Протягом мiсяця 


 У відділі документів з питань мистецтв демонструвалась виставка документів, присвячена життю та творчості видатного художника Миколи Ге «Художник глибинної душі» (180 років від дня народження). 
Повнiше
 
фото


 Протягом мiсяця 


У відділі абонемента діє книжкова виставка "Листая вечные страницы", присвячена 80-річчю заснування академічного видання «Литературное наследство».На сайті ДОУНБ презентується віртуальна виставка видань цієї серії, яка має міжнародне визнання і авторитет. 
Повнiше
 
фото


 Протягом мiсяця 


У краєзнавчому відділі відкрито книжкові виставки:
«Письменники – ювіляри 2011 року».
«Славні лоцмани Дніпра».  
«Висока доля Бориса Мозолевського».
«На книжкову полицю краєзнавця». 
«Видання бібліотеки – краєзнавцям».
   
Повнiше
 
foto 5  foto 4  foto 3  foto 2  foto 1


 Протягом мiсяця 


У відділі абонемента діяла книжково-іллюстративна виставка «Світло різдвяної зірки», присвячена Різдвяним святам. Виставка була цікава читачам різного віку, і малечі і людям похилого віку.
фото 2  фото 1


 Протягом мiсяця 


У відділі абонемента організовано  виставку-портрет «Величні із великих» із циклу "Ювіляри 2011року ",  присвячену українським, російським та зарубіжним письменникам – ювілярам січня 2011р.  
Повнiше
 


 1 Сiчня 


В КУБЦ презентована книжкова виставка "Трагедія Крут крізь призму минулого і сучасного".


 1 Сiчня 


У відділі періодики організовано ілюстративно-документальну виставку «Головна книга України». 
Повнiше
 
Фото


 4 Сiчня 


В інформаційно-ресурсному-центрі "Вікно в Америку" презентовано книжкову виставку до дня народження американського письменника Джека Лондона.
 
Повнiше
 
Фото 2  Фото 1


 4 Сiчня 


У відділі читальних залів відкрито постійнодіючу виставку "Тільки у нас - найновіше для вас!". Книжкова виставка знайомить з новою літературою, що надійшла до відділу.
Фото


 5 Сiчня 


У відділі періодики до одного з головних християнських свят – Різдва Христового – підготовлена виставка Над світом благодать настала». 
Повнiше
 
Фото


 7 Сiчня 


В секторі рідкісних і цінних документів відкрилась книжкова виставка «Он вечный мир, Он истину принёс!». Виставка рідкісних видань XIX – XX ст. присвячена  Святу Різдва Христового, яка розпочинає собою рік. Вона представила рідкісні книги XIX – XX ст. про народження, діяльність, смерть і  воскресіння Ісуса Христа, з історії християнської релігії, твори видатних вчених-богословів про вчення Христа.


 8 Сiчня 


В інформаційно-ресурсному-центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч бажаючих покращити рівень англійської мови в англомовному клубі English Speaking Club. Зустріч була присвячена життю та творчості американського письменника Джека Лондона та знайомила наших американських друзів Джозефа та Авітал з традиціями українського Різдва.
 
Повнiше
 
Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 10 Сiчня 


В Канадсько- Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Нові надходження в КУБЦ (2008-2010)".


 10 Сiчня 


У відділі документів іноземними мовами працювала книжкова виставка «Сам собі методист (самостійне вивчення іноземної мови)», на якій  біли представлені матеріали для тих, хто хоче самостійно вивчати іноземну мову – самовчителі, підручники для початківців з англійської, німецької, французької, голандської, татарської, іспанської та інших мов.фото1


 10 Сiчня 


У відділі періодики організовано виставка-нагадування «Аргонавт світу». Виставка присвячена 110-річчю від дня народження Володимира Миколайовича Владка, українського журналіста і письменника-фантаста.

 
Повнiше
 
фото 3  фото 2  фото 1

 11, 12, 17, 19 Сiчня 


Для нових читачів сектору рідкісних і цінних документів були проведені інформ-години та експрес-екскурсії, які допомогли мати уяву про сектор, особливості його фонду і ДБА, про нові надходження до фонду сектору.


 12 Сiчня 


Співробітники відділу абонемента відвідали виставку «Різдвяна казка»  авторських ляльок галереї-студії Марини Зіміної. Також  залу художніх полотен з м.Луцька і православну виставку «Образ хреста».


фото 2  фото 1

 З 12 по 26 Сiчня 


Фахівці відділу наукової організації і методики бібліотечної роботи ДОУНБ здійснювали прийом інформаційної, інформаційно-аналітичної та статистичної звітності міьких і районних ЦБС області та інших спеціальних і спеціалізованих бібліотек за підсумками 2010 року.

 
Повнiше
 
Фото 3  Фото 2  Фото 1

 13 Сiчня 


В «Русском центре» відкрилася  книжкова виставка «Полон музыки, музы и муки », присвячена 120-річчю від дня народження Йосипа Емілійовича Мандельштама. На виставці представлені збірники поетичних творів відомого  російського поета, критичні статті та література про його життєвий шлях.
Фото


 13 Сiчня 


В «Русском центре» пройшов бібліотечний урок для студентів Дніпропетровського училища культури. Урок був присвячений знайомству з ресурсами "Русского центра". Студенти ознайомилися з документами  з питань історії російського мистецтва, зокрема  виданнями присвяченими творчості російських художників Іллі Юхимовича Репіна та Василя Григоровича Перова. На завершення уроку студентам були продемонстровані відеосюжети та репродукції картин видатних російських художників.
Фото 1  Фото


 14 Сiчня 


З метою популяризації фондів ДОУНБ фахівцями відділу наукової інформації та бібліографії  було підготовлено   тематичний перегляд колекції  енциклопедій ВНІБ «Енциклопедії – інформація сконцентрована у часі» та записано телевізійний сюжет для новин 11 каналу.
Фото


 15 Сiчня 


Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" радо запросив всіх бажаючих покращити свій рівень володіння англійською мовою на зустріч, що була присвячена 10-річчю всесвітньовідомого інформаційного ресурсу Вікіпедія. 
Повнiше
 


 17 Сiчня 


 У відділі читальних залів почала діяти ілюстративно-документальна виставка „Cоборна Україна: реалії сьогодення” ( до Дня соборності України. (Відзначається в Україні згідно з Указом Президента (№ 42/99, від 21.01.99 р.) в день проголошення в 1919 році Акту злуки). На виставці представлені документи, в яких відтворюються етапи становлення і розвитку ідеї соборності України та показані реалії сьогодення.


 17 Сiчня 


У відділі документів з питань мистецтв відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів. 
Повнiше
 
фото 19  фото 18  фото 17  фото 16  фото 15  фото 14  фото 13  фото 12  фото 11  фото 10  фото 9  фото 8  фото 7  фото 6  фото 5  фото 4  фото 3  фото 2  фото 1


 17 Сiчня 


В «Русском центре» було проведене літературно-музичне свято «Традиції та обряди слов’янських народів: Різдвяні святки». Гості свята, учні 7-8 класів СШ № 1, ознайомилися з історією та традиціями святкування зимових свят, прийняли активну участь у вікторині «Чи знаємо ми обряди слов’ян?». Студенти Театрально-художнього коледжу виступили з цікавою музичною постановкою «Вертеп». Директор ДОУНБ Надія Миколаївна Тітова  привітала школярів із новорічними святами та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.

Фото 2  Фото 1  Фото


 18 Сiчня 


У відділі документів з питань мистецтв відбулося чергове засідання Кіноклубу ім. Д.Сахненка. 
Повнiше
 
фото 5  фото 4  фото 3  фото 2  фото 1


 18 Сiчня 


В «Русском центре» відкрилася книжкова виставка «Сатиры смелый властелин», присвячена 185-річчю від дня народження російського письменника Михайла Євграфовича Салтикова-Щедріна. На виставці представлені твори М.Є. Салтикова-Щедріна, літературознавчі видання, в яких висвітлюється творчий і життєвий шлях великого сатирика, характеризуються художні особливості його творчого методу.
Фото


 20 Сiчня 


В «Русский центр» завітали представники кафедри  загального та російського мовознавства Дніпропетровського національного університету. Гості ознайомилися з  презентацією на тему: «Цілі та можливості «Русского центра». Головною подією зустрічі стало нагородження грамотами учнів гімназії № 3 за участь у конкурсі «И помни мир спасённый», присвяченому 65-річчю завершення Великої Вітчизняної війни.
Фото 1  Фото


 20 Сiчня 


У краєзнавчому відділі відбулось засідання клубу «Ріднокрай» за темою: «Лоцман, просвітник, патріот Григорій Омельченко», присвячене 100-річчю від дня народження відомого у Дніпропетровську громадського діяча.  
Повнiше
 
foto 14  foto 13  foto 12  foto 11  foto 10  foto 9  foto 8  foto 7  foto 6  foto 5  foto 4  foto 3  foto 2  foto 1


 20 Сiчня 


В патентно-технічному відділі відбулося засідання "Академії досліджень та винахідництва". 
 
Повнiше
 
foto 3  foto 2  foto 1


 20 Сiчня 


у ЦЄІ  при відділі наукової інформації та бібліографії відбулася нарада  для керівників євро клубів системи профтехосвіти, стосовно співпраці з  Центром  у напрямку   роботи з молоддю. З нагоди відзначення у 2011 році Європейського року волонтерства консультантом було  презентовано нове видання  Центру «Волонтерство – ознака сучасного суспільства». Електронний варіант цього видання було надіслано Раді мережі центрів європейської інформації України для використання у загальномережевому проекті  «Волонтерство - шлях до успіху».
Фото 2  Фото 1


 21 Сiчня 


У відділі періодики організовано виставку-роздум «Соборність України: історія та сучасність»

 
Повнiше
 
фото

 22 Сiчня 


У відділі абонемента в українській вітальні відбулася зістріч за круглим столом «Для вас завжди відкриті двері», присвячена звіту перед читачами в розрізі засідання клубу «Захопленість». 
Повнiше
 
фото 1  фото 2  фото 3  фото


 22 Сiчня 


Всі бажаючі перевірити та покращити свій рівень володіння англійською мовою зустрілися  в «English Speaking club» в інформаційно-ресурсному-центрі "Вікно в Америку".
Нашими гостями були американці, волонтери Корпусу Миру, вчителі англійської мови Аарон, Авітал та Ендрю. Вони познайомилися з українцями, радо відповіли про мету свого перебування в Дніпропетровську, розповіли про напрямки роботи членів Корпусу Миру, про своїх учнів, про те, чому вони їх навчають, що цікаво їм в Україні.

Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 24 Сiчня 


У відділі документів іноземними мовами працювала виставка нових надходжень. На виставці були представлені документи з питань загальної лінгвістики,методики викладання іноземних мов, нові англо-українські фахові словники . 25 Сiчня 


В патентно-технічному відділі відбулася творча зустріч. 
Повнiше
 
foto 6  foto 5  foto 4  foto 3  foto 2  foto 1


 25 Сiчня 


У відділі читальних залів відбулося   засідання клубу «Екософія людини». Тема засідання  «Природне землеробство».  Науковець-дослідник Томашевський Е.С. у своєму виступі розглянув  наступні питання : традиційні технології землеробства, критерії природного землеробства, створення здорового грунту, імунітет рослин, основні принципи біоценотичної технології обробки грунту і рослинництва,  якість зернових культур. Зацікавила фахівців та студентів книжкова виставка «Деятельность человека и почвенный покров планеты».

 


Фото

 27 Сiчня 


У краєзнавчому відділі відбулось засідання дніпровського генеалогічного товариства. З доповіддю: «Нові знахідки по роду Сахновських: видатні діячі XX століття» виступив Ігор Костянтинович Сахновський із Верхньодніпровська. 
Повнiше
 
foto 5  foto 4  foto 3  foto 2  foto 1


 27 Сiчня 


В секторі рідкісних і цінних документів проведено тематичну екскурсію, присвячену книжковим пам’яткам, раритетам, які є джерелами для вивчення розвитку науки, культури, економіки, політики. Відвідувачі прослухали огляд літератури з колекції стародруків, розповідь про друкарів, які їх видали, поліграфічні особливості видань.


 28 Сiчня 


В секторі рідкісних і цінних документів відкрилась ювілейна книжкова виставка, присвячена 170-річчю від дня народження видатного російського історика В.О. Ключевського «Високе звання вченого і патріота». На виставці були представлені твори вченого, в тому числі прижиттєві, окремі праці з історії, а також деякі матеріали про життя і творчість В. О. Ключевського, який зробив великий внесок в розвиток історичної науки про селянство, соціальні та економічні фактори історії суспільства, походження кріпацтва та ін.


 29 Сiчня 


В КУБЦ відбулося засідання асоціації релігіезнавців Дніпропетровської області за темою "Планування роботи на 2011 рік".


 29 Сiчня 


Всі бажаючі покращити рівень володіння англійської мови зібралися в інформаційно-ресурсному-центрі "Вікно в Америку", де відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club. 
Зустріч  була присвячена дню народження американського президента Франкліна Делано Рузвельта, його політичній діяльності та особистому життю. Волонтер Корпусу Миру Авітал Мат розповіла
про свій рідний штат «Нью- Джерсі».
 
Повнiше
 
Фото 5  Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1  Фото

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека