Протягом мiсяця 


Родзинки колекцій

Для нових відвідувачів, членів англомовних клубів і журналістів, що прийдуть на «День відкритих дверей», в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" на двох стелажах розгорнуто виставку книг, зображень та електронних ресурсів.
Ця експозиція розкриває багатство унікального фонду Центру. До вашої уваги: сучасні англомовні книги, мистецькі альбоми, енциклопедії, довідники, словники, підручники і посібники, електронний тренажер Roseta Stone, колекція DVD-фільмів (близько 300 фільмів), настільні лінгвістичні та розвиваючі ігри, найкращі зразки класичної і сучасної англійської літератури.
В Центрі можна отримати рекомендації з використання всіх цих ресурсів Центру для ефективного вивчення англійської мови.

фото  фото  фото  фото  фото  фото


 Протягом мiсяця 


 Юні таланти петриківського розпису

Протягом місяця у відділі демонструвалась виставка робіт учнів «Петриківської Художньої школи ім. Т. Пати», найстарішого учбового закладу історичного осередку петриківського розпису. Виставка діятиме до березня. Усіх бажаючих переглянути творчість молодих чекаємо щодня, крім неділі, з 10-00 до 19-00. Вхід вільний.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 Протягом мiсяця 


Протягом  місяця в патентно-технічному відділі діяли виставки:

«Інформаційна палітра»,

«Цікаве навколо нас»,
«Енергозбереження та економіка України».


 
Повнiше
 
Фото 1  Фото 2  Фото 3


 Протягом мiсяця 


 Згадаймо Сергія Параджанова!

Усі  бажаючі мали нагоду переглянути книжково-ілюстративну виставку «Яскрава зірка вірменського українця», яка познайомила відвідувачів з життям та творчістю видатного кінорежисера  Сергія Параджанова.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото

 З 1 по 14 Сiчня 


Усі бажаючі мали можливість ознайомитись у Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі з книжковою виставкою "Ода новорічній ялинці", присвяченою новорічним святам.

фото


 3 Сiчня 


 Про дивовижний мототур по Непалу …
В «Русском центре» відбулася зустріч з мандрівником Віталієм Цаліковим, який поділився своїми враженнями від мототуру по Непалу через Гімалайський хребет в королівство Мустанг. Віталій розповів про особливості туру, показав відеоматеріали, продемонстрував дію «тібетської чаші». Учасники зустрічі були вражені розповіддю мандрівника і зачаровані королівством Мустанг.


 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 4 Сiчня 


Долучаємося до загальнохристиянських цінностей

Зустріч англомовного клубу «Добра розмова» / GABFEST, що діє при інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», відбулася напередодні православного Різдва. Це була гарна можливість зосередитися на вивчені основних складових Різдва і англомовних термінів. Члени клубу прочитали і перевели статтю з Вікіпедії про Різдво Ісуса. Проілюстрував статтю відеоролик американської журналістки змішаного походження (християнського, мусульманського та єврейського). Для закріплення нової лексики 4-м командам було запропоновано розв’язати кросворди.
Друга частина зустрічі була присвячена українським традиціям святкування Різдва.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 4 Сiчня 


Нові горизонти

В новому 2014 році в дніпропетровському інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" продовжуються зустрічі «Американського клубу для підлітків». Їх готують і проводять волонтерки бібліотеки, випускниці програми обмінів майбутніх лідерів (FLEX). Чергову зустріч Даша Герасимова присвятила плануванню роботи клубу, опитувала комітет и обирала гідні теми для спілкування.

фото  фото  фото  фото


 6 Сiчня 


По всьому світі стала новина

У відділі періодики до великого свята - Різдва Христового організовано ілюстративно-документальну виставку "Намисто Різдвяних свят".

 
Повнiше
 
Фото1  Фото2  Фото3  Фото4  Фото5

 7 Сiчня 


В секторі рідкісних і цінних документів відбулось відкриття книжково-ілюстративної виставки рідкісних видань  XIX–XXI ст. до Різдва Христового «Заповідь нову даю вам: да любіть один одного як Я полюбив Вас».  
Повнiше
 
7 січня


 8 Сiчня 


 Зустрічі в клубі «Культурная среда».
Чергове засідання клубу «Культурная среда» було присвячене 95-річчю письменника Данила Граніна. Шанувальники його творчості ознайомились з документальним фільмом «Даниил Гранин» (знятим «Фондом Русский Мир») та з книжковою виставкою «Человек милосердия». Гості «Культурной среды» – дніпропетровський поет Микола Гальцев (Ник ОВЛЕТ) і Група LP – представили свої нові роботи.


 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 8 Сiчня 


Комедія з підтекстом

Для всіх бажаючих покращити знання англійської мови відбувся перегляд американської кінокомедії «Дейв» (1993).
Це фільм про пригоди американця, що як дві краплі води схожий на президента США. Фільм цікавий тим, що зображує столицю США - Вашингтон, цитадель демократії - Білий дім, поведінку політиків.

фото  фото


 9 Сiчня 


 «Культура повседневности».
В рамках циклу «Культура повседневности» в «Русском центре» пройшла інформаційно-освітня година «Гении русского искусства».


 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 10 Сiчня 


 Дарунок бібліотеці!

У рамках проведення акції «Подарунок бібліотеці» заслужений художник України Григорій Чернета подарував фонду відділу мистецтва свій ювілейний альбом репродукцій. Щиро дякуємо Вам, Григорію Олександровичу!


фото

 10 Сiчня 


 Сергій Шаталов – гість «Культурной среды».

В рамках клубу «Культурная среда» відбувся творчий вечір Сергія Шаталова (поета, прозаїка, редактора, режисера).


 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 10 Сiчня 


 У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Барвисте сузір’я українських письменників», присвячена ювілярам січня Юрію Збанацькому, Степану Васильченку, Василю Еллану-Блакитному, Павлу Чубинському. На виставці представлені твори ювілярів та література про їх життя і діяльність. Проект «Імена: відомі та повернені із забуття» (до ювілеїв українських письменників).


фото


 11 Сiчня 


Новорічні обіцянки

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» продовжуються зустрічі «Американського клубу для підлітків». Чергову зустріч підготувала і провела волонтерка бібліотеки, випускниця програми обмінів майбутніх лідерів (FLEX) Даша Герасимова.
Члени клубу розповіли про свої новорічні пригоди, підвели підсумки року, що закінчився. Модератор зустрічі Даша дала групі завдання описати малюнок-карикатуру, що зображувала значення минулого року для економіки США.
Було цікаво переглянути відеоролик про Міжнародний сніговий фестиваль у Китаї. Корисним було дізнатися про американську традицію давати собі новорічні обіцянки, щоб потім весь рік пам’ятати про них і виконувати. Молодь переглянула запропоновані обіцянки, і кожний обрав підходящу для себе.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото


 11 Сiчня 


Вражаючий список досягнень 2013 року

Сьогоднішнє засідання англомовного клубу Gabfest / "Добра розмова" було присвячене підведенню підсумків милого року, його здобуткам для Дніпропетровська і Дніпропетровської області.
Список досягнень був вражаючим:
- Петриківський розпис було включено в список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО;
- Було ініційовано міжнародний туристичний проект "Скіфський шлях";
- відкриті нові туристичні пам'ятки у місті Дніпропетровськ – («Парк ракет» і «Порог ревучий»);
- Представлено лого чемпіонату Eurobasket в 2015 році.
Модератор клубу  Тамара Гаврилюк познайомила присутніх з туристичним символом нашого регіону «петриківським живописом».
Присутні прочитали і переклали текст, довідалися про довгу кампанію по здобуттю Петриківкою звання «нематеріальна пам’ятка культури» ЮНЕСКО. Члени клубу детально розглянули велику тарілку, проаналізували малюнок, згадали назви зображених символів.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 13 Сiчня 


Бібліотекарі звітували про роботу у 2013 році. Фахівці відділу наукової організації і методики бібліотечної роботи ДОУНБ здійснювали прийом інформаційної, інформаційно-аналітичної та статистичної звітності міських і районних ЦБС області та інших спеціальних і спеціалізованих бібліотек за підсумками 2013 року.

 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 З 13 по 17 Сiчня 


Під час тренінгу за обов’язковим модулем для бібліотекарів П’ятихатської центральної районної бібліотеки найактуальнішим питанням виявилось «Глобалізація інформаційного простору. Роль бібліотеки». Дана тема викликала жваву дискусію, що торкалась як загальних норм свободи доступу до інформації, так і питань етики бібліотечних працівників, правил користування мережею інтернет, питання цензури та неприпустимих обмежень до інформації.
фото 1  фото 2


 14 Сiчня 


В секторі рідкісних і цінних документів почала діяти книжково-ілюстративна  експозиція рідкісних видань XIX–XXI ст. «Благовістив їм Слово нове, любов, і правду, і добро…», друга частина виставки, присвяченої 200-річчю від дня народження геніального українського поета, письменника, мислителя, громадського діяча, художника, засновника нової української літератури Т.Г. Шевченка.  
Повнiше
 
14 січня


 14 Сiчня 


У відділі документів іноземними мовами працювала книжкова виставка «Стародавні цивілізації Землі». 
Повнiше
 
фото  фото


 14 Сiчня 


Журналісти відкрили для себе бібліотеку в новому форматі

Міф про те, що бібліотека – це лише книгозбірня, розвіяла директор бібліотеки Надія Миколаївна Тітова під час спілкування з журналістами, яке відбулося в одному з приміщень бібліотеки (на проспекті К. Маркса, 18) в форматі прес-конференції.

 
Повнiше
 
Фото  Фото  Фото

 14 Сiчня 


Завідуюча відділом Мищенко Тетяна Миколаївна  взяла участь у прес–конференції, під час якої журналісти познайомились з планами просвітницької та соціокультурної діяльності бібліотеки у новому році.На місцевому телебаченні вийшов сюжет про фонди патентно-технічного  відділу. 
 
Повнiше
 


 14 Сiчня 


МІСТЕРІЯ ЩЕДРОГО ВЕЧОРА В СТИЛІ ФОЛЬК ВІДБУЛАСЯ В БІБЛІОТЕЦІ

В перший день Нового року, за старим стилем, молодь з різних навчальних закладів Дніпропетровська пригадала старовинні українські традиції та поринула в атмосферу святвечора під час проведення фольк-вечірки у відділі документів з питань мистецтва.

 
Повнiше
 
Фото  Фото  Фото

 15 Сiчня 


А що Ви думаєте про фемінізм?

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» переглянули фільм «Тельма і Луіза», що після прем’єри у 1991 році став культовим серед феміністок. Виконавиці головних ролей Сьюзан Сарандон і Джина Девіс номінувалися на кіно-нагороди «Оскар» і «Золотий глобус». Фільм прикрашає музика Ханса Циммера. Події відбуваються на фоні природних пам’яток Арізони.
Одна з кінокритиків, Шейла Бенсон, вважала фільм не тільки таким, що висвітлює феміністські цінності, але й висловлювала стурбованість зображеними бажанням помсти і насильством у фільмі.
Фільм приголомшив глядачів, заставив замислитися над багатьма життєвими проблемами, що ми їх зустрічаємо навколо себе.фото  фото  фото


 16 Сiчня 


Краєзнавча прогулянка

У краєзнавчому відділі відбулося засідання клубу «Ріднокрай» за темою: «Історія дніпропетровської Набережної».
Про історію створення проекту та будівництва набережної вулиці у м. Дніпропетровську докладно і яскраво розповів історик і краєзнавець Максим Кавун, знавець історії міста. Розповідь він доповнив мультимедіапрезентацією.
Краєзнавці поставили численні запитання, внесли доповнення.
На засіданні були присутні краєзнавці, вчені ДНУ та НГУ, викладачі та дві групи учнів обласного фізико-математичного ліцею при ДНУ.


фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 18 Сiчня 


 На зустріч з мистецтвом

На виставку робіт учнів «Петриківської Художньої школи ім. Т. Пати», найстарішого учбового закладу історичного осередку петриківського розпису, завітали члени клубу розмовної англійської мови. Вони познайомили американського члена клубу, волонтера корпусу Миру Ендрю Байдера, з традиціями стародавнього промислу, розповіли про символи, кольори, сюжети картин.


фото  фото  фото  фото  фото

 18 Сiчня 


Вивчати англійську мову цікаво

можно в Англомовному клубі тинейджерів по суботах в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку". Даша і Марія провели чергове заняття.  Присутні подивилися відео (слухали/перекладали), покращували знання граматики, грали в ігри.

фото  фото  фото  фото  фото


 18 Сiчня 


Чужому навчаємося і свого не цураємося!

Члени англомовного клубу "Добра розмова", що кожної суботи збирається в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку", відвідали виставку юних майстрів Петриківського розпису, розповіли нашому американському гостю, волонтеру корпусу Миру Ендрю Байдеру, про символи, кольори, сюжети картин.  Далі обговорили побачене за круглим столом. Зустріч мала естетичне і виховне значення. Присутні на зустрічі отримали задоволення.


фото  фото  фото  фото  фото  фото


 18 Сiчня 


 У відділі читальних залів Галина Ланська представила програму «Венок дружбы» творчого об'єднання «Возрождение».
 
Повнiше
 
фото  фото  фото


 20 Сiчня 


 Шевченкове слово!
У відділі читальних залів пройшла інформаційна година для вчителів української мови та літератури інституту післядипломної педагогічної освіти «Просвітницька діяльність Т.Г. Шевченка» (Проект «Інформаційні студії»).


 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 20 Сiчня 


 В рамках проекту «Кино ХХІ» відбулись перегляд та обговорення документального фільму «Великий Новгород. Истоки России» (до 70-річчя визволення Новгороду від фашистських загарбників). 

фото


 З 20 по 24 Сiчня 


Проведені обов’язкові тренінги у Центральні міській бібліотеці ім. М.О. Островського, м. Марганець. Серед тем другого модуля, бібліотекарі найбільш зацікавились темою «Критерії оцінки інформації» та рекомендаціями щодо наповнення сторінок у соцмережах. У ході ознайомлення з цікавими прикладами та обговорення були визначені основні критерії, за якими інформація буде актуальною, цікавою та корисною для користувачів.
фото 1  фото 2


 21 Сiчня 


 Свято єдності України!
Відділом читальних залів до Дня Соборності і Свободи України проведена виїзна тематична година для студентів Дніпропетровського політехнічного коледжу «День Соборності України: уроки історії та сучасні реалії».
 
Повнiше
 
фото


 21 Сiчня 


  Що ми знаємо про аромотерапію?
«Аромотерапія»
– тема першого засідання проекту «Бібліотерапія» 2014 року. Учасники зібрання прослухали лекцію біотерапевта  Т.М. Шайтанової та познайомилися з книжковими виданнями, представленими на виставці-перегляді «Магія ароматів»
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото


 21 Сiчня 


В відділі періодики представлена документально-ілюстративна виставка до Дня Соборності України «Любов до Батьківщини нас єднає».

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото

 22 Сiчня 


В Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі відбувся перегляд книжкової виставки "День Соборності і свободи України".

фото


 22 Сiчня 


В секторі рідкісних і цінних документів пройшло заняття читацького клубу «Ми читаємо». Воно було  присвячено 2-й темі програми: «Ми пізнаємо світ книги». Особливо цікавими для учасників засідання були питання «Таємниці книжкових знаків», «Художник і книга» та ін.
22 січня  22 січня_2


 22 Сiчня 


 «Одна родина – одна Україна!»

 Під таким гаслом у Центрі Правової інформації при ВНІіБ з нагоди Дня соборності пройшла освітньо-правова лоція для студентів коледжу транспортної інфраструктури. Головна мета заходу – виховання національної свідомості, формування у молоді рис громадянина Української держави. Підлітки не тільки дізналися про історію ідеї соборності, про Акт Злуки, але й отримали інформацію, якими соціальними акціями місцева громада Дніпропетровська долучилася до неофіційних святкувань цього дня.


фото

 22 Сiчня 


 «Творцы высоких вдохновений»!
В «Русском центре» представлена виставка «Пионерский писатель» до 110-ї річниці від дня народження російського радянського письменника Аркадія Гайдара. Користувачі центру цього дня мали нагоду переглянути документальний фільм «Аркадий Гайдар. Последняя тайна» (цикл «Творцы высоких вдохновений»).

фото


 22 Сiчня 


Дивлюся, думаю, говорю

Для всіх бажаючих покращити знання англійської мови відбувся перегляд американської кінокомедії «Шоу Трумана» (1998).

фото  фото  фото


 22 Сiчня 


 Гостинно зустрічали працівників відділу читальних залів у Жовтневому територіальному центрі одиноких пенсіонерів.  Працівники та підлеглі центру ознайомилися з відео-презентацією виставки «Соборна Україна: від ідеї до життя»

 
Повнiше
 
фото  фото


 22 Сiчня 


Презентація безкоштовних ресурсів центру "Вікно в Америку"

Відбулася в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" для учнів 11-го класу КЗО ЗСШ № 141.
Школярі дізналися про сучасні шляхи пошуку інформації, про карткові каталоги та сучасні електронні  каталоги.
Особливо корисною для школярів і їх вчителів була інформація про безкоштовні ресурси для вивчення англійської мови, що має центр "Вікно в Америку", та програми обмінів, що дозволяють відвідати США.

фото  фото  фото  фото


 22 Сiчня 


До Дня Соборності

На тематичну годину, присвячену Дню Соборності, до відділу абонемента завітав 4-А клас школи №69. 

 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 23 Сiчня 


До дня народження Володимира Висоцького відбувся концерт композитора і співака Олега Мелещука з програмою «Я, конечно, вернусь…», присвяченою пам’яті поета. Присутні згадали основні події в житті Володимира Семеновича, прослухали його пісні у виконанні О. Мелещука, а поет О. Дьомін прочитав свій вірш, присвячений Висоцькому.фото  фото  фото


 23 Сiчня 


У відділі документів іноземними мовами відбулося засідання міського клубу книголюбів «Літературна вітальня», присвячене творчості Р. Гарі, в рамках святкування 100-річчя від дня його народження  «Ромен Гарі легендарний письменник ХХ століття».  
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото


 23 Сiчня 


В патентно-технічному відділі відбувся диспут з теми: «Кодекс екологічної поведінки». В ньому взяли участь провідні спеціалісти з екологічних питань. 


 
Повнiше
 
Фото 1


 23 Сiчня 


В патентно-технічному відділі розпочались заняття з використання е-ресурсів з інтелектуальної власності «Школа з iнтелектуальної власності» з проекту ДОУНБ «Бібліотека – знання під рукою»
 
Повнiше
 
Фото 1


 23 Сiчня 


Фаворит-книга

Для учнів 4 класу школи №69 у відділі абонемента відбувся пізнавально-розважальний захід «Фаворит-книга», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото

 24 Сiчня 


Зустрічі з колегами

 Фахівці ВНІБ зустрілися з бібліотекарями м. Кривий Ріг. Предметом розмови був обмін думками з приводу інформаційного обслуговування користувачів. Колеги дізналися про досвід роботи відділу з абонентською базою та корисними напрацювання у цьому напрямку.фото

 24 Сiчня 


День Соборності і Свободи України!
Відділом читальних залів до Дня Соборності і Свободи України проведена виїзна тематична година для учнів 10 класу КЗО «НВК №106»
 м. Дніпропетровськ.
 
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото  фото


 24 Сiчня 


В рамках проекту «Кино ХХІ» відбулись перегляд і обговорення документального фільму Олексія Федорченка «Первые на Луне», про довоєнні та післявоєнні події на Байконурі.фото  фото  фото


 25 Сiчня 


"Зимова симфонія" - поетичні гойдалки

В Українській вітальні відділу абонемента відбулися «Зимові зустрічі друзів» клубу «Захопленість». 

 
Повнiше
 
фото  фото  фото

 25 Сiчня 


В патентно-технічному відділі, у вихідний день, за традицією, відбулась творча зустріч з Дніпропетровським поетом Юрієм Поліським «Каждая женщина – это событие». Лунали пісні на слова Поліського, читали його вірші присутні і  сам автор. Зустріч пройшла у теплій невимушеній обстановці.

 
Повнiше
 
Фото 1


 25 Сiчня 


Дивитися чи не дивитися?

Відбулося чергове засідання англомовного клубу "Добра розмова", що кожної суботи збирається в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку".
Читали і перекладали цікавий текст про історію американських ток-шоу. Далі обговорювали новаторські підходи Філа Донахью і феномен Опри Уінфрі, однієї з найвпливовіших медіа-персон США, американської актриси і телеведучої. Також присутні розповідали про свої особисті уподобання, описали принади своїх улюблених ток-шоу.

фото  фото  фото  фото  фото


 27 Сiчня 


Партнерство триває

Школярі з КЗО ЗОШ № 39 тільки-но вивчили тему "Пілігрими" з американського підручника. Щоб допомогти їм закріпити вивчений матеріал, у школу до давнього партнера центру вчителя англійської мови Вікторії Платонової завітала керівник інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" Світлана Усенко. Вона показала і прокоментувала яскраву слайд-презентацію, що познайомила школярів з подіями американської історії і традиціями свята День подяки.
Діти читали і перекладали, роздивлялися картини американських художників, описували побачене, повторювали лексику, тренували вимову.
Школярі із задоволенням перегортали сторінки книги, де історія США подана у вигляді коміксів.
фото  фото  фото  фото  фото


 27 Сiчня 


Пройшли обов’язкові тренінги за першим модулем для бібліотекарів-переможців 4-го раунду конкурсу програми «Бібліоміст»: КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М.Свєтлова» та КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей». Особлива увага була приділена технічним питанням створення мультимедійних продуктів.


 З 27 по 30 Сiчня 


Вчений секретар Юлія Зюлева взяла участь у тренінгу-навчанні з актуальних для розвитку сучасної бібліотеки тем. Тренінг з першої теми "Технології web 2.0 у сучасній бібліотеці", що відбувся у Закарпатській ОУНБ імені Ф. Потушняка (м. Ужгород), містив у собі такі питання: модернізація сайту бібліотеки, блогерство для бібліотекарів, соціальні мережі та корисні он-лайн ресурси для бібліотекарів. Друга тема "Оцінювання потреб та залучення громади", що була розглянута під час тренінгу у м. Перечин (Закарпатська обл.), ознайомила з питаннями оцінювання інтересів і потреб громади, інструментами оцінювання та практичними порадами з питань співпраці бібліотеки з громадою. Під час розгляду цих питань відбувались жваві дискусії, ділові ігри та практичні роботи в групах.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4


 28 Сiчня 


У відділі абонемента відбулися презентації книжкових виставок січня для клубу «Флешка».     
Повнiше
 
фото  фото  фото  фото


 29 Сiчня 


Книжкова виставка-реквієм "Біль України - Крути" була розгорнута у Канадсько-Українському Бібліотечному Центрі до Дня пам'яті героїв Крут.
 
Повнiше
 
фото


 29 Сiчня 


Героїчна  поразка…   Працівники відділу періодики підготували віртуальну виставку під назвою "Ми не схилили сонячне знамено".

 
Повнiше
 

 31 Сiчня 


 Іформуємо працівників Будинків культури

Відбулася інформаційна година для працівників клубних закладів області, під час якої присутні ознайомились з інформаційними ресурсами відділу, сучасними можливостями та бібліотечними послугами, переглянули кілька буктрейлерів. Співробітниками відділу підготовлені огляд методичних видань з організації дозвілля населення, перегляд літератури "На допомогу керівникам колективів художньої самодіяльності" та екскурсію виставкою петриківського розпису.
 


фото  фото  фото  фото  фото

 31 Сiчня 


Правда про нас - в документальному кіно

Співробітники бібліотеки побували на прес-конференції в ІА "Мост-Днепр", присвяченої четвертій Міжнародній кіноасамблеї на Дніпрі. 
 
Повнiше
 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека