Протягом мiсяця 


Американські художники і американські музеї

В межах проекту "Американська мистецька вітальня у Дніпропетровську" на майданчику відділу документів з питань мистецтв розгорнуто виставку "Американський живопис". Англомовні видання інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" доповнюють книги про американські музеї і американських художників російською мовою.
Запрошуємо переглянути виставку. Вона триватиме до кінця місяця.
 
Повнiше
 
фото  фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 Протягом мiсяця 


 «Маяки в океані часу»

Для кожного з нас існують власні орієнтири в житті, які допомагають нам пізнавати самих себе та світ оточуючий. Одним з головних - є книга. Відомо, що вчасно прочитана книга, це величезна удача і саме книга залишається своєрідним маяком знань та досвіду в різні часи життя. Книжкова виставка «Маяки в океані часу» у відділі читальних залів охоплює широке коло тем, з якими ми стикаємося, які осмислюємо.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2


 Протягом мiсяця 


Стежками дитячої книги
Протягом місяця, а також на зимових канікулах, у відділі абонемента презентувалися книжкові виставки циклу дитячого читання «Розкажу Миколаю, про що я читаю».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 Протягом мiсяця 


В Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі демонструвалася книжкова виставка "Національний "літопис" в одязі. Зима".

фото  фото


 Протягом мiсяця 


Ініціатива. Пошук. Новаторство.
Книжково-документальна виставка ознайомила відвідувачів патентно-технічного відділу з українськими винаходами на допомогу учасників АТО. Особливу увагу привернули до себе винаходи України № 72152 «Броньова панель», №69347 «Система керування озброєнням бойової машини» та №38958 «Каска - сигналізатор».


 Протягом мiсяця 


Готуємо страви в різдвяний піст

Новорічно-різдвяна виставка «Тут їли разнії потрави» була цікавою для кожного відвідувача патентно-технічного  відділу. Кожен  знайшов свою родзинку, свій рецепт страв в різдвяний піст. 


фото

 Протягом мiсяця 


Україну об’єднує книга

Протягом місяця у відділі абонемента увагу дітей-відвідувачів бібліотеки привертали дві книжкові виставки: виставка-акцент до Дня Соборності «Моя Україна – єдина і вільна» та «Витязь української поезії» з нагоди 80-річяя поета Василя Симоненка.   
Повнiше
 
фото 1  фото 2


 1 Сiчня 


 12 ідей на 12 місяців


В патентно-технічному відділі до уваги читачів експонувалась книжкова виставка-порада «12 ідей на 12 місяців». Виставка допомогла відвідувачам мандрувати  у пошуках нових ідей та спланувати свій рік. Виставка подарувала багато різноманітних ідей та святковий настрій!

 3 Сiчня 


Розкриваємо багаті фонди іноземної літератури

У відділі документів іноземними мовами продовжено експонування  виставки нових надходжень літератури  і виставки "І знову Новий Рік!".
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 3 Сiчня 


Пам'ятні дати американського календаря

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» розгорнуто книжково-ілюстративну виставку, що нагадає відвідувачам пам’ятні дати січневого американського календаря і прізвища видатних американців, що народилися у січні. Таких як борець за громадські права темношкірого населення США Мартін Лютер Кінг.
Переглядайте і читайте книги нашого центру, розширюйте свій кругозір.

фото 1


 3 Сiчня 


Лунають мелодії зимових свят

В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" лунали популярні американські мелодії зимових свят для членів англомовного клубу "Добра розмова". Вивчення мови через музику і тексти пісень - завжди дуже корисне для всіх, хто вивчає англійську мову.
Модератор клубу Тамара Гаврилюк запропонувала  7 пісень і 7 текстів, які створили для присутніх святкову, дружню, теплу атмосферу. Переклад текстів пісень збагатив лексичний запас членів клубу, додав оптимізму. З бібліотеки додому відвідувачі понесли гарний позитивний настрій і бажання творити добро для ближніх.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6


 6 Сiчня 


"Благословіть колядувати! - лунає в селах і в містах. В оселю входить Божа Мати із Немовлятком на руках..." (Леся Степовичка)

Відділ періодики пропонує ілюстративно-документальну виставку "Різдвяні свята: від Святвечора до Водохреща".

 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5

 З 6 по 31 Сiчня 


«Геніальний майстер слова»

Ілюстративно–документальна виставка до 125 річчя від дня народження Карела Чапека видатного чеського письменника, публіциста, казкаря, філософа та культурного діяча першої половини ХХ століття представлена у Центрі слов'янської писемності та культури.
 
Повнiше
 
фото  фото 1


 8 Сiчня 


У відділі періодики у рамках цикла виставок "Літературний календар" організовано виставку публікацій про поета-шістдесятника Василя Симоненка "Неприручений Антей".

 
Повнiше
 
Фото  фото

 10 Сiчня 


Підсумки року англійською

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася чергова зустріч в «Американському клубі для підлітків», в якому школярі можуть покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час. 
Зустріч підготували і провели  волонтерки бібліотеки, випускниці програми обмінів майбутніх лідерів (FLEX), Даша Герасимова, Марія Гнускіна і Ганна Чичикало.
Члени клубу підвели підсумки минулого року і пригадали все гарне, що відбулося з ними у 2014 році. Молодь подивилася цікаве відео і пограла в настільну гру «Яблуко до Яблука», яка активізує набутий словниковий запас і покращує розмовні навички.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 10 Сiчня 


«... Прийшло Різдво, Починаємо торжество!...»

Чергове засідання англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" було присвячене традиціям святкування православного Різдва в Україні.
Члени клубу були поділені на чотири команди, кожна мала скласти українське різдвяне меню англійською мовою і представити його членам клубу. Завдання було досить складним, бо на Святвечір треба готувати 12 пісних страв (кутя, узвар та ін.), а на Різдво 12 інших. Команди впоралися  досить успішно з цим завданням. Жінки клубу збільшили свій словниковий запас з кулінарної тематики.
Далі модератор зустрічі Тамара Гаврилюк запропонувала присутнім дізнатися більше про традицію різдвяних вертепів, колядування і ворожіння.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 З 12 по 23 Сiчня 


Фахівці відділу наукової організації і методики бібліотечної роботи ДОУНБ здійснювали прийом інформаційної,  інформаційно-аналітичної та статистичної звітності міських і районних ЦБС області та інших спеціальних і спеціалізованих бібліотек за підсумками 2013 року.
 
Повнiше
 


 13 Сiчня Засідання клубу «Еколог»
В патентно-технічний відділ завітали екологи. Відбулось чергове засідання клубу «Еколог» із соціокультурного проекту «Екологія».
Модератор клубу Черкез Тетяна запропонувала до уваги присутніх цікаву доповідь «Кодекс екологічної поведінки». Кожен присутній отримав знання як треба відноситись до екології в повсякденному житті.


 З 13 по 31 Сiчня 


«Блаженний той, хто предків з чистим серцем шанує»

 Ілюстративно–документальна виставка до Дня бабусі і дідуся в Польщі представлена у Центрі слов'янської писемності та культури.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2


 14 Сiчня 


Складнощі життєвого вибору

Для всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення англійською мовою фільму «Фірма» (1993). Волонтерка центру Лілія Богдан модерувала обговорення фільму.
Це екранізація роману американського письменника Джона Грішема про молодого фірмача, що мріє про висоти кар’єри, проте незабаром виявляє, що його фірма обслуговує впливові мафіозні клани Чикаго. Відмовитися від співпраці з ними – означає підписати собі смертний вирок. З іншого боку, за ним починають стежити співробітники ФБР.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3


 14 Сiчня 


 «Калейдоскоп зимових історій»
Саме на Новорічні свята всі люди чекають із особливим нетерпінням, адже атмосфера, яка панує в цей час, сповнена оптимізму, надії на краще майбутнє, казковості і чарівності. Святковий музичний вечір «Калейдоскоп зимових історій» охопив присутніх такою новорічною атмосферою.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 15 Сiчня 


Завершальний акорд до знаменної дати!

У приміщенні обласного Художнього музею відбулася презентація науково-бібліографічного довідника «Бесцінна скарбниця. До 100-річчя Дніпропетровського художнього музею» із серії «Партнери ДОУНБ».

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 15 Сiчня 


Віртуальні подорожі у бібліотеці

Відбулося перше засідання «Країнознавчого салону» присвячене Мексиці.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото


 15 Сiчня 


Співробітники бібліотеки взяли участь у заході з нагоди відзначення в Азербайджані річниці Чорного (Кривавого) січня за участю Почесного консула Азербайджанської республіки, який відбувся у конференц-залі Гранд-готелю "Україна". Представники бібліотеки підтримують дружні стосунки з азербайджанською спільнотою та поділяють їх скорботу.


 15 Сiчня 


Співробітники краєзнавчого відділу та відділу літератури з питань мистецтва провели День інформації для наукових працівників Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького. В бібліотеці ДНІМ був запропонований перегляд новинок з питань історії, краєзнавства, мистецтвознавства. Співробітники музею ознайомилися з новинками.


 15 Сiчня 


 «Перемога і пам'ять – запорука єднання»
Відбулося відкриття ілюстративно-документальної виставки до 70-річчя Перемоги у війні 1939-1945 рр.. у рамках читацького марафону «Пам'ять – нескінченна книга». Архівні документи, спогади, монографії, художні твори, фотографії, присвячені цій знаменній даті, висвітлюють широке коло питань одного з найбільш драматичних періодів історії України. Документи подані в п’яти розділах.


 
Повнiше
 
фото


 15 Сiчня 


До дня народження Джека Лондона

В межах проекту "Пізнаємо США" інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" відвідала група школярів КЗО "ЗОШ №141". Зустріч була присвячена даті американського календаря – дню народження американського письменника Джека Лондона.
Восьмикласники передивилися відеоматеріали і слайд-презентацію, відібрані керівником центру Світланою Усенко, які познайомили їх з біографією письменника. Учні розширили свій словниковий запас, дізналися про нові англійські ідіоми, отримали додаткове мотивування до читання художньої літератури. 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 17 Сiчня 


Зустріч у "ART-резиденції"

Майстер ручної вишивки Галина Хмель-Дунай провела майстер-клас з опанування майстерністю народного шитва.


фото  фото

 17 Сiчня 


Час для лінгвістичних ігор

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася чергова зустріч в «Американському клубі для підлітків», в якому школярі можуть покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час. 
Зустріч підготувала і провела  волонтерка бібліотеки, випускниця програми обмінів майбутніх лідерів (FLEX), Ганна Акастьолова.
Члени клубу обмінялися враженнями від новорічних свят і пограли у дві корисні настільні гри «Табу» і «Яблукa до Яблук», що допомагають покращити словниковий запас, навички складання речень з запропонованих слів та активізує розмовні навички. Успішне виконання вправ уривалося сміхом, молодь окрім знань понесла додому гарний настрій.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6


 17 Сiчня 


Американський гість у бібліотеці

Сьогоднішнє засідання клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» було особливим через присутність американського гостя містера Джоша Баріла.
 Модератор зустрічі  Тамара Гаврилюк ставила присутнім питання про традиції новорічних свят в Україні, члени клубу відповідали, і так містер Джош дізнався про особливості святкування українського Різдва, приготування святкових страв, дівочого ворожіння, занурювання у Дніпро на Хрещення.
Друга частина зустрічі була присвячена дню народження американського громадського діяча, борця за права темношкірого населення Америки, Мартіна Лютера Кінга.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6


 18 Сiчня 


Всесвітній день релігії

Розгорнуто виставку «World Religion Day» у відділі документів іноземними мовами. На ній представлені тексти священих книг, таких як Тора, Біблія, Коран. А також багато інших видань про різні релігії різними мовами.

 
Повнiше
 
фото  фото

 18 Сiчня 


В Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі відбулася презентація книжкової виставки "18 січня - Всесвітній день релігії". Були представлені  книжки, видані в 40-50 роки минулого століття.

фото  фото


 20 Сiчня 


«Лікування холодом» 
Як підтримати або відновити здоров'я людини? Ці питання були розглянуті на лекції біотерапевта Тетяни Миколаївни Шайтанової «Лікування холодом» (проект «Бібліотерапія»).
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2


 20 Сiчня 


Розпочато новий етап проведення курсів з комп'ютерної грамотності (проект "Бібліотека: знання під рукою").
 
Повнiше
 
фото  фото 1

 20 Сiчня 


Новий рік з новими книгами

У відділі документів іноземними мовами було розгорнуто виставку нових надходжень: художні твори японських авторів у німецьких та французьких перекладах, білоруська міфологія, декілька книг з теорії перекладу і навіть яскрава фізіологія людини з дуже правдоподібними малюнками.
фото  фото


 21 Сiчня 


Великий Гетсбі на екрані

Для всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення англійською мовою фільму «Великий Гетсбі» (2013). Обговорення фільму модерувала волонтерка центру, майбутній викладач англійської мови, Лілія Богдан.
Це екранізація роману американського письменника Скотта Фіцджеральда.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 21 Сiчня 


Україна  – соборна, Україна – едина!

 Напередодні святкування Дня Соборності України у межах соціально-культурного проекту «Правова культура – основа формування громадянської позиції» у ЦПІ  відбувся правовий урок «В єдності наша сила» для учнів 9-х та 10-х класів  СЗШ №82. Головна мета заходу -  знайомство учнів з історією Дня соборності України та  формування поваги до минулого своєї Батьківщини. Після демонстрації кінороликів відбулося неформальне спілкування між бібліотекарями, членами координаційної ради молодих юристів та підлітками.

Фото1  Фото2  Фото3


 21 Сiчня 


Медіа - клуб Docudays UA

Відбувся перегляд та обговорення короткометражної документальної стрічки «Грішна хвороба».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 З 21 по 22 Сiчня 


«Україна Соборна – наша гордість і слава»
Відбулися тематичні години для вчителів історії та української мови і літератури інституту післядипломної педагогічної освіти з нагоди Дня Соборності України.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 22 Сiчня 


Навчаємо комп’ютерній грамотності

«Робота з комп’ютером та його робочим столом» - тема заняття, що відбулось у межах проекту «Бібліотека: знання під рукою».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 22 Сiчня 


У краєзнавчому відділі відбулося засідання клубу «Ріднокрай» за темою: «Європейські інвестиції в економіку Катеринославщини».
Про інвестиції Франції, Німеччини, Бельгії та інших країн в будівництво та розвиток підприємств на Катеринославщині наприкінці XIX – XX століть розповіла історик, завідувачка відділу ДНІМ ім. Д. Яворницького Валентина Лазебник. Розповідь вона доповнила мультимедіапрезентацією та копіями документів із фонду музею.
Краєзнавці поставили численні питання, внесли доповнення.
На засіданні були присутні краєзнавці, вчені ВНЗ міста. 

foto 1  foto 2  foto 3


 22 Сiчня 


"Соціальні мережі та бібліотеки" - тренінг для співробітників ДОУНБ пройшов у РТЦ. Бібліотекарі дізнались про нові тенденції розміщення матеріалів в соцмережах, а також поділились власним досвідом ведення тематичних сторінок у facebook і вКонтакті.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 23 Сiчня 


 «Життя моє – обірвана струна»
У Центрі слов'янської писемності та культури відкрилася для перегляду книжкова інсталяція «Життя моє – обірвана струна» до дня народження музиканта, актора, поета  Володимира Семеновича Висоцького. Представлені документи знайомлять з життям і творчістю Володимира Висоцького, з його злетами та падіннями, пристрастями та недугами, розповідають про його творчий шлях.

фото 1


 24 Сiчня 


«В гармонії з собою і світом»
 
За такою назвою у відділі абонемента відбулося чергове засідання клубу «Захопленість».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6


 24 Сiчня 


 Зустріч шанувальників Володимира Висоцького
В Центрі слов'янської писемності та культури відбувся музичний вечір-портрет «Я не люблю…» до дня народження музиканта, актора, поета Володимира Семеновича Висоцького.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 24 Сiчня 


Залежить від кожного

Чергове засідання англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» було присвячено темі «Природні ресурси: Економія. Вторинне використання. Утилізація». Його підготувала і провела волонтерка бібліотеки пані Лариса Карноза.
Вона звернула увагу присутніх на необхідність економії природних ресурсів, пошуки альтернативних ресурсів і сучасні методи вторинної переробки сировини.
Зустріч була пізнавальною і освітньою, особливо для тих, хто вважав, що вторинне використання ресурсів особисто його не стосується. Всі разом ми маємо буди заощадливими до природних ресурсів країни та використовувати найсучасніші технології вторинної переробки сировини у господарстві.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 26 Сiчня 


«Україна Соборна – наша гордість і слава»

Виїзну тематичну годину до Дня Соборності України провели працівники відділу в ВПУ №17.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2


 27 Сiчня 


Навчаємо комп’ютерній грамотності

«Програми ПК та їх використання за цільовим призначенням» - тема заняття (проект «Бібліотека: знання під рукою»).
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 27 Сiчня 


«Поетичне слово Володимира Висоцького»
Відділ абонемента здійснив бібліодесант до територіального центру обслуговування пенсіонерів Амур-Нижньодніпровського району за програмою «Пенсіонери – актив суспільства».

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 27 Сiчня 


 День пам'яті

Засідання клубу «Літературна вітальня» цього разу відбулося у приміщенні центру «Менора» і було присвячене 70-річчю Голокосту. Учасники відвідали музей історії єврейського народу, прослухали літературно-поетичну композицію, присвячену тим трагічним подіям.


 28 Сiчня 


Не повторюємо чужих помилок

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" запропонував переглянути фільм «Сім» (1995) (англ. Se7en). Це високоякісний трилер відомого американського режисера Девіда Фінчера. Історія розслідування серії вбивств, жертви яких винуваті в одному з семи смертних гріхів.
Захопливий сюжет, яскрава акторська гра, натуралізм фільму – все це тримає глядача в напрузі до останнього кадру. У фільмі було задіяно багато зараз знаменитих акторів, які завдяки цій кінострічці зробили стрибок у світову акторську еліту. Фільм примушує глядача задуматися багато про що, несе в собі глибоку смислову складову, що вельми радує, особливо в порівнянні з сучасними кіноштампівками.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 28 Сiчня 


Медіа - клуб Docudays UA

Відбувся перегляд та обговорення короткометражної документальної стрічки «Циркові гастролі». 
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 29 Сiчня 


Відбувся вечір – круїз «Кругосвітня подорож давньослов'янського човна «Русич» (цикл «Духовна складова життя»).


 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 29 Сiчня 


Екскурсія по бібліотеці. Презентація ресурсів і послуг

Школярі ЗОШ № 141 познайомилися з інформаційно-ресурсним центром "Вікно в Америку", відділом документів з питань мистецтв, краєзнавчим і патентно-технічним відділами. Дізналися, де живуть газети і журнали, куди люблять приходити за натхненням художники і музиканти, де збираються краєзнавці, дослідники історії рідного граю і генеалоги, та які книги треба прочитати, щоб стати справжнім винахідником.
Діти були уважними, по-дитячому емоційними і поставили багато цікавих запитань бібліотекарям.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6


 29 Сiчня 


Українство у світі

В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулося відкриття книжкової виставки "Брати наші - УКРАЇНЦІ! Присвячується української діаспорі". До 15 - річчя КУБЦ. 2000 - 2015.


фото  фото  фото


 29 Сiчня 


Схожі чи ні новорічні традиції?

До відділу документів іноземними мовами завітали учні 6-А класу КЗО СЗОШ № 141 ДМР. Тема зустрічі «Схожі чи ні?» була присвячена порівнянню традицій святкування Нового року в Україні та Німеччині.
Провідний бібліотекар відділу Марина Селіверстов підготувала мультимедійну презентацію та ознайомила з нею школярів. Потім було опитування-перевірка тієї інформації, яку почули учні. Головний бібліотекар відділу Олена Захарова підготувала та провела гру на знання мов. Діти охоче прикрашали паперові ялинки умовними пикрасами з назвами слов´янських мов. Потім вони намагалися вгадати - якою мовою співається відома пісня «Jingle bells». Найбільш активні та кмітливі були нагороджені стилізованими медалями. Захід був дуже змістовним і цікавим.
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 29 Сiчня 


Генеалоги не зупиняють досліджень

У краєзнавчому відділі відбулося зібрання членів Дніпровського генеалогічного товариства. Виступила історик ДНУ Світлана Зимницька за темою: «Родовід князів Вишневецьких». Розповідь вона супроводила мультимедійною презентацією. Розповідь викликала багато питань, реплік.
Після доповіді член ДГТ Г.Г. Булатникова поінформувала присутніх про генеалогічні та краєзнавчі дослідження краєзнавця з Дніпропетровська Г. Аннєнкової.
Зав. відділом краєзнавства презентувала новинку – останню книгу дніпродзержинського краєзнавця та письменника О. Слонєвського «Четыре поколения, или Исповедь за усопших», яка вийшла наприкінці 2014 року.фото  фото  фото  фото

 29 Сiчня 


Навчаємо комп’ютерній грамотності

У Регіональному тренінговому центрі навчають комп'ютерній грамотності (проект "Бібліотека: знання під рукою").
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 30 Сiчня 


 Зцілюючий обертональний спів
Майстер обертонального співу Олена Молчанова провела відео – лекторій «Зцілюючий обертональний спів» (цикл  заходів «Талантами зоряє слов’янська земля»). Вона розповіла, що з усіх джерел звуку, які тільки існують на Землі, людський голос, наділений найбільшою цілющою силою та показала відеоматеріали про обертональний спів,  представила музичні інструменти, за допомогою яких слухачі мали можливість  власноруч видати звук і почути його обертони.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 31 Сiчня 


Художник Рокуелл Кент

В межах проекту «Американська мистецька вітальня у Дніпропетровську»  членам англомовного клубу «Добра розмова»  були представлені життя і творчість американського художника Рокуелла Кента.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека