Протягом мiсяця 


     Книга – синтез мистецтв

   У межах рекламно-навчального проекту «Книга в інтер’єрі» у відділі розгорнуто книжково-ілюстративну виставку     «Мистецтво книги».

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото

 Протягом мiсяця Бібліотека навчає
У патентно-технічному відділі, у рамках проекту «Школа з питань інтелектуальної власності», молодь отримувала знання у школі «чомучек». Грали у цікаві інтелектуальні ігри, зустрічалися з винахідником України Федорцем Сергієм Григоровичем, переглядали відеоролики про видатних українців.

фото

 Протягом мiсяця   Коворкінг-офіс у бібліотеці! 
 У патентно-технічному відділі мешканці міста із задоволенням відвідували "Коворкінг-офіс". Фрілансери презентували нові ідеї, створювали нові проекти.

фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


 «12 ідей на 12 місяців»

У патентно-технічному відділі експонувалась книжкова виставка-порада «12 ідей на 12 місяців» з якою відвідувачі мандрували у пошуках нових ідей, допомагала користувачам спланувати свій рік та подарувала багато різноманітних ідей та святковий настрій!


фото  фото

 Протягом мiсяця 


З Новим роком!
У патентно-технічному відділі демонструвалася книжково - ілюстративна виставка «Новорічно-різдвяний калейдоскоп» за допомогою якої користувачі здійснювали захоплюючу новорічну подорож у зимову казку та створювали святковий новорічний настрій.  

фото

 Протягом мiсяця 


Консультують у бібліотеці
 У патентно-технічному відділі, у межах проекту «ДОУНБ - центр правової інформації», для всіх бажаючих мешканців нашого міста патентні повірені України надавала кваліфіковані консультації з питань інтелектуальної власності в інформаційно – консультаційному центрі відділу.   

 Протягом мiсяця 


Читаємо у січня

У відділі абонемента були організовані дві книжкові виставки: «В єдності наша сила» до Дня соборності України та виставка книжкових новинок «Літературні спокуси» , які презентувалися на заходах та видавалися у вільному доступі. 

 
Повнiше
 
фото  фото

 Протягом мiсяця 


«Якщо Ви бажаєте навчатися в США»

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Якщо Ви бажаєте навчатися в США», на якій представлені рекламні матеріали, що були люб'язно надіслані бібліотеці американськими коледжами і університетами.
В першу чергу виставка буде цікавою і корисною для учнівської молоді, яка обирає професію і місце для її отримання.  Всі інші відвідувачі центру «Вікно в Америку», хто хоче здобути, або покращити освіту в США,  науковці, викладачі, юристи можуть дізнатися більше про кращі навчальні заклади, процедури реєстрації, терміни вступних іспитів, системи оплати за навчання, про студентські містечки – кампуси, популярні студентські види спорту та т.і.
Сміливі українці-апліканти можуть дізнатися про можливості отримання освітніх грантів в рамках різних програм, таких як Фулбрайт, IREX, стипендія Хампрі, FLEX.

фото


 Протягом мiсяця 


Америка стає зрозумілішою

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» на спеціальному новому обладнанні розгорнуто виставку плакатів «Америка 24/7», які подаровані бібліотеці Посольством США в Україні.
Яскраві зображення, дивуючи ракурси, панорами і портрети – це лише мала частина унікального проекту «Америка 24/7», коли в 2003 році 25 000 професійних фотографів і аматорів зробили за тиждень всебічну картину сучасної Америки. Видавництво DK надрукувало книгу/альбом з 1200 фотографій великим накладом, щоб кожна американська родина могла б його придбати и пишатися красою своєї країни.

фото


 2 Сiчня 


Музика лунає у бібліотеці

У сонячний та морозний день, члени англомовного клубу "Добра розмова" прийшли зігрітися у колі друзів до центру "Вікно в Америку та отримати нові знання з англійської мови. Наші американський друг, волонтер містер Джейсон,  був нашим уважним слухачем і експертом.
Зустріч була присвячена 100-річчю з дня народження Френка Сінатри. Цей геніальний американський співак, автор пісень, актор, продюсер і режисер відомий і популярний в Україні.
Присутні дізналися багато цікавих фактів з біографії відомої людини.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 4 Сiчня 


Христос рождається! Славімо його!

Різдво Христове –
найсвітліше і найрадісніше свято в році. Хоч зазвичай надворі зима й холодно, на серці у нас тепло: нас зігріває Любов, яку Бог виявив людству. Він, великий і всемогутній, став Немовлям, беззахисною Дитиною, щоб ми змогли Його полюбити й у Ньому знайти сенс свого життя. Відділ періодики пропонує переглянути ілюстративно-докуметальну виставку - "На Різдвяні свята всі ми радуймо!"
 
Повнiше
 
Фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 5 Сiчня 


«Різдвяні історії в українській та світовій літературі»
 
Різдвяна виставка - подорож представлена сторінками документів з фондів ДОУНБ, які знайомлять з великим християнським святом Народження Ісуса Христа. Різдво – свято миру, душевного спокою, відпочинку. Це одне з найсвітліших свят, яке всім християнським світом відзначається з особливим благовінням. Не випадково поети, письменники, художники звертаються знову і знову до теми Різдва.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2

 6 Сiчня 


Бібліотека відчиняє двері

Екскурсію відділами бібліотеки (за адресою К. Маркса, 18) провели співробітники бібліотеки для учнів 9-го класу КЗО СБШ №23 (класний керівник Закапко О. М.). Учні мали можливість ознайомитись з історією бібліотеки, її структурою, сучасними електрнними ресурсами головної книгозбірні регіону. Співробітники відділу періодики навчали присутніх методиці пошуку інформації в електронному каталозі, що міститься на WEB-сайті ДОУНБ, а також ознайомили з тематичними сторінками сайту, які можуть бути їм корисні у роботі.


Фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 6 Сiчня 


Шукали золото - знайшли кохання

В кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали фільм англійською мовою «Річка не тече назад» (англ. River of No Return, 1954).
Це – американський кінофільм-вестерн. Дія фільму відбувається у часи Золотої лихоманки. Фільм знято за участю голлівудського секс-символу Мерилін Монро. На час зйомок їй всього 28 років, вона чарівна,  у тому ж році її визнали найпопулярнішою актрисою року.
Сюжет абсолютно американський – приємна суміш вестерну і пригод. Він і зараз виглядає чудово – чисті кольори, шикарні краєвиди гірської Канади і Мерилін, в обтягуючих джинсах яскраво-синього кольору.
Після перегляду члени кіноклубу емоційно і завзято обговорювали побачене.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 9 Сiчня 


Про українське Різдво і українські традиції

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася чергова суботня зустріч членів англомовного клубу «Добра розмова», яка була присвячена знайомству з традиціями православного Різдва.
Це була гарна можливість дізнатися про український вертеп, його персонажі, традиційні різдвяні страви та вивчити нову лексику. Члени клубу мали завдання описати і пояснити символи православної ікони, що зображує народження Ісуса. Присутні читали і перекладали, відповідали на питання модератора зустрічі, дивилися релевантне відео.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 11 Сiчня 


У відділі періодики до 125-річчя від дня народження українського поета Павла Тичини оформлено виставку "Лицарь рідної мови".

 
Повнiше
 
Фото  фото  фото  фото  фото

 11 Сiчня 


А ви знаєте, що є таке свято, як Всесвітній День Дякую?

"Всесвітній День Дякую" у відділі документів іноземними мовами святкували разом з учнями 6-го класу  ССЗШ №141.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 12 Сiчня 


                     Зацікавились мистецтвом

  відбулася екскурсія до відділу для учнів СШ №23  під час якої присутні дізнались про сучасні бібліотечні послуги, ресурси та можливості . А також познайомились з творчими роботами дніпропетровської художниці С. Іванченко


 12 Сiчня 


«Мятежное дитя калифорнийской мечты»

До 140-річчя з дня народження американського письменника Джека Лондона  у відділі документів іноземними мовами було розгорнуто інформаційно-ілюстративну виставку «Мятежное дитя калифорнийской мечты». 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 12 Сiчня 


«Новорічна казка»

Новорічний концерт Олега Мелещука, який відбувся у відділі читальних залів, подарував шанувальникам музиканта нові пісні та святковий настрій. Але не забули присутні і про втрати. Минулий рік забрав у нас прекрасного артиста, письменника Станіслава Дрожакова. Станіслав Дрожаков проводив концерти, творчі вечори, офіційні церемонії, був членом регіональної спілки письменників Придніпров'я. Його пам'ять стоячи вшанували всі присутні, лунали присвячені йому вірші та пісні.

фото 1  фото 2  фото 3

 12 Сiчня 


Пізнаємо Америку. «Вашингтон – столиця США»

В межах навчально-просвітницького проекту «Пізнавай США» інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» відвідали школярі ЗОШ №141. Вони вже знайомі з сучасними послугами центру, знають про можливість користуватися його безкоштовними ресурсами для вивчення англійської мови. Їм випала чудова нагода познайомитися і поспілкуватися з носієм мови – американцем, волонтером центру містером Джейсоном.
Цього разу школярі подивилися тематичне слайд-шоу і дізналися багато цікавих фактів про столицю США – місто Вашингтон, яке назване на честь першого президента США Джорджа Вашингтона.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 13 Сiчня 


 «Спочатку було Слово»
 
Сто п’ятдесят років людство шукало взаємозв’язок між словом і свідомістю. Точніше, воно намагалося зрозуміти, як це відбувається. У своїй лекції «Спочатку було Слово» біотерапевт Тетяна Миколаївна Шайтанова (проект «Бібліотерапія») розповіла про творчу і руйнівну силу слова, про те, що не тільки людина наділена енергетикою, але й кожне її слово теж несе власний енергетичний заряд, який, так само, як і у фізиці, може бути тільки позитивний або негативний.

фото 1  фото 2  фото 3

 13 Сiчня 


Українські традиції та побут у кіно, книгах та житті.
Відділ абонемента розпочав цикл кінопереглядів «Кіно-тема» -  екранізацій відомих українських творів за проектом "Бібіло-крило". І перша кінозустріч - казкова стрічка, знята в 1961 році Олександром Роу, за мотивами оповідання Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». 
 
Повнiше
 
фото  фото


 13 Сiчня 


Психологія жіночої поведінки

Членам «Кіноклубу по середах»  в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» було запропоновано переглянути ретро-комедію «Філадельфійська історія» (1940).
Фільм створено за мотивами п'єси Філіпа Беррі. Оглушливий успіх бродвейського спектаклю додав популярності фільму, який отримав дві нагороди американської Кіноакадемії «Оскар» (за сценарій Доналда Огдена Стюарта і за акторську роботу його однофамільця Джиммі Стюарта).
Після перегляду фільму члени кіноклубу обмінялися враженнями. Наш американські гості Пол та Джейсон допомогли членам «Кіноклубу по середах» розібратися з американськими ідіомами і складними висловами.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 14 Сiчня 


Від поштових скринь на вулицях до поштових скринь у Інтернет.
У відділі абонемента відбувся комп'ютерний майстер-клас для  читачів бібліотеки, на якому організатори розповіли та показали, що таке електронна пошта, для чого вона потрібна та як нею користуватись. 
 
Повнiше
 
фото


 14 Сiчня 


В регіональному тренінговому центрі відбувся тренінг з теми «Власна справа», у рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та адмініструється IREX/Україна в рамках програми «Бібліоміст». Учасники заходу ознайомились з переліком документів, необхідних для реєстрації ФОП у Державному реєстрі, визначились з системою оподаткування для ефективного розвитку та відкрили для себе один із напрямків електронної комерції dropshipping.

фото

 16 Сiчня 


Аспен чи Буковель?

Члени англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» на заході, присвяченому зимовим видам спорту і зимовим розвагам, вивчали нову лексику, читали-перекладали тексти, дивилися цікаве відео, ділилися своїми вподобаннями, мріяли. Модератор зустрічі Тамара Гаврилюк підготувала цікаві і корисні матеріали. Наші іноземні гості, американець пан Джейсон і англієць пан Пол, прокоментували відмінності між британською англійською та американською англійською мовами, що використовується для опису спортивних термінів.
Щоб потренувати навички група скористалася ресурсами сайту «Американська англійська мова» / American English, ми переглядали чудові зимові зображення.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 17 Сiчня 


Про зимові розваги для підлітків

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» гостинно відчиняє двері для молоді кожної неділі. Юні члени «Американського клубу підлітків» з допомогою бібліотечного працівника Тамари Гаврилюк із задоволенням виконали ритуал знайомства/представлення. Із бесіди стало відомо, що всі дівчата мають домашніх тварин, хобі, займаються спортом, люблять мистецтво, танці, читати. А дехто з дівчат долає довгий шлях з лівого берегу міста, щоб у бібліотечному центрі покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час. Друга частина зустрічі була присвячена вивченню нової «зимової» лексики.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 18 Сiчня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "18 січня - Всесвітній день релігії". До перегляду було надано 105 книжок, виданих у XIX столітті .

фото


 19 Сiчня 


 Бібліотека на допомогу викладачам художніх шкіл

 Для викладачів ДХШ області співробітниками відділу підготовлено інформаційну годину.  Їхній увазі запропоновані: інформаційне повідомлення «Електронні сервіси бібліотеки на допомогу учбовому процесу» (С.Пономаренко), огляд видань «Вернісаж дніпропетровських художників» (Т. Зайцева), перегляд бук трейлерів (Т.Кузнєцова)


фото  фото  фото    фото  фото

 19 Сiчня 


Героїні нашої зими в бібліотеці.

У відділі абонемента відбувся майстер-клас з виготовлення м'якої іграшки. 

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 20 Сiчня 


Медіа клуб Docuday's UA:
«Південний кордон» 
У новому році відновились засідання медіа клубу Docudays UA . Незмінними членами клубу стали учні другого курсу Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій.  
Повнiше
 
фото  фото  фото

 20 Сiчня 


Знайомтеся – Центр правової інформації

У межах проекту «Правові знання для всіх і кожного» фахівці ВНІіБ  під час зустрічі з педагогами-слухачами обласного  інституту післядипломної педагогічної освіти провели візитку – знайомство «Інформаційно-правові ресурси ДОУНБ на допомогу громаді». Педагоги дізналися про документальні можливості, а також про юридичні та сервісні послуги  Центру правової інформації ДОУНБ.

Фото1  Фото2  Фото3  фото4


 20 Сiчня 


Про Інтернет

Інтернет відкриває безмежні можливості, але разом з тим передбачає велику відповідальність, в чому переконалися учні СШ № 31 під час інформаційної години «Безпечний інтернет».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 20 Сiчня 


Життя телевізійників через призму гумору

Для створення гарного настрою у членів клубу шанувальників американського кіно було обрано для перегляду комедію фільм «Телеведучий: Легенда про Рона Борґанді» (англ. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy, 2004) з колекції кращих фільмів Голівуду. Після перегляду обговорювали побачене разом з носіями мови, іноземцями друзями центру «Вікно в Америку».
Що може бути краще для вивчення мови ніж подивитися гарну комедію, почути вимову популярних американських акторів, посміятися.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 20 Сiчня 


 «День Соборності України – символ національної єдності»

Напередодні Дня Соборності України на запрошення директора, художнього керівника Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру О.В. Владимирова, провідний бібліотекарь відділу читальних залів Вікторія Бажкова провела бібліографічниий огляд літератури перед працівниками театру. Автори документів, представлених в огляді, простежують соборницький процес, пов'язаний з об’єднанням двох українських республік – УНР і ЗУНР в соборну Українську Народну Республіку, показують прагнення українського народу до творення Самостійної Соборної Держави.


фото 1

 20 Сiчня 


«День Соборності України - символ національної єдності»

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого - боротьба українського народу за соборність своїх земель. До Дня Соборності України працівники відділу читальних залів провели для студентів першого курсу ПТУ №6 історичний калейдоскоп «День Соборності України - символ національної єдності».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 21 Сiчня Висоцький крізь час

Відділ абонемента здійснив літературно-музичний десант «Висоцький крізь час» до Амур-Нижньодніпровського району соціального обслуговування. 

 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 21 Сiчня 


 «Відкриваємо Україну разом з відомими та успішними!»

Яким смислом ми наповнюємо слова «патріотизм», «любов до Батьківщини», «історія України»? 
Якими містами любимо подорожувати і як відчуваємо себе в «контексті» географії , пов’язаної з іменами великих українців?  
Для того щоб отримати відповіді  на ці та багато інших питань у відділі читальних залів стартував проект «Відкриваємо Україну разом з відомими та успішними!» Перший захід «Києво-Печерська Лавра світло духовності та культури», присвячений 965-ій річниці з дня заснування КПЛ та 280-річчю від дня народження керівника Лаврської іконописної майстерні Захарія Голубовського було проведено для студентів ДНУ імені Олеся Гончара та студентів ВПУ №17.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 З 21 по 31 Сiчня 


«Приподнимем занавес за краешек»

Про Володимира Висоцького вже багато написано і сказано, і в цьому – справедливість життя, яка може історіями про людину, показати його неповторність. До дня народження Володимира Семеновича Висоцького представлена ілюстративно – документальна виставка «Приподнимем занавес за краешек», яка допоможе більш глибоко познайомитися з його особистим життям та творчою діяльністю.  


фото 1  фото 2

 22 Сiчня 


Урочисте відкриття!

Молодь ДОУНБ взяла участь в урочистому відкритті святкувань Дня Соборності України, що відбулось біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Під час заходу всі присутні співали гімн України та покладали квіти загиблим воїнам. А після вітальних слів керівників ОГА, студентство міста розгорнуло "жовто-блакитний" стяг – державний символ України і відпустило у небо жовто-блакитні повітряні кульки.  


фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 22 Сiчня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Соборності День - ЖИВИ!".


 22 Сiчня 


Соборність України в руках маленьких українців

Співробітник відділу абонемента провів бібліотечний урок для учнів 5-го класу СЗШ №47, який було присвячено відзначенню Дня соборності України.


фото  фото  фото  фото

 22 Сiчня 


У відділі періодики організовано виставку до Дня Соборності України – «Народжена бути єдиною». 
Повнiше
 
Фото  фото  фото


 23 Сiчня 


Калейдоскоп цікавих фактів з життя абонемента
За такою назвою у відділі абонемента відбувся відкритий мікрофон для учасників клубу «Захопленість» та гостей.
 
Повнiше
 
Фото  фото


 23 Сiчня 


Новорічні обіцянки – це мрія і самодисципліна

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся просвітницький і одночасно навчальний захід, присвячений знайомству з американською традицією давати собі на початку Нового Року обіцянки, які заохочують навчатися, створювати нові проекти, подорожувати, краще себе поводити, кинути погані звички.
Члени англомовного клубу «Добра розмова» зібралися на чергову зустріч і були раді, що до неї пристали наші іноземні друзі – американець містер Джейсон і англієць містер Пол.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 24 Сiчня 


Граємося, співаємо і навчаємося!

У дуже морозну неділю інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» радо зустрів членів «Американського клубу підлітків» чаєм і печивом, що б зігріти їх і налаштувати на продуктивне заняття англійською мовою. До чайної церемонії приєдналися друзі центру, іноземці містер Пол і містер Джейсон, з цікавими темами для «світської» розмови.
Випускниця програми обмінів майбутніх лідерів (FLEX) Ганна Акастєлова, багаторічний партнер і волонтер бібліотеки, підготувала навчальні лексичні завдання, щоб допомогли присутнім вивчити нові слова.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 25 Сiчня 


Інформація- безпека в руках небайдужих громадян
У відділі абонемента, в межах проекту «Бібліокрило» відбулась лекція тренера «Майстерні активних громадян» Катерини Дворніченко на тему «Запит на інформацію, як інструмент контролю за владою».

фото  фото  фото


 26 Сiчня 


Напередодні дня безпечного інтернету до бібліотеки завітали учні  6 класу 31 школи.  Вони ознайомились з сайтом бібліотеки, та його контентом. Співробітники відділу наукової інформації і бібліографії та сектору соціокультурних проектів розповіли школярам про загрозу , яка може спіткати їх при роботі з Інтернетом, і як не попастися до рук інтернет-шахраїв та захистити свою особисту інформацію. Після діалогу учні подивилися відеоролики з колекції бібліотеки, які були створені співробітниками, та у обговоренні зупинилися на ще одному важливому пункті,як авторське право. Зійшлися на думці, що обов'язково потрібно дотримуватися авторських прав, аби не натрапити на неприємні ситуації, та зберегти себе від обвинувачень у плагіаті. А на останок учні подивилися соціальний ролик" Життя без смартфонів", який визвав жваву дискусію.

фото  фото  фото

 26 Сiчня 


   Славетні митці України

  Провідним бібліотекарем Т. Зайцевою проведено пізнавальну годину «Родина художників Нарбутів» для   студентської молоді.
 

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 26 Сiчня 


Година з Володимиром Висоцьким у віршах, фактах, спогадах.
Співробітники відділу абонемента провели інформаційно-пізнавальну годину, присвячену життю та творчості Володимира Висоцького у приміщенні Індустріального територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів.

 
Повнiше
 


 27 Сiчня 


Досліджуємо родоводи

У відділі краєзнавчої літератури і бібліографії відбулося засідання "Дніпровського генеалогічного товарства" за темою "Родовід Ессе-Езінгів". Доповідала Беляєва А.М.

фото  фото  фото  фото  фото


 27 Сiчня 


Екранізація роману на великому екрані

Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд фільму «Ігри розуму», що є історією про відомого математика Джона Форбас Неш-молодшого, який зробив прорив у математеці.
«Ігри розуму» (англ. A Beautiful Mind, 2001) – біографічна драма режисера Рона Говарда за однойменною книгою С. Назар. Фільм отримав чотири «Оскари» (найкращий фільм, адаптований сценарій, режисура, актриса другого плану – Дженіфер Конеллі), нагороду «Золотий глобус» і був відзначений декількома призами BAFTA. Фільм був позитивно сприйнятий критиками і зібрав понад 300 млн доларів по всьому світу.
Після перегляду обговорювали побачене разом з носіями мови, іноземцями друзями центру «Вікно в Америку».
 
Повнiше
 


 27 Сiчня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Вітер з України...". До 125 - річчя від дня народження Павла Григоровича Тичини, українського поета, державного і громадського діяча, академіка.

фото  фото


 28 Сiчня 


29 січня 1918 року.  «Немеркнучі Крути» – страшна і героїчна сторінка нашої історії. Під такою назвою  у відділі періодики проходить ілюстративно-документальна виставка.  
Повнiше
 
Фото  фото  фото


 28 Сiчня 


 «Нет друга, но смогу ли
   Не вспоминать его…»

Володимир Висоцький залишив слід відразу в декількох жанрах – поезії, музиці, кіно, театрі. Його пісні популярні і значущі досі, його голос не сплутаєш з іншими. Його багатогранна особистість об'єднує людей різного віку, різних поглядів на життя і музичних захоплень. До дня народження  Володимира Семеновича Висоцького відбувся музичний вечір – портрет: «Нет друга, но смогу ли Не вспоминать его…».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9

 28 Сiчня 


В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "КРУТИ: ВОГОНЬ І КРОВ". До Дня пам'яті героїв Крут.

фото  фото  фото  фото


 28 Сiчня 


Інформації забагато не буває

 Саме під таким гаслом відбулася година спілкування з освітянами Дніпропетровська. Головний бібліограф презентував інформаційно-бібліографічні видання відділу, які можуть стати у нагоді класним керівникам підчас підготоки виховних заходів для школярів. Видання мали не аби який попит і були надані/подаровані усім бажаючим в електронному вигляді.

Фото1  Фото2


 28 Сiчня 


 «Дивний мрійник з очима дитини і розумом філософа»

«Поет мабуть світового масштабу», «він наче випив увесь чар народної мови», «ніжний, замріяний», «чиновник літературної канцелярії», «жалюгідний пігмей», «поет анахронізмів». Всі ці характеристики мають відношення до однієї людини Павла Григоровича Тичини, якому 23 січня виповнилось би 125 років.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7

 28 Сiчня 


Володіємо і популяризуємо 
 
У межах проекту «Правові знання для всіх і кожного» фахівці відділу ознайомили  слухачів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з інформаційними та правовими можливостями ДОУНБ, зокрема мова йшла про особливості використання ІПС «Законодавство» та електронні розсилки  блоків нормативно-правових актів  за замовленням.

Фото1


 29 Сiчня 


"Школа комп'ютерних технологій" - перше заняття цього року було присвячене технології підрахунку веб-статистики. З переходом бібліотеки у веб-простір, виникає необхідність вести облік ефективності віртуального спілкування з нашими користувачами. Отже, на практичному занятті, були прийняті методичні рішення щодо необхідних елементів, які треба підраховувати, у найпопулярніших соціальних мережах мережах. На основі цих рекомендацій буде складена інструкція-алгоритм з обліку статистичних даних.


 30 Сiчня 


Пам'ятні дати січня

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася чергова зустріч членів англомовного клубу "Добра розмова".

фото  фото  фото  фото  фото


 31 Сiчня 


Хоробрі підлітки

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася небагато чисельна, через карантин в школах, зустріч в «Американському клубі для підлітків», в якому школярі можуть покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час.
Бібліотекарі радо зустріли юних членів клубу Еріка і Єгора чаєм і печивом, що б зігріти їх і налаштувати на продуктивне заняття англійською мовою. До чайної церемонії та настільних ігор з молоддю приєднався англієць містер Пол. Тож хлопці мали нагоду попрактикуватися у введені світської бесіди з іноземцем.

фото  фото  фото  фото

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека