Протягом мiсяця 


Розширюємо мистецький простір

В межах проекту "Американська мистецька вітальня у Дніпропетровську" на майданчику відділу документів з питань мистецтв експонується перша виставка з циклу "Музика і музиканти".
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2

 Протягом мiсяця 


Була підготовлена інформація для Управління бібліотек, читання та регіональної політики Міністерства культури України щодо роботи з книжковими пам’ятками.


 Протягом мiсяця 


«Листопадове читання»

 У відділі абонемента в режимі вільного доступу експонувалися дев’ять тематичних виставок, які були представлені на масових заходах, що проводив відділ протягом місяця під час засідання клубу «Захопленість», години класики, бесід тощо.  
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 1 Листопада 


Зустрічі в «Art-резиденції"

У межах проекту «Art-резиденція" відбулись два майстер-класи: для художників-початківців, який провів Павло Бондар та з техніки народної вишивки від майстра  народної творчості Галини Хмель-Дунай.


фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 1 Листопада 


Пізнаємо світ індіанців Півчічної Америки

В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулося засідання англомовного клубу "Добра розмова", що було присвячено вшануванню спадщини Північно-Американських індіанців.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 4 Листопада 


«Таким судилося безсмертя»

Ілюстративно – документальна виставка, до 220 річчя від дня смерті Григорія Савича Сковороди відкрилася для перегляду у відділі читальних залів. Представлені документи дають змогу ознайомитись з  визначною постаттю  великого українського філософа.
 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2

 4 Листопада 


«Секрети АРТ-терапії»
Що таке АРТ-терапія та секрети її впливу на самопочуття людини дізнавалися учасники проекту «Бібліотерапія» за допомогою книг та  рекомендацій біотерапевта Тетяни Миколаївни Шайтанової під час чергової зустрічі.
 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4

 4 Листопада 


Навчаємо комп’ютерній грамотності

У Регіональному тренінговому центрі тривають тренінги з комп'ютерної грамотності для людей поважного віку в межах проекту "Бібліотека:знання під рукою".

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 4 Листопада 


«Інформаційно-бібліотечні ресурси: проблеми формування, використання, доступу»

Під такою назвою відбувся семінар-тренінг у центральній міській бібліотеці ім. Г. П. Світличної КЗ «Павлоградська міська централізована бібліотечна система». Його учасники – бібліографи та спеціалісти, що відповідають за комплектування фондів бібліотек з одинадцяти міст та районних центрів області пройшли інтенсивні тренінги з оволодіння сучасними професійними технологіями.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 4, 12, 25 Листопада 


Відбулись інформаційно-оглядові екскурсії для відвідувачів сектору з питань галузевого та хронологічного складу рідкісного фонду.


 5 Листопада 


«Вот и осень наступила…..»

  У відділі читальних залів відбулася концертна програма відомого дніпропетровського барда Олега Мелещука, присвячена осінньому настрою.
 
Повнiше
 
Фото1  Фото2 Юрій Єршов  Фото3  Фото4  Фото5

 5 Листопада 


«Во имя большой любви»

Спадщина двох геніальних поетичних імен,  Едуарда Асадова та Зінаїди Міркіної, об'єднала в собі зустріч читачів в рамках літературно-кінематографічного клубу «ЧелоВечность», що відбулася у відділі читальних залів. 
 
Повнiше
 
Фото1  Фото2  Фото3  Фото4  Фото5  Фото6

 5 Листопада 


Медіа - клуб Docudays UA

Відбувся перегляд та обговорення короткометражної документальної стрічки "Трудний" (режисер М.Бондарчук, Україна).

 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 5 Листопада 


Три години у пошуках гармонії

Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення англійською мовою фільму драматичного фільму «Танцюючий з вовками» від режисера Кевіна Костнера.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 6 Листопада 


Музика і музиканти: четверта та п'ята зустрічі

В межах проекту "Американська мистецька вітальня" учні 7-А і 8-В класів ССЗШ № 141 з поглибленим вивченням англійської мови переглянули слайд-презентацію "Американська музика". 
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 6 Листопада 


До Дня німецької єдності

Під час шкільних канікул до улюбленої бібліотеки у відділ документів іноземними мовами  завітали учні 8-В та 7-А класів школи-партнера № 141 з поглибленим вивченням іноземних мов.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 6 Листопада 


«Із витоків української писемності»

Напередодні свята – Дня української  писемності та мови до відділу читальних залів завітали учні 5 класу СЗШ № 77.  
 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2

 6 Листопада Мандрівний фестиваль Docudays
З метою підвищення професійної майстерності  співробітник відділу соціокультурних проектів і зовнішніх зв’язків долучилася до проведення кіноперегляду в межах мандрівного фестиваля  Docudays  у Томаківському професійному ліцеї.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 7 Листопада 


«Мова - генетичний код нації»

Під такою назвою до Дня української писемності та мови у відділі читальних залів відкрилася ілюстративно-документальна виставка. 
 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2

 7 Листопада 


Якщо Ви бажаєте навчатися в США

В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" розгорнуто виставку матеріалів про американські університети. Відвідувачі центру, члени клубів і бажаючі отримати освіту в США можуть дізнатися більше про найкращі навчальні заклади, про правила подання документів, терміни складання іспитів, систему оплати навчання, можливість отримання грантів на навчання для українців.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 7 Листопада 


У відділі документів іноземними мовами працювала книжкова виставка «Перекладач поезії – суперник автора». Від якості зробленого перекладу дуже залежить враження від вірша. На виставці представлені документи про відомих перекладачів поезії, а також двомовні збірки французької, австралійської, японської, іспанської, польської та звичайно англійської поезії.


 8 Листопада 


«Американський клуб для підлітків»: знову разом

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відновилися зустрічі в «Американському клубі для підлітків», в якому школярі можуть покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час.  
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 8 Листопада 


Міжнародний день свободи

В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулося засідання англомовного клубу "Добра розмова", що було присвячено Міжнародному дню свободи. 
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 9 Листопада 


Увазі читачів ДОУНБ була представлена книжково-ілюстративна виставка рідкісних видань ХІХ–ХХІ ст. до державного свята – Дня української писемності і мови «Рідна мова моя, як сонце, як мати, зуміє зігріти серця й поєднати!». 
Повнiше
 


 З 9 по 29 Листопада 


В Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі відбулася презентація книжкової виставки "Світ ловив мене, та не спіймав...".
До220-річчя від дня смерті Григорія Савича Сковороди, українського просвітителя-гуманіста, філософа, письменника.


фото 1  фото 2


 10 Листопада 


«Творець нової української літератури»

Таку назву мала виїзна тематична година до 245-річчя від дня народження І.П. Котляревського, яку провели співробітники відділу читальних залів для учнів  ВПУ № 17.
 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4

 10 Листопада 


«Барвисте сузір’я українських письменників»

Письменникам, які народилися у листопаді,  присвячено нову ілюстративно-документальну експозицію у відділі читальних залів. Остап Вишня, Григорій Косинка творили у часи, що  отримали в літературній  критиці  визначення - «розстріляне відродження»; Володимир Маняк – очолював організаційний комітет із створення «Асоціації дослідників голоду-геноциду 1932–1933 років в Україні» (пізніше - Асоціація дослідників голодоморів в Україні) та є автором відповідних досліджень; Олександр Левада – фронтовик,  автор чисельних п’єс  та повістей з воєнної тематики. Матеріалом для творів та літературної праці кожного було саме життя.  
 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2

 10 Листопада 


"Від надр до мистецьких вершин"

В інформаційно-ресурсному центрі  «Вікно в Америку» розпочато новий проект "Від надр до мистецьких вершин" для студентів Національного гірничого університету, які хочуть використовувати безкоштовні ресурси центру для покращення знання англійської мови.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 11 Листопада 


Навчаємо комп'ютерній грамотності
У Регіональному тренінговому центрі відбувся черговий тренінг з комп'ютерної грамотності. 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 11 Листопада 


Відбулось заняття читацького молодіжного клубу «Ми читаємо». Програма засідання складалася з двох частин: презентації книжково-ілюстративної виставки до Дня української писемності і мови та тематичного огляду деяких видань виставки.


 11 Листопада 


У відділі документів іноземними мовами працювала виставка нових надходжень. Книги з соціології, економіки, підручники німецької та англійської мов, біографічне видання про Вагнера англійською мовою та ще багато чого цікавого. Головне – завітати до відділу документів іноземними мовами і доторкнутись до цих видань.


 11 Листопада 


Августін Аврелій. Випередевший час.
«Вірую, щоб розуміти» - саме так вважав провідний політик і філософ, засновник християнської філософії історії і людини, богослов  - Августін Аврелій Блаженний. У відділі читальних залів розгорнута книжкова інсталяція «Творець епохальної парадігми» до 1660 річчя від дня його  народження.


 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2


 11 Листопада 


 Землеробство України

 
У межах проекту «Екологія», на майданчику патентно-технічного відділу, відбулась зустріч з членом Федерації органічного руху України, провідним вченим Міжнародної академії біоенерготехнологій (МАБЕТ) Томашевським Едуардом Станіславовичем.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 12 Листопада 


Свобода буває різною

Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення англійською мовою фільму «Буч Кессіді і Санденс Кід».

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3

 12 Листопада 


Медіа-клуб Docudays UA
Відбувся перегляд фільму "Колись ми станемо щасливими", під час якого присутні поговорили на тему загальної справедливості. 
 
Повнiше
 
фото  фото

 13 Листопада 


Права інтелектуальної власності в Євросоюзі

 За такою темою відбулось засідання «Академії досліджень та винахідництва» у межах проекту «ДОУНБ - центр правової інформації», на майданчику патентно-технічного відділу. 

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 13 Листопада 


Знайомство з творчістю Джорджа Гершвіна

В межах проекту "Американська мистецька вітальня" співробітники інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" відвідали ССЗШ № 141 з поглибленим вивченням англійської мови і показали музичне відео і слайд-презентацію, присвячені життю і творчості американського композитора Джорджа Гершвіна.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 5

 13 Листопада 


Бібліотека на допомогу студентам

Відбулася екскурсія для студентів Національного гірничого університету (відповідальний керівник – Крилова О.) до відділів бібліотеки, що знаходяться у приміщенні по пр. К.Маркса,18 . Студенти прослухали  повідомлення про інформаційні ресурси, послуги та можливості сучасної бібліотеки, переглянули книжково-іллюстративні виставки у відділах


фото  фото

 13 Листопада 


Шевченківський літературний фестиваль: творчі здобутки та знахідки

У форматі круглого столу в приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки (ДОУНБ), за адресою: вул. Ю. Савченка, 10, зібрались представники трьох головних бібліотек області (наукова, молодіжна та дитяча) щоб поділитись власними здобутками, які отримали під час участі в регіональній кампанії, присвяченій відзначенню року Тараса Шевченка в Україні.

 
Повнiше
 
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 14 Листопада 


 День української писемності та  мови

До Дня української писемності та мови у відділі читальних залів відбулася мультимедійна презентація для студентів ВПУ №17. Історія народження рідної мови, видатні постаті української літератури, які збагачували її своїм талантом, різновиди сучасної мови – всі ці питання знайшли своє відображення під час проведення заходу. Також для студентів було проведено вікторину, переможці отримали призи.


 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2

 14 Листопада 


Образотворче мистецтво земляків

На запрошення наших друзів, Дніпропетровського історичного музею ім.Дмитра Яворницького, група співробітників бібліотеки  відвідала "Музей українського живопису", створений на основі приватної колекції Олега Наумова у Дніпропетровську. Нашим гідом був мистецтвознавець Володимир Кулічіхін.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 14 Листопада 


Музика для школярів

В межах проекту "Американська мистецька вітальня" співробітники інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" відвідали НВК №28 і показали музичне відео і слайд-презентацію, присвячені життю і творчості американського композитора Джорджа Гершвіна.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 15 Листопада 


Історії успіху

Відбулася зустріч в англомовному «Американському клубі для підлітків», де школярі можуть покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час.  Дар’я Герасимова та Юлія Журавель, випускниці програми обмінів майбутніх лідерів (FLEX) 2013-2014 років, запропонували членам клубу спілкуватися по темі «Успіх».
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 15 Листопада 


На честь «Міжнародного дня Ігор у бібліотеці» і Міжнародного тижня освіти

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» в англомовному клубі «Добра розмова» в цей день грали в настільні ігри, бо Американська бібліотечна асоціація вважає, що ігри є важливим елементом культури і вони повинні бути присутніми в бібліотеці (навіть відеоігри, які багато хто не схвалює).

 
Повнiше
 
фото1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 17 Листопада 


  У ювілейний рік Т.Г. Шевченка

Шанувальників творчості видатного українського поета і художника запросили на літературно-музичну композицію "А слава- заповідь моя"

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 18 Листопада 


Вічні цінності сімейного класичного роману

 З метою заохочення школярів до читання класичних творів,  в межах проекту «Сімейний круїз», представники відділу абонемента здійснили візит у школу № 69  та зробили спробу навчити дітей за допомогою позитивних прикладів з класичної літератури, вирішувати проблеми у родині. 
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 18 Листопада 


Толерантність, як шлях до Європи

Центр європейської інформації спільно з Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією "МІКС" організував та провів форум для представників європейських клубів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області, який було присвячено тематиці толерантності.  

 
Повнiше
 
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 18 Листопада 


Члени молодіжного читацького клубу «Ми читаємо», учні Міжрегіонального вищого профтехучилища з поліграфії та інформтехнологій прослухали лекцію головного бібліотекаря сектору Л.Г. Гурай про композицію книги, історію виготовлення палітурок, видання книг великого та мініатюрного форматів (за темою №2 «Ми пізнаємо світ книги»).


 19 Листопада 


Чужий серед своїх, свій серед чужих

Для всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення англійською мовою фільму "Відступники" (The Departed, 2006).

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2


 19 Листопада 


Сам собі вогнегасник

У відділі періодики діє ілюстративно-документальна виставка під назвою "Професійне вигорання", яка присвячена проблемі стресових ситуації на роботі. 

 
Повнiше
 
Фото

 19 Листопада 


„Культура-2025. Платформа для змін“ під егідою Міністерства культури України

У приміщенні бібліотеки (вул. Ю.Савченка,10) представники закладів культури, громадських організацій та засобів масової інформації Дніпропетровської області, в форматі круглого столу, обговорювали питання подальшого розвитку культурної сфери держави.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 19 Листопада 


Призначаємо зустріч у бібліотеці
У патентно-технічному відділі відбулось чергове засідання обласного молодіжного наукового клубу «Південне сузір`я», присвячене енергоефективним технологіям для потреб регіону. 
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 20 Листопада 


Інформація – користь і небезпека

У відділі документів іноземними мовами до Всесвітнього дня інформації відбулися два просвітницьких заходи для учнів давніх партнерів бібліотеки -  СЗОШ № 23 та № 141.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 20 Листопада 


Розширюється коло друзів мистецтва

В межах проекту "Американська мистецька вітальня" інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" відвідали учні 10-го класу ССШ № 23.
Керівник центру Світлана Усенко зробила інформаційне повідомлення про безкоштовні бібліотечні ресурси для вивчення англійської мови і нагадала про можливість побувати в США шляхом участі в програмах обмінів.

 
Повнiше
 
фото1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 20 Листопада 


Працюємо заради спільної справи

 Під таким гаслом відбулася година спілкування між фахівцями ВНІБ та бібліотекарями системи професійно-технічної освіти. 


 
Повнiше
 
фото4  Фото3  Фото2  Фото1

 20 Листопада 


  до 200-річчя від дня народження поета

Клуб книголюбів «Літературна вітальня» запросив до літературно-музичної подорожі «Михайло Лермонтов і музика»

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 21 Листопада 


«Від надр до мистецьких вершин»

В межах проекту «Від надр до мистецьких вершин» інформаційно-ресурсний центр  «Вікно в Америку» відвідала нова група студентів Національного гірничого університету разом зі своїм викладачем англійської мови американцем, представником програми академічних обмінів, Браєном Чангом з Нью-Йорка.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3


 З 21 по 29 Листопада 


В Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Жорстоке обличчя голодомору". До Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні.

фото  фото


 22 Листопада 


Поетичний перфоманс

У відділі абонемента зібралися члени клубу "Захопленість", щоб узяти участь у поетичному перфомансі, присвяченому поетам-ювілярам 2014 року.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 22 Листопада 


Наївно, але дуже позитивно

Проект "Американська мистецька вітальня" набирає обертів. Співробітники інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" розпочали другий етап, присвячений американському образотворчому мистецтву. Англомовний клуб "Добра розмова" познайомив своїх членів з творчістю бабусі Мозес, яка створювала свої картини у жанрі наївного живопису.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 22 Листопада 


До Дня Подяки говорили про вдячність

Відбулася чергова зустріч в англомовному «Американському клубі для підлітків», де школярі можуть покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час.  Її підготували і провели волонтерки бібліотеки Дар’я Герасимова та Ганна Акастєлова, випускниці програми обмінів майбутніх лідерів (FLEX) 2013 року.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 25 Листопада 


День інформації

У відділі документів іноземними мовами відбувся День інформації для вчителів німецької і англійської мови шкіл області, які проходять курс підвищення кваліфікації в Обласному Інституті освіти.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 26 Листопада 


Динамічно і вражаюче

Для всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення англійською мовою драматичного фільму «Літак Президента» (англ. Air force one, 1997).

 
Повнiше
 


 26 Листопада 


«Струны сердца»
     Джерельна глибина мелодій та віршів про кохання торкнулася  кожного глядацького серця під час концерту дніпропетровського барда Олега Мелещука, що відбувся у відділі читальних залів.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3


 27 Листопада 


Інформаційні лабіринти сучасного  світу

 Під час навчальної екскурсії для учнів  Радіоприладобудівельного коледжу на Савченка,10  фахівці  ВНІБ  розповідали підліткам як не заблукати у морі інформації і вдало скористуватися можливостями які надає бібліотека.Фото


 27 Листопада 


День Подяки разом з друзями

В межах проекту "Американська мистецька вітальня у Дніпропетровську" на майданчику КЗО «ЗОШ №39» для учнів 6-го і 9-го класів керівник центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко провела два уроки, присвячені знайомству з біографією і творчістю американського композитора Джорджа Гершвіна, в яких переплетені популярні мелодії, класичні композиції та опера.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 З 27 по 28 Листопада 


Директор бібліотеки Надія Миколаївна Тітова взяла участь у щорічній Конференція УБА «Бібліотек@ – територія єдності», м.Київ.


 28 Листопада 


Захід для школярів

В межах проекту "Американська мистецька вітальня" співробітники інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" знову відвідали НВК №28 і показали музичне відео і слайд-презентацію, присвячені життю і творчості американського композитора Джорджа Гершвіна, що є символом американської музики ХХІ століття.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 28 Листопада Ретроспектива Майдану 
У конференц-залі відбулась «Ніч документального кіно», що представила публіці фільми «Євромайдан. Чорновий монтаж», «Помаранчева зима» та «Полум’яні голоси».

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 28 Листопада 


Для Вас завжди відкриті наші двері

Навіть  у часи новітніх технологій бібліотека  залишається хранителем та навігатором у різноманітному світі інформації. Бібліотекарі  відділу наукової інформації та бібліографії провели  інформаційну годину для учасників Школи молодого лідера системи профтехосвіти.Фото


 29 Листопада 


Ми вдячні читачам, а читачі - бібліотекарям

Засідання англомовного клубу "Добра розмова" в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" було святковим, незвичайним. Члени клубу вивчали традиції американського свята День подяки, що вчить нас людяності і вдячності, радує і заспокоює, надихає.
 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7


 29 Листопада 


Вивчаємо традиції - вивчаємо мову

Чергова зустріч в англомовному «Американському клубі для підлітків», де школярі можуть покращити знання англійської мови, дізнатися більше про США і гарно провести вільний час, була присвячена вивченню традицій американського свята День подяки.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5


 29 Листопада 


В Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі відбулося засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації релігієзнавців за темою:"Розуміння Бога і естетика трансценденції: соціальний аспект".

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека