Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
ф1567732кп хр ; 796.332(410)(091)
Бей-Беги. История английского футбола [Текст] : публицистические очерки / С. Бабарика [и др.]. - Киев : Укр. Медиа Холдинг.-2010.- 384c.
У циклі нарисів крізь призму знаменитих і цікавих особистостей, великих і пам'ятних команд, захоплюючих матчів і гучних подій відображена вся історія англійського футболу: від найперших днів виникнення цієї гри до нашого часу. Тут немає сухих цифр, таблиць і результатів, які з легкістю можна знайти в інтернеті - в книзі зібрані історії з життя англійського футболу від його перших кроків і до сьогоднішніх днів.
  
1559802кп хр ; 796.332(092)
Балаге, Г. Мессі [Текст] / Г. Балаге ; пер. з англ. Ю. Скавінський. - Львів : Вид-во Старого Лева.-2019.- 728c.
Сьогодні Мессі — чемпіон світу 2022, віце-чемпіон світу 2014 року, володар «Золотого м’яча» і «Золотої бутси», «новий» Марадона, один із найрезультативніших гравців ФК «Барселона» та найкращий гравець сучасності... А починав він як сором’язливий, проте амбіційний хлопець з дефіцитом гормона росту та слабкими фізичними даними. Вже у юному віці він творив щось неймовірне на футбольному полі та обходив гравців, старших за нього. А ще «Блоха», як прозвали Мессі, понад усе мріяв грати у професійний футбол. Заради своєї мети йому довелося емігрувати, розлучитися з сім’єю, пройти дорогий курс лікування, пережити чимало травм та цькування преси, щоб стати тим, ким він є — найкращим футболістом світу.
  
1559908кп хр ; 796.332(092)
Балаге, Г. Роналду [Текст] / Г. Балаге ; пер. з англ. Х. Демидюк. - Львів : Вид-во Старого Лева.-2019.- 432c.
Король футболу, кумир дітлахів і дорослих, нападник італійського «Ювентуса» та капітан збірної Португалії. Кріштіану Роналду є одним із найвидатніших футболістів світу. Немов на американських гірках, він то здіймався на вершини, то зазнавав поразок. Феєричні матчі та неймовірні рекорди, гучні титули та приголомшлива слава, а поруч із тим — конфлікти з менеджерами, товаришами по команді і фанатами, запекле суперництво, сльози розчарування, неконтрольовані емоції. Як Роналду вдалося здійснити мрію мільйонів? Як він розвивав свій талант і став тим, ким є сьогодні? Зірковий шлях гравця й особистості описує спортивний журналіст та футбольний експерт Ґільєм Балаґе.
  
1559847кп хр ; 796.332.071.4(092)
Перарнау, М. Пеп: конфиденциально [Текст] / М. Перарнау ; пер. с англ. Н. Черняка, И. Савченка, Ю. Шевченко. - Харьков : Фолио.-2018.- 395c.
«Якщо мої гравці задеруть ніс - я вб'ю їх», - зовсім недавно сказав Жозе Марія Гвардіола-і-Сала, а для усіх, хто любить футбол, та й не для люблячих теж, але просто про нього чують, - Пеп, людина, без якого сучасного футболу просто немає. Зрозуміло, що це було сказано зопалу. Але ці слова добре ілюструють його - видатного футбольного тренера. Він був наставником найіменитіших сучасних футбольних команд - «Барселони», «Баварії» і тепер ось «Манчестер Сіті». У нього незвичайним тренуванням - гравці його команди не просто бігають з м'ячем: схоже, кожен їхній вихід на поле - загадка, яку може розгадати лише він. Як похвали він може вдарити свого гравця по потилиці, і той зрозуміє це правильно, а ще він любить розмовляти руками, і все його розуміють ... Переходячи в будь-яку команду в якості тренера, він перш за все вивчає мову, на якому зможе спілкуватися з гравцями, потрясаючи цим фактом журналістів, переслідують його буквально по слідах. І кожен раз Гвардіола буквально проростає в команду, стаючи її частиною. Ця книга про нього - про видатного футбольного тренера Пепе Гвардіоли. Вірніше, про те, що він дозволив, щоб про нього дізналися ...
  
1558804кп хр ; 796.332(460)(092)
Перарнау, М. Эволюция Гвардиолы [Текст] / М. Перарнау ; пер. с англ.: Н. Черняк, И. Савченко, Ю. Шевченко. - Харьков : Фолио.-2019.- 346c.
"Еволюція Гвардіоли" є продовженням монументальної праці Марті Перарнау під назвою "Пеп: конфіденційно". Але якщо в першій книзі автор розповідає про перший сезон роботи Пепа Гвардіоли в "Баварії", то цього разу читач отримає можливість зазирнути за лаштунки другого і третього сезону роботи каталонського тренера в мюнхенському клубі. Також "Еволюція Гвардіоли" дає розгорнуту відповідь на питання з приводу вибору Гвардіолою свого наступного місця роботи - в "Манчестер Сіті".  
ф1568124кп чз ; 796
Рокіта, З. Спорт у тіні імперій. Стосунки влади і спорту, життя видатних спортсменів, змагання, що проходили на тлі подій, які зараз уже історія ... [Текст] / З. Рокіта ; пер. з пол. О. Чупа. - Харків : Фабула : Ранок.-2019.- 174c.
За легендою, коли в Стародавній Греції розпочиналися олімпійські ігри, припинялися війни. Відновлюючи традицію олімпіад у сучасності, П'єр де Кубертен стверджував: «О спорт, ти – мир!». Але часи змінюються, й іноді геть не на краще. Політика і держави грубо втручаються у світ спорту, намагаючись використовувати змагання і самих атлетів у власних інтересах.
Надзвичайно цікаві розповіді про складні стосунки влади і спорту, життя видатних спортсменів, змагання, що проходили на тлі подій, які зараз уже історія…


  
ф1574186кп хр ; 796.332-051(477)
Случевський, С. О. Шева [Текст] / С. С. Случевський. - Київ : Мазур А. В.-2021.- 153c.
За всю багатовікову історію України, ймовірно, саме знакове прізвище, яку прославила не одна людина, а двоє – Шевченко. І це завдяки Тарасу Григоровичу і через півтора століття – Андрію Миколайовичу. Не кожен готовий повірити, що футболіст може стати національним героєм. Тоді подібний Фома невіруючий не матиме рації. І доказ тому слова зовсім не футбольного фаната, не романтика, а висновок цілком ґрунтовного аналітика, сучасного французького політолога, радника президента Франції Паскаля Боніфаса. Він заявив: «Сьогодні футбол не менш ефективний «маркер» держави, ніж політична, економічна або військова могутність. Футбол впливає на популярність країни, на уявлення про неї».
  
1572679кп хр ; 796.332(44)”19/20”(092)
Філіп, Жан. Два життя Зідана [Текст] / Ж. Філіп, П. Форт ; пер. М. Згурська. - Харків : Фоліо.-2020.- 299c.
Імя Зінедіна Зідана відоме не тільки футбольним фанатам, а й людям. Далеким від футболу. Його тричі називали кращим футболістом світу (1998, 2000,2003) й одного разу кращим футболістом Європи (1998), 2004-го УЄФА назвала його кращим футболістом за останні 50 років. Книжка «Два життя Зідана» журналістів Жана Філіпа та Патріка Форта – це захоплива розповідь про яскраве життя видатного футболіста, починаючи з його дебюту в команді «Канн» до останніх матчів за збірну Франції, включаючи тренерську кар’єру, про складний шлях, що йому довелося пройти, - від емоційного підлітка до людини, для якої футбол став сенсом усього життя.
  
1559678кп хр ; 796.332(477)(092)
Шовковский, А. Все в твоих руках [Текст] / А. Шовковский. - Киев : КМ-БУКС.-2018.- 264c.
Олександра Шовковського по праву називають легендою українського футболу. Але мало хто знає, що кар'єра іменитого воротаря починалася з мрії і віри десятирічного хлопчиська в те, що своє професійне життя він повинен присвятити виключно футболу, і що падіння і помилки, без яких важко уявити шлях до визнання і слави, іменитий гравець «Динамо Київ »і національної збірної України завжди переживав гостріше і глибше, ніж перемоги і досягнення. Саме тому автобіографія Олександра Шовковського - це набагато більше, ніж хронологія життєвих подій.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека