Протягом мiсяця 


Для користувачів відділу мистецтв запропоновано виставку документів «Творець невмирущого гімну» (до 195-річниці від дня народження М.Вербицького та до Дня Незалежності України), де було представлено матеріали про життєвий та творчий шлях видатного композитора, про історію створення Гімну України, оригінальний текст і ноти твору. 
Повнiше
 
фото 2  фото 1


 Протягом мiсяця 


В патентно-технічному відділі  діяла виставка «Автомобіль - винахід ХХ століття». Виставка привернула  широке коло користувачів.


 3 Серпня 


У відділі документів з питань мистецтв відбулося чергове засідання клубу «Літературна вітальня», присвячене шедевру літератури Київської Русі «Слово о полку Ігоревім», якому цього року виповнюється 825 років та 210 років з дня його першого друку. Присутнім було запропоновано цікаві повідомлення, газету-колаж з цієї теми, створену студентами музичного училища ім.М.Глінки, виставку документів з фондів відділу мистецтв та канадсько-українського бібліотечного центру «Слово о полку Ігоревім – літературна пам’ятка Київської Русі».  
Повнiше
 
фото 11  фото 10  фото 8  фот 7  фото 6  фото 5  фото 4  фото 3  фото 2  фото 1


 5 Серпня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» презентовано книжкову виставку:
«Читання влітку: Детективи, любовні романи, для дітей» – «Summer Fiction: Detective stories, Romance, For children»
 
Повнiше
 
Фото 8  Фото 7  Фото 6  Фото 5  Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 5 Серпня 


В отделе периодики организована выставка «Левши в мире праворуких». Выставка посвящена Всемирному Дню левши. 
Повнiше
 
Фото 3  фото2  фото 1


 7 Серпня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся English Speaking club.
Зустріч була присвячена даті американського календаря – Colorado Day (August 2,2010).
Керівник Центру Світлана Усенко звернула увагу присутніх на чудові книги з фонду Центру, що містять багато цікавої інформації, познайомлять бажаючих з красотами штату Колорадо. Наш гість американець Джозеф Ботілега, що багаторазово там бував, прокоментував заздалегідь підготовлене Свiтланою слайд-шоу «Colorado – centennial state». Присутні також переглянули фільм про національний природний парк «Скелясті гори» (Rocky Mountains).
 
Повнiше
 
Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 9 Серпня 


У відділі абонемента було організовано інформаційну книжкову виставку «Економічні новини». Мета виставки – ознайомити широке коло читачів з новинами економіки на сторінках преси.


 12 Серпня 


у відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Україна – незалежна, демократична, правова держава»(до Дня Незалежності України). Традиційно склалося так, що чергова річниця Незалежності України – не тільки час, коли треба підбити підсумки пройденого країною, але й дата, коли належить дати відповіді на найбільш актуальні питання сучасної доби. В документах, представлених на виставці, висвітлені найбільш значущі проблеми сьогодення нашої країни.


 14 Серпня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club».
Це було фантастичне 5-ти годинне спілкування з каліфорнійцем Джозефом Ботілегою, другом нашого Центру, про природні красоти, про економіку, проблеми, людей, міста Каліфорнії, Сан-Франциско та ін.
 
Повнiше
 
Фото 5  Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 14 Серпня 


У відділі документів іноземними мовами працювала виставка нових надходжень. На виставці до уваги користувачів були представлені підручники англійської мови для різних спеціальностей ВНЗ, К.Э.Эккерсли “Живая грамматика английского языка”, Хайдемейєр В.П.”Жанри і стилі німецької мови”, “Греческий язык за один месяц”,Нуждин Георгий ”75 устных тем по испанскому языку”, Лебедев В.В.“Язык мусульманских молитв”.


 16 Серпня 


Співробітниками відділу мистецтв підготовлено віртуальну виставку документів "Видатні музиканти Дніпропетровщини" (докладніше читати на сайті бібліотеки)


 16 Серпня 


У відділі абонемента протягом неділі презентувалася виставка в режимі вільного доступу під девізом «Неділя  фантастики». 
Повнiше
 
Фото


 19 Серпня 


У відділі абонемента  діяла ілюстративно-документальна виставка «Записано на скрижалях історії» (до Дня незалежності України). Була представлена література з історії та політики України.


 19 Серпня 


В КУБЦ відбулася книжкова виставка " Украіна в умовах незалежности",присвячена Дню незалежности.


 19 Серпня 


 У відділі періодики до Дня незалежності організовано ілюстративно-документальну виставку «Шляхи державного самоврядування України» з циклу «Українська державність:  традиції усвідомлення».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Повнiше
 
фото 4  фото 3  фото 2  фото 1

 20 Серпня 


В патентно-технічному відділі відбулося засідання   клубу «Ікар».
Тема засідання «АБЕТКА ВИНАХІДНИЦТВА».
У проведенні засідання  взяли участь науковці,  викладачі та студенти ВУЗів.
До уваги учасників була представлена тематична виставка, на якій  експонувалися книги, патенти, нормативно-технічні та періодичні видання із фондів патентно-технічного відділу.
Захід був підготовлений працівниками ПТВ:
відповідальний – зав. відділом Мищенко Т.М.
виконувач – провідний бібліотекар Неділько Т.В.


 20 Серпня 


Завідуюча відділом документів з питань мистецтв Пономаренко С.М. була запрошена і взяла участь у програмі "Чарівне закулісся" "51 каналу" обласного телебачення. Розмова стосувалась сучасної драматургії та співпраці бібліотеки і театру.


 21 Серпня 


У відділі документів іноземними мовами працювала книжкова виставка "451° за Реєм Бредбері", присвячена творчості Рея Бредбері. На виставці були представлені його твори англійською та угорською мовами, біографічні данні про Р.Бредбері.
Фото 3  Фото 2  Фото 1


 21 Серпня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club», присвячений американському письменнику Рею Бредбері, відому в Україні багато років як письменник в жанрі наукової фантастики.
Присутні обговорили роман Рея Бредбері «451 по Фаренгейту».
 
Повнiше
 
Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 26 Серпня 


Викладач англійської мови спеціалізованої школи № 22 Валентина Швидка ознайомилася з можливостями навчального тренажера Rosetta Stone  в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку».
Від імені центру вона зробила рекламне повідомлення на міському методичному семінарі для викладачів англійської мови, де виступала с доповіддю «Робота громадських вчительських організацій (TESOL, IATEFL, TEA)».(Її почули близько 120 чоловік)
 
Повнiше
 
Фото 2  Фото 1


 28 Серпня 


В інформаційно-ресурсному «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club» - Fashion.
Він був присвячений питаням сучасної моди. Під час знайомства кожний член розмовного клубу сказав який стиль у одязі він любить.
 
Повнiше
 
Фото 5  Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека