Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
ф1544497кп хр ; 65.290.2я73
Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та управлінська практика [Текст] : підручник. - К. : Фарбованний лист.-2011.- 470c.
Це фундаментальний підручник з корпоративного управління, в якому цілісно та систематизовано висвітлено теоретико-методологічні основи, структуру, сутність, етапи розвитку, місце та роль інститутів власності, різних видів економічних інтересів та корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) фізичних та юридичних осіб, які мають свою долю або зацікавленість в статутному складі капіталу підприємства. В підручнику досить логічно підібрані цитати та висловлювання представників компаній, експертів, які яскраво відображають сутність теми, порівняння міжнародних та українських тенденцій, в тому числі і практик різних компаній.
  
1544830кп хр ; 65.050.22(4УКР)
Роль брендинга городов в эпоху перемен [Текст] / Ин-т трансформации о-ва ; под общ. ред. О. И. Соскина. - К. : [Ин-т трансформации о-ва].-2012.- 112c.
Мета книги - показати, яким чином формується, підтримується і просувається бренд міста на основі європейського досвіду брендування територій. При цьому особливу увага приділяється успішним практикам голландських міст в цій сфері. Дана робота є оригінальним підсумковим інтелектуальним продуктом проекту «Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України», який був ініційований, розроблений і реалізований Інститутом трансформації суспільства (Київ) у рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП). Підготовлене видання є для України унікальним. Книга має науково-практичне і методологічне значення. Вона буде корисною і цікавою, насамперед, керівникам місцевих органів влади, а також експертам, науковцям, викладачам і студентам вищих навчальних закладів України, широкого кола людей, які цікавляться питаннями територіального маркетингу і брендингу.
  
1549939кп чз ; 330.342-043.93(100)
Аджемоґлу, Д. Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності : пер. з англ. [Текст] / Д. Аджемоґлу, Д. Робінсон ; пер. з англ. О. Дем’янчук. - К. : Наш формат.-2017.- 435c.
Аджемоґлу та Робінсон стверджують, що економічний успіх держав не залежить від культури, клімату чи географічного положення. Автори запевняють, що тільки ті країни стали успішними, які повалили владний устрій і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. Книга «Чому нації занепадають» відповідає на важливе питання: чому одні країни багаті, а інші – бідні? Одна з найкращих книг 2015 року за версією Марка Цукерберга, а також книга, яка входить у список mustread-літератури Білла Ґейтса...
  
1544676кп чз ; 65.290-132
Кім, В. Ч. Стратегія блакитного океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції [Текст] / В. Ч. Кім, Р. Моборн. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 382c.
«Стратегія блакитного океану» — одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку не полишала Топ-10 бізнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена більш ніж 40 мовами та розійшлася накладом у 3,5 мільйона примірників. Викладені в ній ідеї довели свою ефективність не лише в бізнесі, але й у діяльності некомерційних організацій, державному секторі, виконавчій владі та навіть у мистецтві. Це нове й розширене видання доповнено досвідом практичного застосування стратегії, рекомендаціями з перетворення досягнень на постійний процес оновлення та аналізом найпоширеніших пасток, які чекають на шляху до створення комерційно переконливого блакитного океану.
  
1549937кп чз ; 005.21
Коллінз, Д. Від хорошого до величного. Чому одні компанії прориваються, а інші - ні [Текст] / Д. Коллінз ; пер. з англ. О. Савчин. - К. : Наш формат.-2017.- 368c.
У цій книжці Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу. Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п'ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Як Gillette, Kimberly-Clark, Philip Morris та іншим вдалося взяти настільки високу планку? Джим Коллінз вивів формулу—дев’ять кроків, які дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості, яка приносить шалені прибутки.
  
1544829кп хр ; 65.290.2
Куринько, Р. Осваиваем КСО: просто о сложном [Текст] / Р. Куринько. - К. : Журнал Радуга.-2011.- 204c.
В сучасних умовах розширення міжнародних економічних зв'язків, процесів глобалізації та підвищеної турбулентності провідними країнами світу активно використовуються прийоми і методи економічних, валютно-фінансових і біржових воєн. Під впливом різко зростаючої напруженості в світі відбувається зростання антисоціальних явищ і людської агресії: безробіття, зниження якості життя, терористичні акти, корупція в особливо великих розмірах. Раціональною відповіддю на ці сучасні виклики є концепція корпоративної соціальної відповідальності. Коректне визначення терміну "корпоративна соціальна відповідальність" є вельми нетривіальним завданням.
  
1546515кп чз; 65.290.331
Кусумано, М. А. Стратегії геніїв. П'ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса [Текст] / М. А. Кусумано, Д. Б. Йоффі. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2017.- 256c.
Як стають видатними стратегами? Гейтс, Гроув і Джобс були першими «бізнес-зірками» в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів — Microsoft, Intel та Apple — автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Ця книжка — путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Гейтс, Гроув чи Джобс.
  
1548476кп чз ; 316.6:316.46
Максвелл, Д. 21 беззаперечний закон лідерства [Текст] / Дж. Максвелл. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2017.- 319c.
Книга визнаного міжнародного експерта з менеджменту, лідерства та тренера з особистісного розвитку Джона Максвелла у кожній новій главі розкриє зміст чергового беззаперечного закону, формуючи простий та потужний список принципів, що допоможуть досягти успіху у будь-якій галузі. Кожен з цих принципів — це також і історія людини, яка досягла чогось, або зазнала катастрофи, не дотримавшись очевидних для лідера правил: Авраам Лінкольн, що з найбездарнішого військового командира став найбільшим реформатором Америки, брати Мак-Дональд, що не могли подолати бар’єр у 15 ресторанів, Стів Возняк, який зазнав би поразки без Стіва Джобса, тендітна мати Тереза, до якої дослухалися перші особи світу. Навіть взявши на озброєння кілька з інструментів, запропонованих автором, ви зможете досягти набагато більше.
  
1550026кп чз ; 005.32
Пекар, В. О. Різнобарвний менеджмент: Еволюція мислення, лідерства та керування [Текст] / В. Пекар. - К. : Довженко Букс.-2017.- 190c.
У книзі популярно викладена теорія еволюції людського мислення, організацій і великих соціальних систем, за якою останнім часом у фаховій літературі закріпилася назва «інтегральна динаміка». Ця красива і практична модель не лише дає ключ до розуміння стилів лідерства та управлінських культур, а й забезпечує інструментами їх зміни. Текст ґрунтується на курсі лекцій, який читає автор у провідних українських бізнес-школах, але істотно перевищує його за обсягом. Книга розрахована на підприємців і управлінців-практиків, зацікавлених у розвитку власних навичок менеджменту та вдосконаленні своїх компаній і організацій.
  
1550242кп хр ; 334.722(476)
Сороко, В. И. Кровь и стоны бизнеса [Текст] : документальная повесть / В. Сороко. - Минск : Медисонт.-2016.- 344c.
У своїй книзі Валерій Сороко розповідає про те, як він від безвиході, неможливості працювати за отриманою спеціальністю зайнявся підприємництвом. Автор відверто і довірливо розповідає про свій досвід ведення бізнесу, не приховуючи при цьому і непривабливі моменти, що проявлялися при його веденні. Він так само звертається до досвіду і проблем сучасних фермерів, підприємців, що працюють в різних напрямках. Тим самим він хоче посприяти своїм колегам-підприємцям та представникам влади в пошуку нових точок зростання бізнесу. Хочеться сподіватися, що досвід його, а також інших колег буде повчальним для тих, хто встане на дорогу підприємництва, задумає відкрити свою справу. А читач багато в чому переосмислити значення і місію як самого бізнесу, так і тих, хто рухає його вперед.
  
ф1551800кп хр чз ; 044:658
Шмідт, Е. Як працює Google [Текст] / Е. Шмідт, Дж. Розенберг, А. Ігл ; пер. з англ. Ю. Гордієнко. - К. : КМ-БУКС.-2018.- 304c.
Коли автори цього видання лише починали працювати у Google, вони були певні, що знають усе про успішний бізнес. Утім швидко переконалися, що помиляються: в епоху інтернету варто дотримуватися зовсім інших правил його ведення. Йдеться в першу чергу про сучасні погляди на корпоративну культуру, кращі стратегії пошуку і найму талановитих співробітників, про принципи спілкування і прийняття рішень, упровадження інновацій і досягнення революційних зрушень. Неабияке значення для бізнесу має відкритість корпоративних комунікацій і системи прийняття рішень. Книга розкриває секрети трансформування сучасного бізнесу, коли доступною стає будь-яка інформація, мобільні пристрої дають змогу спілкуватися незалежно від часу і місця перебування, а хмарні обчислення забезпечують доступ до необмежених ресурсів.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека