Протягом мiсяця 


В патентно-технічному відділі  діяла виставка «НА ШЛЯХУ ДО КОСМІЧНОЇ СВІДОМОСТІ», яка була присвячена ювілейному року Рерихів.
Виставка привернула широке коло користувачів. Протягом мiсяця 


У відділі документів з питань мистецтв продовжувала діяти виставка документів "Надбання української архітектури", присвячена до Дня української архітектури, що відзначають 1 липня.


 1 Липня 


В бібліотеці відбулося урочисте відкриття регіонального тренінгового центру за проектом "Бібліоміст". Мета центру - навчити бібліотекарів регіону користуватися новітніми технологіями, щоб краще обслуговувати відвідувачів та допомогти їм більш тісно працювати з громадами.

Центр обладнано 10 ПК з програмним запезпеченням, відеокамерами та навушниками з мікрофонами, а також проектором, сканером і принтером.

Навчання у регіональному навчальному центрі вже розпочато і проводиться спеціалістами Дніпропетровської ОУНБ у співпраці з співробітниками програми "Бібліоміст"за спеціальною програмою, розробленою Українською бібліотечною асоціацією. 

 


 3 Липня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club».
Зустріч була присвячена знаменній даті американського календарю – Дню Незалежності (Independence Day).
День незалежності вважається днем становлення Сполучених Штатів як вільної та незалежної країни. Більшість американців називають це свято просто за його датою - "Четверте липня".
 
Повнiше
 
Фото 5  Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 З 5 по 6 Липня 


Консультант ЦЄІ при Відділі наукової інформації та бібліографії взяв участь у семінарі «Суспільна анімація: концепція, практика, перспективи», який проводив Центр громадських та культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з Громадським об’єднанням «Центр Активності Локальної» (Варшава, Польща) в межах проекту «Розвиток мережі центрів місцевої активності у Дніпропетровській області» за підтримки Національного Фонду Демократії, де розглядались питання польського досвіду розвитку Центрів місцевої активності та перспективи розвитку суспільної анімації в України.


 7 Липня 


У відділі документів іноземними мовами працювала книжкова виставка "Батько» Шерлока Холмса", присвячена творчості Артура Конан Дойла. На виставці були представлені його твори англійською, німецькою, польською, чеською та іншими мовами, біографічні дані про К.Дойла. 
Повнiше
 
фото  фото1


 7 Липня 


У відділі абонемента презентувалася чергова серіальна виставка «В полоні літературних пам’ятників»  із циклу ретро-виставок  «Класика вищого ґатунку».  
Повнiше
 
Фото 1


 8 Липня 


У відділі краєзнавства відбулась презентація нової книги «Діяльність підпілля ОУН на Сході України. Збірник статей». На презентації були присутні історики, краєзнавці, журналісти, усього близько 60-ти чоловік.

 
Повнiше
 
foto 10  foto 9  foto 8  foto 7  foto 6  foto 5  foto 4  foto 3  foto 2  foto 1

 10 Липня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club».
Центр радо зустрів п’ятеро  гостей з Іспанії, Індії, Росії (Москва) - Jorge Coronilla, Isaac Lahsen, Pankenh Jhamar Jhawar, Аня и Максим Паутови (викладачі іспанської мови, бізнесмен, студентка та школяр)
Темами для спілкування були:
-    Вплив сучасної культури на традиційну культуру Індії.
-    Болівуд.
-    Індія страна контрастів.
-    «Культурний щок», або що відчувають іноземці перебуваючи в Україні.
-    Відмінності культурних традицій Індії, Іспанії та України.
 
Повнiше
 
Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 12 Липня 


У  відділі абонемента в режимі вільного доступу  демонструвалася книжкова виставка «Клондайк романтичних сюжетів»  із циклу ретро-виставок           «Класика – читання вищого гатунку».


фото

 13 Липня 


Співробітники відділу краєзнавства взяли участь у проведенні вечора пам’яті Івана Сокульського, присвяченого 70-річчю від дня народження поета. Вони представили книжково-журнальну виставку «Вірний син України», а також біобібліографічне видання «Лицар Свободи». 
Повнiше
 
foto 7  foto 6  foto 5  foto 4  foto 3  foto 2  foto 1


 15 Липня 15 та 28 липня 2010 року у відділі документів іноземними мовами працювали виставки нових надходжень. На виставках до уваги користувачів були представлені "Словник неологізмів англо-український", книги серії "Языки народов мира" - "Скандинавские языки" автор Вессен Э., "Тюркские языки" автор Баскаков Н.А.,  "Персидский язык" автор Жирков Л.И. та багато інших.


 15 Липня 


У відкритих запасниках  відділу абонемента організовано виставку - вернісаж «Клуб мандрівників»  з метою популяризації географічної літератури та журналу «GEO».  Література стане в нагоді учням та вчителям шкіл при вивченні та викладанні предметів географія та історія рідного краю. Виставка розкриває зміст фонду географічної літератури у запасниках відділу.
фото


 17 Липня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club», присвячений 90-річчя з дня народження американського скрипаля українського походження Ісака Стерна. 40 років життя присвячено Карнегі Холлу, був його Президентом до останніх років свого життя. Записав багато музичних творів на електронні носії, приймав участь у створенні саунд-треків до фільмів, що в подальшому отримували нагороду Оскар.
Це ще раз підтверджує значущість українського внеску в американську культуру, глибоке взаємне проникнення  культур.

Джозеф, наш гість з Каліфорнії,
радо відгукнувся та розповів про своє захоплення музикою, театром, літературою. Він багато подорожує світом, має багато вражень від Європи, Африки, України. Спілкування з українцями надало йому нову інформацію про Україну та українців.
 
Повнiше
 
Фото 6  Фото 5  Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1


 21 Липня 


У відділі періодики організована виставка «Комп’ютер навчає, розвиває» 
Повнiше
 
Фото1  Фото


 24 Липня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club».
Відбулося знайомство з новими членами розмовного клубу.
Обговорили питання релігії, політики, економіки, екології, архітектури та культури, що підтверджує всебічність знань членів розмовного клубу.
Накінець зустрічі відбувся короткий відео-зв’язок (by Skype) з проф. політологом з Оклахоми Янгте Шін (Youngtae Shin) на честь її дня народження. (Заспівали Happy Birthday!)
 
Повнiше
 
Фото 3  Фото 2  Фото 1


 31 Липня 


В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся «English Speaking club».
Він був присвячений до дня народження всесвітньовідомої англійської письменниці Джоан Кетлі Ролінг (нар. 31 липня 1965 р.), автора пригодницьких романів про Гаррі Потера.
Присутнім було запропоновано переглянути інформаційне слайд-шоу.
 
Повнiше
 
Фото 4  Фото 3  Фото 2  Фото 1

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека