ("51канал") Сергій Авраменко. Говорили про устрій фотоапарату, фотообладнання та мистецтво фотографії.


фото  фото  фото

 29 Березня 


Продовжується робота з реалізації регіонального проекту «Електронний каталог», якій передбачає створення електронних каталогів на книжкові фонди публічних бібліотек області та перехід на систему корпоративної каталогізації з формування зведеного краєзнавчого каталогу статей із періодичних видань «Дніпропетровщина» та розміщення цих ресурсів на сайті ДОУНБ. 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 29 Березня 


Медійна грамотність
Співробітник відділу абонемента здійснив візит до СЗШ № 47 з метою підвищення медійної грамотності школярів. Цього разу учні були запрошені до бібліотеки і працювали над відбором матеріалу в Інтернеті.

фото  фото  фото


 29 Березня 


Експрес-курс «Активуй англійську!» для студентів

Продовжуються заняття з англійської мови для групи, ядро якої складає студентська молодь. Ця група вже має базові знання, то ж ми із задоволенням допоможемо їх активувати і покращити розмовні навички.

фото  фото  фото  фото  фото


 30 Березня 


Чи все вміють мільярдери?

Члени англомовного кіноклубу, що по середах гостинно відчиняє двері в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», обрали для перегляду фільм «Давай займатися любов’ю» з колекції кращих фільмів Голівуду.
Це музичний фільм з чудовою інтригою – номінат премії Оскар.  В головних ролях відомі актори Мерлин Монро і Ів Монтан. Фільм про актрису і дуже багатого чоловіка, який мріє, щоб його покохали не за гроші, які він має. А чи вдасться це йому, Ви дізнаєтеся завітавши в центр «Вікно в Америку» і переглянувши фільм у зручний для Вас час на бібліотечних комп’ютерах.
Після перегляду присутні схвально висловилися про фільм, бо він їм подарував гарний настрій.

фото  фото  фото


 30 Березня 


Медіа-клуб Docudays UA
Коли-небудь ми станемо щасливими

На черговому перегляді документального кіно про права людини, у рамках проведення медіа клубу Docudays UA учні Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій подивились документальну стрічку "Коли-небудь ми станемо щасливими" польського режисера Павела Височанські. 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 30 Березня 


У відділі періодики відбулася презентація оновленої виставки  «Читати ці журнали – престижно».  
Повнiше
 
Фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 30 Березня 


Туристи з Павлограду досліджують Дніпропетровськ і бібліотеку

В межах заходів «Рік англійської мови в Україні»  інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» відвідують групи учнівської і студентської молоді, щоб отримати більше інформації про сучасні методики вивчення мови і отримати мотивацію це робити самостійно і щоденно.
Старшокласники з м.Павлоград завітали до бібліотеки і дізналися багато цікавого про безкоштовні ресурси центру, про клуби спілкування, про можливість долучитися до програм академічних обмінів молодих лідерів FLEX і потрапити на навчання до США. Працівники бібліотеки запросили молодь долучитися до бібліотечного сайту, он-лайн каталогу, сторінок у соціальних мережах, де є багато корисного для учнівської молоді.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 30 Березня 


Бібліотечні цікавинки для школярів

Підчас весняних канікулів бібліотеку відвідали шестикласники ЗОШ №58. В центрі «Вікно в Америку» вони познайомилися з проектом УкраїнаSpeaking, який дозволяє покращити знання англійської мови безкоштовно і отримати додаткову мотивацію до вивчення. Учні цього віку можуть спробувати долучитися до програми обмінів молодих лідерів FLEX і потрапити на навчання до США.
У відділі документів іноземними мовами молоді сподобалася виставка саморобних ляльок у костюмах народів світу та виставка-інсталяція «Книжковий Біг-Бен».
 
Повнiше
 


 31 Березня 


Посміхніться
Година гумору для літніх людей пройшла в територіальному центрі обслуговування Індустріального району.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 31 Березня 


Рухаємося далі з оптимізмом!

Рік англійської мови триває - бібліотечні заходи, йому присвячені, відбуваються, учасникам цікаво і несумно!
Групу початківців у дніпропетровському центрі "Вікно в Америку" сьогодні чекав приємний сюрприз - вони познайомилися з американцем містером Джейсоном, віталися з ним англійською, змогли назвати себе і відповіли на одне його питання "Що ви любите робити у вільний час". А це лише четверте заняття.

фото  фото  фото  фото

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека